بازاریابی

وب سایت خود را مانند گوگل با این 10 ابزار سئو تجزیه و تحلیل کنید

هر بار که یک به‌روزرسانی الگوریتم جدید منتشر می‌شود، کسب‌وکارهای آنلاین سر خود را می‌خراشند زیرا عدم قطعیت و غیرقابل‌پیش‌بینی‌بودن زیادی وارد معادله می‌شود. این در درجه اول به این دلیل است که با هر الگوریتم به روز شده، گوگل سعی می کند نتایج موتورهای جستجو را مرتبط تر از قبل کند. در نتیجه، بسیاری از وب‌سایت‌هایی که از تکنیک‌های غیراخلاقی برای ایجاد ترافیک بیشتر استفاده می‌کنند، مجبورند بسیاری از موارد را در وب‌سایت خود بازسازی و کدنویسی کنند تا از تبر غول‌پیکر گوگل جلوگیری کنند.

برای اینکه بدانید چه چیزی را باید در وب سایت خود تغییر دهید، باید از ابزارهای خاصی کمک بگیرید که می توانند وب سایت شما را به روش هایی مشابه گوگل تجزیه و تحلیل و مشاهده کنند. با استفاده از این نرم افزارهای برتر سئو و استفاده از اطلاعات به دست آمده از آنها برای ایجاد یک وب سایت بهتر، شانس قوی ماندن در اینترنت را برای مدت طولانی خواهید داشت. در اینجا 10 مورد از بهترین ابزارهای سئو در حال حاضر آورده شده است:

  • ابزارهای وب مستر از گوگل: ابزارهای وب مستر گوگل برای افراد تازه کار طراحی شده اند و اصول اولیه جستجوی گوگل را توضیح می دهند. با استفاده از این ابزارها می توانید متوجه شوید که کدام قسمت های وب سایت شما از سئوی ضعیف رنج می برند و می توانید اقدامات لازم را برای بهبود اوضاع انجام دهید.

  • Moz Pro Tools: در نسخه آزمایشی رایگان موجود است، Moz Pro Tools به عنوان یک راه حل همه کاره عمل می کند که به ردیابی رشد وب سایت شما از ابتدا کمک می کند و با شناسایی فرصت هایی که وب سایت شما می تواند از آنها برای دستیابی بهتر استفاده کند، کمک زیادی می کند. رتبه بندی موتورهای جستجو

  • وب سایت گریدر از HubSpot: در ابتدا در سال 2007 منتشر شد، وب سایت گریدر ابزار مفیدی است که اگر می خواهید فرصت های سئوی مختلف را جستجو کنید، می توانید در اختیار داشته باشید. این ابزار مفید کاملا رایگان است و اکنون در نسخه به روز شده موجود است.

  • پیوندهای من را بررسی کنید: این ابزار رایگان در میان 5 ابزار برتر سئو قرار می گیرد و به عنوان بررسی کننده لینک های شکسته عمل می کند و برای برخی از بررسی های نهایی قبل از اینکه وب سایت شما راه اندازی شود بسیار مفید است. فقط چند ثانیه طول می کشد تا ابزار نتایج را ارائه دهد. در حالی که پیوندهای سالم با رنگ سبز مشخص می شوند، پیوندهای شکسته با رنگ قرمز مشخص می شوند.

  • کارت گزارش سئو: اگر می خواهید بدانید که در مقابل رقبای خود کجا ایستاده اید، این ابزاری است که می خواهید از آن استفاده کنید. این ابزار گزارش کاملی ارائه می دهد که حاوی اطلاعات مهمی در مورد جنبه هایی مانند تجزیه و تحلیل در سایت، تجزیه و تحلیل رتبه و دسترسی به وب سایت است.

  • Screaming Frog SEO Spider: در حالی که نسخه کامل این ابزار باید خریداری شود، نسخه LITE نیز وجود دارد که برای کاربران رایگان است. وب سایت های بزرگی که نیاز به محاسبات و تجزیه و تحلیل دارند تا در مدت زمان کوتاهی انجام شود، به این ابزار متکی هستند.

  • Remove’em: این ابزار به منظور حذف لینک های غیر طبیعی و مصنوعی استفاده می شود. با سخت‌تر شدن به‌روزرسانی‌های الگوریتم برای وب‌سایت‌هایی با پیوندهای مصنوعی، این ابزار امروزه بسیار ارزشمند است.

  • SEO Audit Tool from Found: این ابزار معمولاً برای شناسایی خطاهای اساسی SEO برای وب سایت ها استفاده می شود.

  • Woorank: در نسخه آزمایشی 2 هفته ای موجود است، Woorank بهبودهایی را از نظر SEO و همچنین تجزیه و تحلیل عملکرد رسانه های اجتماعی پیشنهاد می کند.

  • ابزار مرور کلی سئو از Varvy: اگر می‌خواهید جامع‌ترین گزارش در مورد عملکرد وب‌سایت خود داشته باشید، این ابزاری است که در حالت ایده‌آل می‌خواهید. در کوتاه ترین زمان یک گزارش عمیق آماده می کند و بینشی از چندین زمینه از عملکرد وب سایت شما ارائه می دهد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا