بازاریابی

وقتی بازار کار سنتی کم می شود ، فرصت هایی در فضای دیجیتال ایجاد می شود

Sagan تکنیک B. را در علم کامپیوتر به پایان رساند. پدرش یک آرایشگر بود که تلاش می کرد تا اطمینان یابد که پسرش تا به حال تجارت سودآوری پیدا کند. سال 2008 بود که والدین به طرز حیرت انگیزی زندگی سبک حرفه ای IT را رصد می کردند و روزی امیدوار بودند که پسرش نیز به صورت حرفه ای بدرخشد. یک خانه جدا شده ، این ماشین رؤیای آنها بود حتی اگر پدر ساگان کار راحتی در اصلاح و اصلاح داشته باشد.

در سال 2014 ، Sagan B. Tech به عنوان یک برنامه نویس برای یک شرکت فناوری اطلاعات شغل را تکمیل و یافت. او بسته بندی سالانه 4 لک در سال را در یک شرکت SME می رساند. دو سال می گذرد و نگرانی جدید ساژان این بود که چگونه پدر و مادرش را در مورد اخراج در بخش فناوری اطلاعات متقاعد کند. غم انگیز است که بگوییم ، نقش هایی مانند تست و کد نویسی به طور خودکار اتفاق می افتد ، که خیلی وقت است که ساگان از شغل برنامه نویسی خود لغزش صورتی دریافت می کند. شایعات به وجود آمده که پروژه های جدید به نتیجه نرسیده و کسانی که پروژه های موجود را تکمیل کرده اند می توانند خارج شوند.

به لطف دیجیتالی شدن و اتوماسیون شدن ، بخشهای تجاری سنتی متزلزل هستند. بله ، فناوری در راه است تا مهارت های سال گذشته را منسوخ و مشاغل نیز کند. یک مطالعه بانک جهانی اظهار داشت که رشد اقتصادی با محوریت صنعتی باعث می شود پایه های تولیدی در کشورهایی مانند هند و چین به کشورهای خود بازگردند.

چرا شغل های سنتی محو می شوند؟

نگرانی تولید کنندگان این است که مدیران در مورد فرآیند تولید اطلاعاتی کسب می کنند و از این دانش استفاده می کنند تا بتوانند حقوق بهتری را با رقبای مشتاق جذب آنها برای پای بازار به دست آورند. شرکت ها می خواهند این کار را با استفاده از ماشین ها یا روبات ها متوقف کنند تا دانش یا اسرار بازار را که به سمت رقبا می رود مسدود کنند. اگرچه این یک مزیت برای کارفرمایان است ، کارکنان در معرض ضرر قرار دارند و در این مرحله آنها باید تکنیک های جدید را بیاموزند و تغییرات را تراز کنند.

چرا مهم است که شرکتها دیجیتالی شوند

اغراق نیست اگر بگوییم حتی سالن ها برای ارائه زیرساخت های خود یا توضیحی در مورد انواع خدمات ارائه شده توسط مرکز مو ، دارای حساب های فیس بوک هستند. حال ممکن است این سوال پیش بیاید ، اگر سالن کاری انجام ندهد که چه خواهد شد. پاسخ این است که مردم ترجیح می دهند با کسانی که بازاریابی دیجیتال دارند تجارت کنند. مشتریان بررسی ها یا اطلاعات و اطلاعات تماس موجود در کانال های رسانه های اجتماعی را بررسی می کنند تا بتوانند به طور مستقیم با ارائه دهنده خدمات ارتباط برقرار کنند.

از آنجا که تجارت الکترونیکی روند غالب است که تولید کنندگان یا کشاورزان می توانند محصولات خود را بفروشند و اشخاص ثالث را از بین ببرند ، هم مصرف کنندگان و هم تولید کنندگان می خواهند از طریق شبکه ارتباط برقرار کنند. برای رسیدن به این هدف ، باید یک وب سایت ، محتوا و مدیر مدیریت وب سایت داشته باشید که مطابق با روند بازار از مطالب مربوطه پشتیبانی کند. حدس بزن چه کسی در این فرآیند سود خواهد برد. آنها مستقل هستند.

امروزه صاحبان مستقل بازار کار که دارای تجربه و مهارت در این زمینه هستند ، درآمد کسب می کنند زیرا شرکت های کوچک استخدام کارمندان تمام وقت به دلیل هزینه های بالا ، برای مدیریت وب سایت های خود مشکل دارند. دوم ، کارگران تمام وقت لازم نیستند زیرا زمان لازم برای انجام این کارها کمتر خواهد بود. بنابراین ، بهترین گزینه استفاده از خدمات فریلنسرهایی است که برای پنج یا شش شرکت مانند این کار مشابهی را انجام می دهند. همچنین سناریویی است که هر دو طرف از آن بهره می برند.

آموزش عمومی Passé است

روند اینجاست که آموزش عمومی نیست که درآمد کسب کند. به طور خاص ، این مهارت و دانش متخصصان است که در این عصر دیجیتال موجب صرفه جویی در درآمد می شوند. در کشوری مانند هندوستان که افراد زیادی از طریق رسانه های دیجیتال خرید و فروش می کنند ، معقول است برای کسانی که به دنبال کار هستند این تجارت مهم را یاد بگیرند تا آن را به بازار مربوط کنند.

بازاریابی دیجیتال راه پیش رو است

وقتی بازارهای کاری سنتی رو به زوال است ، افراد متقاضی کار باید آینده خود را از طریق بازاریابی دیجیتال ایجاد کنند. برای یک متخصص IT ، ترویج بازاریابی وابسته و به دست آوردن آن هنگام فروش یک محصول یا خدمات دشوار نخواهد بود. نکته اصلی در اینجا این است که شما ممکن است یک متخصص IT یا غیر IT باشید ، اما باید برای تفریح ​​و سودآوری بازاریابی دیجیتال را یاد بگیرید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا