دانش و فناوری

وان پلاس نورد N300 5G تاییدیه FCC را دریافت کرد

وان پلاس اقتصادی احتمالا به زودی یک گوشی دیگر را روانه بازار می کند. این گوشی احتمالا وان پلاس نورد N300 5G خواهد بود که تاییدیه FCC را دریافت کرده است.

وان‌پلاس در سالیان، محصولات متنوعی را روانه بازار کرده است و با مروری بر روند ارائه گوشی‌های اقتصادی و میان‌ر. اما با ارائه برخی از بهترین گوشی‌های بازار در سالیان اخیر، وان پلاس به طور کامل به دنیای دنیای گوشی‌های اقتصادی و ارزانقیمت را نزدیک می‌کند و در تدارک عرضه گوشی در این رنج قیمتی است.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های وان پلاس (OnePlus)

مشخصات انلاس نورد N300 5G

آخرین اطلاعات یک دستگاه معرفی نشده در سری نورد وان پلاس در پایگاه اطلاعاتی FCC رویت شده است که ممکن است جانشینی برای دستگاه Hمان می‌رود جدید با شماره مدل CPH2389، مدل میان‌رده‌ای Nord N300 5G ا ش م م د به عنوان مثال FCC همچنین باندهای پشتیبانی شده 5G گوشی را فاش می‌کند: n2، n25، n41، n66، n71 و n77.

وان پلاس نورد N300 5G تاییدیه FCC را دریافت کرد

تنها اطلاعات دیگری که در حال حاضر شایع شده است این است که این دستگاه دارای صفحه نمایشی با نمایش FHD پلاس و نوسازی احتمالاً 90 هرتزی است و از مدلی میان‌رده از چیپست‌های اسنپدراگون کوالکام است. علاوه بر این، شایعات حاکی از 4 زبان رم و 64 فضای فضای ذخیره سازی است و با اندروید 11 عرضه می شود. انتظار می رود این گوشی بعد از معرفی رسمی، در ایالات متحده آمریکا و کانادا با قیمت حدود 240 دلار برای نسخه پایه عرضه شود.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره وان پلاس نورد N300 5G ؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

منبع: gsmarena

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا