بازاریابی

وب سایت های مبتنی بر مدل – مزایا و مزایا

به عنوان مثال ، اگر وب سایتی از وردپرس یا جوملا پیدا کرده اید ، می توانید آن را به عنوان یک وب سایت مبتنی بر مدل در نظر بگیرید. به طور خلاصه ، مدلها الگوهای از پیش تعریف شده هستند ، آنهایی که در ابتدا طراحی نشده اند و منحصر به فرد نیستند.

در زیر مزایا و معایب وب سایت مبتنی بر مدل وجود دارد:

طرفداری – بسیار گران است

اولین مزیتی که آنها به دست می آورند بهره وری قیمت است. در اینجا ما در مورد رایگانهایی که می توان از وب سایت هیولا یا موارد مشابه دریافت کرد صحبت نمی کنیم. به هر حال ، آنها فقط می توانند تجارت زیادی به شما بدهند. ایده این است که از یک مدل استفاده کنید اما به شکلی که تجارت شما را توسعه دهد. بنابراین س nextال بعدی در ذهن شما وجود دارد- چگونه می توان چنین مدل موثری را ایجاد کرد؟ اگر کسی کار مورد نظر را می داند ، اجرای مدل ها واقعاً سرگرم کننده است زیرا آنها اصلاً مزاحم نیستند.

نرم افزار – نرم افزار قدرتمند مدیریت محصول

اولین چیزی که در مورد مدل باید بدانید شکل و ساختار آن است. اگر به دنبال یک مرکز تجارت الکترونیک هستید که محصولات خود را در سطح ملی یا بین المللی به فروش برساند ، باید یک سیستم مدیریت محصول یکپارچه داشته باشید. اگر جلوه های پشتی با تأکید بر روی کابینت محصول انجام شود ، می تواند روی یک مدل به عنوان یک سایت سفارشی به خوبی کار کند. به عبارت دیگر ، قفسه نهایی محصول را باید به راحتی یافت و به راحتی پیدا کرد.

Con – رتبه بندی موتورهای جستجو

اگرچه ما از واژه های جستجو استفاده می کنیم ، اما توجه به قابلیت های نیازهای موتور جستجو بسیار مهم است. صادقانه بگویم ، وب سایت های مبتنی بر مدل از رتبه بندی موتورهای جستجو برخوردار نیستند. یک مدل ممکن است به راحتی توسط موتورهای جستجو قابل درک نباشد و به عنوان یک صفحه آینه طبقه بندی شود مگر اینکه اطمینان حاصل کنید که تمام محتوای سایت شما منحصر به فرد است و پیوندهای وابسته را حذف نکنید (از وی مجوز گرفته اید). در حالی که می توانید یک وب سایت بر اساس مدل ساخته شده با قیمت بسیار مناسب تهیه کنید ، باید هزینه ای را برای بازاریابی با یک موتور جستجوی سه طرفه صرف کنید. به عنوان اولین و مهمترین ، SEO ارگانیک باید برای افزایش رتبه استفاده شود. از کمپین های PPC یا AdWords برای تشویق ترافیک بیشتر حتی در صورت وجود لیست حمایت شده استفاده می شود. همچنین ، بهبود سایت Google برای مخاطبان محلی نیز نباید منتفی باشد.

مدل ها به شما اجازه بازی با دستگاه دید سنج را نمی دهند ، اما در حال حاضر ، بسیاری از مدلهای زیبا و امروزی را می توان ایجاد کرد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا