دانش و فناوری

وزن گلکسی اس 24 اولترا

یکی از پیشرفت های Galaxy S24 Ultra سامسونگ استفاده از فلز مقاوم تر در فریم اصلی دستگاه خواهد بود. همچنین این تغییر احتمالا در زیبایی آن نیز موثر باشد. با تغییر از آلومینیوم به استیل ضدزنگ، وزن مدل های پرو آیفون به شکل قابل توجهی نسبت به مدل های عادی آن افزایش می یابد. در گزارش جدیدی می بینیم که درباره سامسونگ اینطور نخواهد بود. حداقل در تغییر از آلومینیوم به تیتانیومی که این شرکت در نظر دارد اینطور است. گفته شده که وزن گلکسی اس 24 اولترا سبک تر از گلکسی اس 23 اولترا خواهد بود، حتی با وجود اضافه شدن فریم تیتانیومی.

وزن گلکسی اس 24 اولترا

سامسونگ Galaxy S23 Ultra که چند ماه پیش رونمایی شد دارای قاب آلومینیومی است که سامسونگ به آن می گوید “armor aluminum”. با این حال، Galaxy S24 Ultra احتمالا دوام بیشتری خواهد داشت زیرا گفته می شود فریم تیتانیومی دارد.

اگر فکر می کردید که این تغییر باعث می شود که Galaxy S24 Ultra سنگین تر شود، گزارش جدید Ice Universe خبر خوبی برای شما دارد.

گزارشی درباره وزن احتمالی گلکسی اس 24 اولترا

گزارشی درباره وزن احتمالی گلکسی اس 24 اولترا

این گزارش به صورت دقیق مدعی است که سامسونگ گلکسی اس 24 اولترا 233 گرم وزن خواهد داشت. اگر به یاد داشته باشید گلکسی اس 23 اولترا 234 گرم وزن دارد و به این صورت پرچمدار جدید سامسونگ حتی 1 گرم سبک تر از نسل قبلی خود خواهد بود.

اگر این گزارش درست باشد، چنین دستاوردی قابل توجه است زیرا تیتانیوم چگال تر و سخت تر از آلومینیوم است و جالب است بدانیم سامسونگ چگونه به این امر دست یافته است.

شایعات قبلی ادعا می کردند که Galaxy S24 Ultra دارای صفحه نمایش ارتقا یافته و دوربین تله فوتو 50 مگاپیکسلی با زوم 3 برابر اپتیکال خواهد بود که جایگزین دوربین تله فوتو 10 مگاپیکسلی با 3 برابر زوم اپتیکال در S23 Ultra خواهد شد.

با این حال، سامسونگ همچنان از دوربین اصلی 200 مگاپیکسلی، دوربین پریسکوپ 10 مگاپیکسلی و دوربین سلفی 12 مگاپیکسلی S23 Ultra برای S24 Ultra استفاده خواهد کرد.

هنوز ماه ها تا رونمایی از گلکسی اس 24 اولترا فاصله داریم، اما می توانید انتظار داشته باشید که جزئیات بیشتری در مورد آن و تا پیش از عرضه منتشر شود.

نظر شما چیست؟ جنس فریم فلزی گوشی شما چقدر برای تان اهمیت دارد؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا