فیلم و هنر

واکنش تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها | انتقاد مجری معروف کار دستش داد! + ویدیو

به گزارش تیتربرتر :یهان نوشت: رضا رشیدپور از مجریان پرحاشیه اخیرا در یک مصاحبه در شبکه‌های مجازی خواستار تعطیلی تولید خودرو توسط شرکتهای داخلی شده است.

حمله تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها


حمله تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها
حمله تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها

جدای از اینکه این نظر درست است یا غلط است، رشیدپور یک رنی قبل از مدافعان سرسخت شرکت های تولید خودروی داخلی بود. اما ظاهرا تغییر 100 درجه‌ای نظر وی را به این دلیل نشان می‌دهد که تا چندی قبل به‌عنوان مجری هم در صداوسیما برنامه داشت و هم به‌عنوان مجری در مراسم شرکت‌های خودروسازی دعوت به کار می‌شد و قاعدتا دستمزد بالا را هم دریافت می‌کرد. ه ه ه ه م م م م م م م م م م م م م م م م م م م م

اما اکنون که نه در رسانه ملی برنامه دارد و نه دیگر جیبش از شرکت های خودروسازی پول می شود، به تعبیر سودو. هنوز فراموش نکرده‌ایم که رشیدپور در سال‌های 92 و 96 که از ستاد انتخاباتی دولت وقت دستمزد می‌گرفت چگونه از آفتاب تابان و غوغای روحانی سخن می‌گفت و می‌گفت که اگر کلاهش هم در صداوسیما بیفتد به آن‌جا برنخواهد گشت، اما چیزی نگذشت که، دوباره شاهد تلویزیون بود. شد و برنامه اجرا کرد و به شدت دولت تدبیر شد که دیگر ناکارآمدی‌اش شهر خاص و عام شد!


حمله تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها
حمله تند کیهان به رضا رشیدپور به خاطر خودروسازها


افتنی است رضا رشیدپور مجری بسابقه تلویزیون در لایو اینستاگرامی مشترکی که با السا فیروزآذر داشت در واکنش به ادعای ضرر ۷۰ میلیونی ک :فت: به درک، نسازید.


فرودگاه ها:

برنامه جدید خودروسازها برای آینده چگونه باشید؟

ض ی و ا ا ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ی ت ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا

در حالی که رهبر معظم انقلاب با نامگذاری امسال به عنوان تولید دانش بنیان و زا به اهمیت این بخش از

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره علت روند ارتباط بین صنایع و شرکت های دانش بنیان در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری یک خبرگزاری گفت: آنطور که باید و شاید به شرکت های دانش بنیان در کشور توجه نمی شود و از محصولات آنها استقبال می شود. ندانی نمی گیرد. به شرکت‌های دانش بنیان آنچنان که خارجی نمی‌شود، در حالی که برخی از کالاهای تولید این شرکت‌های دانش بنیان در مقایسه با شرکت‌های از کیفیت بالاتری برخوردار است و ضمانت‌های لازم را نیز دارد ولی خیلی از شرکت‌ها و عرضه‌کنندگان می‌شود. بارخانجات بزرگ به کالاهای خارجی روی می آورد.

حسین محمد صالحی دارانی در ادامه توضیح داد: امیدواریم که امسال با توجه به شعاری که مقام معظم رهبری مطرح کرده اند، توجه به شرکتهای دانش بنیان و گسترش این شرکت باعث می شود که محصولات این شرکت جای خودش را در بازار داخلی پیدا کند. وند و بازار محصولات شرکت های دانش بنیان در کشور پررونق تر شود.

این نماینده مجلس یازدهم در ادامه توضیح داد: تا جایگاه شرکت های دانش بنیان در داخل کشور مشخص نیست که باید بگوییم که این شرکت ها جایگاه خود را پیدا نمی کنند. ا ه ه ه ا ا ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه مطمئناً در چنین مواردی این شرکت ها کارشان را با قدرت بیشتر دواهند داد و محصولات با کیفیت تری تولید خوا.

ی ت ت:::::: م م م م م م م م م م م م م م م م م م م شرکتی که شهرت خاصی هم دارند محصول بی کیفیت تولید می کند، سایر شرکت های داخلی را نیز بدنام می کند.

به عنوان مثال اگر در زمینه خودرو و تولیدات خودروسازی داخلی توجه داشته باشید که می‌بینیم که کیفیت این محصولات بسیار پایین است و باعث می‌شود که این محصولات به سایر محصولات تولیدی داخل نیز سرایت پیدا کنند. در زمینه کالاهای خانگی و تجهیزات کشاورزی نیز با همین مشکل مواجه هستیم.

نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس بیان کرد: با توجه به اینکه خیلی از محصولات بالاتر از کیفیت محصولات خارجی هستند، نسبت به کیفیت آنها وجود دارد.

وی ادامه داد: محصولات تولیدی داخلی به نسبت محصولات خارج از خدمات پس از فروش مطلوبی از محصولات خارج از خدمات و دلیل آن نیز این است که فروش محصولات آنها رونقی ندارد ولی اگر این محصولات و بازار فروش آنها از رونق مناسبی باشد و مورد حمایت قرار گیرد. ، پس از فروش آنها تقویت می شود و باعث می شود که خدمات بیشتر به آنها اعتماد کنند. ولی هم اکنون این خدمات پس از فروش برای آنها به صرفه نیست.

نماینده مردم فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت در مجلس بیان کرد: وقتی این شرکت های دانش بنیان در تعداد پایین محصولات خود را تولید می کنند خدمات پس از فروش برای آنها صرفاً اقتصادی ندارد اما یک محصول را در تعداد بالا تولید می کنند. ، مطمئناً خدمات پس از فروش می تواند برای آنها فقط باشد. وقتی بازار این محصولات رونق پیدا کند خدمات پس از فروش آنها نیز رونق پیدا خواهد کرد.

این مجلس یازدهم درباره راه حل مشکل عدم وجود سرمایه در این شرکت گفت: امسال اعتبارات خوبی در بودجه تصویب شد و شرکت ها، دستاندرکاران و نهادهای دولتی موظف شدند و از شرکت های دانش بنیان حمایت کردند. اگر حمایت ها از این شرکت ها صورت بگیرد مشکل سرمایه در گردش آنها نیز حل خواهد شد.

اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفتند: این شرکت ها در مشاغل بزرگ و حتی مشاغل خرد و خانگی وارد شده اند، مشاغل خانگی که در شهرهای کوچک و روستاها شکل گرفته است به سرعت می تواند مشکل را حل کند و اگر در یک شهرستان باشد. یک کارخانه تأسیس می کند که 200 نفر سر کار بروند فقط 200 نفر را به کار می اندازند اما با راه اندازی مشاغل خانگی می توانم در هر شغلی 5 الی 10 نفر را با سرمایه کم کار کنیم. من تو را راحت نخواهم گذاشت: من پیش تو خواهم آمد.


دنچه دیگران می خوانند:


گردآورنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا