بازاریابی

وبلاگ بازاریابی SEO

بین سئو و وبلاگ نویسی تفاوت های زیادی وجود دارد. وبلاگ ها فقط فریاد تصادفی و یا موانع معتبری بودند. وبلاگ نویسی طی سالها در یک ماشین بازاریابی تکامل یافته است. اکنون می توانید پیوندها را برجسته کنید ، کلمات کلیدی اضافه کنید ، برچسب های فلزی و آرم های سفارشی ایجاد کنید. مهم نیست که چه کاری می خواهید با وبلاگ خود انجام دهید. چگونه وبلاگ ها و سئو با یکدیگر ارتباط دارند؟ مطالب ساده! محتوای به روز شده یک بازیگر کلیدی در دنیای وبلاگ نویسی است. اگر یک وبلاگ با سئو در پشت وبلاگ تنظیم شده اید ، این می تواند به ایجاد رتبه های بالا برای اصطلاحات جستجوی برتر کمک کند. آیا وبلاگ ها می توانند سایت های html معمولی را به دست آورند؟ نه اما اگر شرکت دارای وبلاگ متصل به وب سایت شما باشد ، این به رتبه بندی نتایج جستجوی ارگانیک سریعتر کمک می کند.

وقتی در وب سایت خود در زمینه SEO هستید ، می توانیم مطالب مربوطه را در وبلاگ شما قرار دهیم و آن را به سایت شما پیوند دهیم. این فرایند به افراد و شرکتها کمک می کند تا سایت و خدمات شما را سریعتر ببینند. روند سئو وبلاگ همچنین به پیوند ارگانیک کمک می کند. سکوهای وبلاگ نویسی همچنین حاوی برچسب ها و دسته ها هستند. به عنوان مثال اگر وبلاگ شما را ایجاد می کنیم و وب سایتی اختصاص داده شده برای فروش ابزارهای چوب ، می توانیم نشانگرهای چوب و هر دسته از مارک های مربوط به ابزارهای چوب را توسعه دهیم. این چه کاری انجام می دهد این است که هرکسی که به دنبال عناصر UI چوبی است ، وبلاگ و وب سایت شما را برای عناصر رابط کاربری چوبی پیدا می کند و هنگامی که شما یا شخصی در گوگل ، یاهو یا MSN جستجو می کنید.

ما یک وبلاگ سفارشی با آرم شما ، صفحه در مورد ما ، پیوند به وب سایت ها ایجاد می کنیم و روند سئو را در آن گنجانده ایم. ما تیمی از نویسندگان محتوا داریم که محتوای جدید جدید را منتشر می کنند ، اما شما URL منحصر به فردی خواهید داشت. همچنین می توانیم ترافیک را از طریق داشبورد آمار پیگیری کنیم. وبلاگ شما می تواند با هر ابزار بازاریابی ممکن مرتبط باشد. این درست مانند وب سایت کار می کند اما می تواند فوراً به روز شود.

بازاریابی وبلاگ یکی از سریعترین راه ها برای ایجاد ترافیک به وب سایت شما است. ما در هر جایی از 100-200 کلمه به علاوه کلمات برای هر انتشار ، ساخت و منتشر می کنیم. انجام این کار با SEO راهی عالی برای حرکت طبیعی موتور ترافیک موتور جستجو است. وبلاگ ها قبلاً ساختار سایت ، پیمایش و پیوندهای خوبی دارند. پیوند سایت شما به یک وبلاگ خوب ایجاد شده می تواند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهد. وبلاگ نویسی می تواند به اندازه کافی ایندکس شود که بتوانید طبق اصطلاحات کلیدی کلیدی صنعت خود رتبه بندی کنید.

بازاریابی وبلاگ شما برای به دست آوردن تعداد مناسب نمایش و همچنین سفارشی کردن بسیاری از سیستم عامل های مختلف وبلاگ نویسی تلاش می کند. ابتدا از یک کلمه کلیدی استفاده می کنیم که از سطح متوسط ​​تا خوب ترافیک هدفمند از GEO برخوردار می شود. این روش از طریق مشترکین و فروش سود بیشتری خواهد داشت. ما مشارکت وبلاگ شما را به 2-4 کلمه کلیدی محدود می کنیم که باعث ایجاد ترافیک می شوند. ما چگالی کلمه کلیدی را در وبلاگ بررسی می کنیم تا مطمئن شویم که کامل است و شما ویژگی صحیحی را برای صنعت خود تعیین کرده اید. سپس تمام برچسب ها و دسته بندی هایی را که در زیر وبلاگ شما منتشر می شود ، آماده می کنیم. در وبلاگ ، ما پیوندهایی را به وب سایت شما ایجاد خواهیم کرد.

بعدی این است که Blog GO را ترک کنید. ارسال به موقع مهم است. وبلاگ شما را هنگامی منتشر می کنیم که ترافیک با خوانندگان وبلاگ به اوج خود برسد. ما همچنین هنگامی که خزنده های موتور جستجو از سایت شما بازدید می کنند نظارت می کنیم. ما می توانیم با وبلاگ نویسی زمان یا دورانی که خزنده های موتور به وب سایت شما می آیند ، ترافیک خزنده را افزایش دهیم. هرچه بیشتر ارسال کنید ، خزنده ها مطالب شما را می خوانند ، به این ترتیب به وب سایت و وبلاگ شما در پیشبرد موتورهای جستجو کمک می کنند.

هنگام ارسال وبلاگ خود ، ممکن است علی رغم وبلاگ برای خوانندگان ، وبلاگ شما دو روز طول بکشد. اگر بلاگ خیلی زیاد منتشر شود ، سریعتر هدر می رود و ممکن است خوانده نشود. ما در هفته چندین بار ارسال می کنیم تا بهترین دید را داشته باشید.

پس از عملی شدن وبلاگ ، آنگاه وبلاگ را برای هیولای دیگری به نام شبکه های اجتماعی رسانه منتشر می کنیم. جنبه های شبکه های اجتماعی به راه اندازی وبلاگ شما برای دستیابی به ترافیک هدفمندتر کمک می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازاریابی رسانه های اجتماعی ، اینجا را کلیک کنید.

در زیر چندین سیستم عامل وبلاگ نویسی وجود دارد که ما برای شرکت شما آماده کرده ایم

وردپرس روزانه میلیونها وبلاگ نگار را به خود جلب می کند و برای هر صنعت مرتبط دارای مخاطبان گسترده ای است.

Blogger راهی آسان برای به اشتراک گذاشتن افکار خود را – در مورد وقایع جاری ، اتفاقاتی که در زندگی شما رخ می دهد یا هر چیز دیگری که به بحث علاقه دارید – با جهان می دهد. ما طیف وسیعی از ویژگی ها را ایجاد کرده ایم تا وبلاگ نویسی تا حد امکان ساده و کارآمد باشد. Blogger.com متعلق به Google است

Technorati برای کمک به وبلاگ نویسان با جمع آوری ، برجسته سازی و پخش مکالمه جهانی بصورت آنلاین ایجاد شده است. به عنوان موتور جستجوی پیشرو برای وبلاگ ها و جامع ترین منبع اطلاعات در وبلاگ نویسی ، ما بیش از 1.5 میلیون پست جدید وبلاگ را در زمان واقعی فهرست بندی می کنیم و میلیون ها خواننده را به وبلاگ ها و محتوای رسانه های اجتماعی می رسانیم.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا