عمومی

وقتی نوبت به ساختن آینده می رسد …


وقتی نوبت به ساختن آینده می رسد ...
وقتی نوبت به ساختن آینده می رسد …

تقریباً دو سال می گذرد که فهمیدم زندگی و هدفم در زمینه رایانه ، برنامه نویسی و کمک به جامعه کار می کند. از آن زمان ، من همیشه برای خودم برنامه ریزی کرده ام که دائما تکنیک ها و زبان هایی را که دوست دارم یاد بگیرم. البته بعد از گذشت دو سال از برنامه نویسی ، فکر می کنم بالاخره می توانید یک تکنیک یا زبانی را به زبان دیگری اعمال کنید و این لزوماً به معنای این نیست که شما دیگر یک برنامه نویس حرفه ای باشید ، اما شما هنوز تجربه و یادگیری دارید.

من سیستم قدرتمندی ندارم که بتواند همه چیز را بدون نقص و بدون هیچ گونه دردسر نرم افزارهای سنگین انجام دهد ، به خصوص شناسه های قوی IDE مانند Intellij ، Pycharm و Visual Studio (البته نسخه های اخیر) ، اما به هر حال می توانم این کار را انجام دهم. چیزها را بیاموزید ، یک سری تکنیک های متناسب با سیستم من. البته فقط یادگیری در مورد آنها و کار نکردن و دستیابی به یک پروژه ، اما فکر می کنم این برای بیشتر چیزهایی که می خواستم کافی بود.

من اینترنت داشتم ، که منبعی بی پایان از هر چیزی که می خواستم برای رسیدن به آن باشم ، کامپیوتر داشتم ، اگرچه ضعیف بود ، اما می توانست خوب باشد.

راستش:

من در طی این دو سال برنامه ریزی خوبی نکردم ، از شعبه ای به شعبه دیگر ، با استفاده از اینترنت و تلفن همراه برای کمک به من در رسیدن به هدفم و با استفاده از سیستمی که همه را بست ، پرش کردم. من رویاهای خودم و هدف پرتاب آنها را در گوشه ای از خانه برای خلاص شدن از شر گوگل یا پیاده روی در گوگل (با کلاس او) داشتم و فیلم ها و عکس های صفحه ای زیادی را تماشا می کردم و هر روز تصمیم می گرفتم از فردا برنامه نویسی را شروع کنم. آهسته و پیوسته حرکت کنید و حرکت کنید. اما هر روز که می آید یا از ظهر تا نیمه شب می خوابم و از ساعت 4 بعد از ظهر تا پایان شب یا برعکس تا نیمه شب در اینترنت دور بودم یا برعکس تا نیمه شب سرم بود و تا شب می خوابیدم. من همیشه رویای همان شخصی را که در خواب می دیدم خواب می دیدم و می دانستم دلیل شروع نکردن محدودیت زمانی است! جایی خوانده ام:

افرادی که معمولاً می گویند وقت کافی برای مطالعه ندارند معمولاً افرادی هستند که به جای هزینه کردن برای مطالعه ، وقت زیادی را تلف می کنند.

من نمی گویم که در این دو سال کاری نکرده ام ، چیزهای زیادی یاد گرفته ام ، اما پراکنده هستم ، دوباره چیزهای زیادی آموخته ام که این روزها چیزهای زیادی را به خاطر نمی آورم! اما با روشی عادی و دقیق ، زمان عجیبی زیادی را از دست دادم و هدر دادم.

به هر حال ، با توجه به چند ماهی که در کاما کار کردم ، یکی از پستهایی که مدت زمان زیادی را صرف کردم کوتاه و کوتاه نبود اما مفصل بود ، اما کمترین بازدید و لایک را بین پست های خود داشتم (شاید به دلیل طراحی جدید برای کاما ، آخرین پست بارگذاری صفحه دیگر و هر دو دقیقه یا کمتر ، او یک ارسال جدید را بارگذاری می کند و به کاربر اجازه نمی دهد آن را ببیند) که به هیچ وجه به این موضوع مربوط نمی شود. چگونه داستان من بی ارزش است …

https://virgool.io/@rafieimohsen/target-etkgsbil6ecr

این روند به دلایلی گیر افتاد ، اینترنت برای مدت طولانی کند بود ، کامپیوتر خراب شد (برق آن خراب شد و هارد دیسک شد) و رم مانند لجن افرادی که در این دنیا فقط تلفن همراه داشتند ، خراب شد و با همان سرعت کند اینترنت ، من همچنان از مرور و مرور اینستاگرام لذت می بردم. اینترنت یک تفاوت است:

درست بود که هر کاری را که قبلاً می خواستم انجام دهم درست بود ، اما اینطور بود. اما اکنون آنها را گم کردم.

اگرچه من موسیقی رپ را دوست ندارم ، اما یکی از رپرهای مشهوری که دوست من در شعری به من گفت با روحیه ای روبرو شد:

آدم در مرزهای خود ستاره خواهد شد

با این وجود ، در دنیای ما فرزندان ثروتمندی وجود دارند ، زیرا آنها نیازی به انجام کاری برای آینده خود ندارند ، در تلاش برای دستیابی به یک زندگی معنادار و حتی فرزندان طبقه متوسط ​​هستند که بعدها ستاره های تاریخ شدند.

البته این به هیچ وجه قانونی نیست و همیشه کار نمی کند.

من در این حد نیستم که به کسی توصیه کنم ، اما بر اساس تجربه مزخرف دو ساله من ، می توانم بگویم هر کسی که دارد و می تواند از آن برای ساختن زندگی خود استفاده کند ، مجبور است این کار را انجام دهد ، اگرچه کافی نیست ، اما او مجبور است به جایی برود چه هرکسی که بالاخره بتواند “به ستاره های درون مرزهای خود خیره شود” یا دیگری ممکن است همه آنها را از دست بدهد و ممکن است به این راحتی برنگردد ، مانند پدر من ، حتی اگر ثروتمند نباشد ، باز بودن او باعث افزایش گرما و پشتیبانی ذهنی و در حدی می شود که برای دستیابی به موفقیت مورد نظر شما (البته او پدر نیست) ابزار یا پول برای در نظر گرفتن آن) اما اگر آن را گم کنید دیگر برنخواهید گشت.

من چند روز بعد اینترنت را راه اندازی کردم و سیستم خود را تعمیر کردم ، اما همه چیز خوب کار نمی کند اگرچه از دست دادن این دو چیز مهم نیست و می توان آن را به راحتی برطرف کرد اما باعث شد من فکر کنم و نتیجه گیری کردم که باید کمی آن را تخمین زده ام.

چند وقت پیش ، وقتی که از یک بیماری جدی رنج می بردم ، آنقدر دردناک بودم که احتمالاً می میردم 🙂

بعد از برخورد با خودم ، فکر کردم اگر به زودی خواهم مرد ، می خواهم چیزهای زیادی را که هنوز ندیده ام ، چیزهای بسیاری را که من هنوز انجام نداده ام ، و چیزهای زیادی را که هنوز دوست دارم ببینم. در واقع ، من 17 سال است که آن را نفهمیده ام ، و من واقعاً آنطور که می خواهم زندگی نکرده ام و همیشه در خواب دیده ام !!

دوستان ما نمی دانند چند سال در آن زندگی می کنیم ، یکبار که فقط در این دنیا زندگی می کنیم ، بنابراین بهتر است منتظر نمانیم تا اتفاق خوبی رخ دهد.

مدتی است که به این موضوع فکر می کنم و همان چیزی که من در اینجا نوشتم نتیجه افکار من است. من در اینجا می نویسم با همان سیستمی که برطرف شده است ، من از همان ارائه دهنده خدمات اینترنتی خدمت می کنم و اکنون 16 مگابایت به اینترنت متصل هستم.

تقریباً به حالت عادی برمی گردد و من نیز در تلاش هستم که بیشترین بهره را از آن ببرم. لطفا برای من دعا کنید :)))

ما همچنین دعا می کنیم تا پولم را پس بگیرم و یک سفارش استاندارد بخریم.

با تشکر از وقت و چیزهایی که می کنید.


مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دکمه بازگشت به بالا