دانش و فناوری

وان پلاس قصد دارد نورد (Nord) را به برندی مستقل بدل کند

تنهات نمی گذارم، نمی گذارم بروی، نمی گذارم، نمی گذارم. وان پلاس قصد دارد نورد را به برندی مستقل بدل کند.

هفته TheMobileIndian ، سازنده چینی گوشی‌های هوشمند قصد دارد در دنیای دستگاه‌های میان رده را بیش از پیش داشته باشد. این شرکت قبلاً گوشی‌های Nord CE 2 Lite، Nord CE 2 و Nord 2T را به بازار عرضه کرده و اکنون منبعی معتبر اعلام کرده است که این شرکت قصد دارد برای رشد و توسعه در بخش گوشی‌های میان رده، وان پلاس را از Nord جدا کند. آن را به عنوان یک برند فرعی یا معرفی کند.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های میان رده 2021

تبدیل نورد به برندی مستقل

یک منبع معتبر، خبر از تبدیل نورد به برند مستقل را داده و بیان کرده است که با نورد به عنوان یک شرکت مستقل رفتار خواهد کرد و این برند، خط تولید، فروشگاه‌ها و حتی تیم منحصر به فرد خود را خواهد داشت، اما در سطحی از این شرکت مستقل خواهد بود. مالکیت جهانی آن همیشه در اختیار وان‌پلاس باقی می‌ماند.

قابل ذکر است که گوشی‌های Nord، دیگر برندهای OnePlus را نمی‌خواهند، بلکه عبارت «از OnePlus» را در تولیدات بعدی می‌خواهند داشته باشند، زیرا این برند هنوز شناخته نشده است و به شرکت وان‌پلاس نیاز دارد.

تبدیل نورد به برند مستقل

ه ا ا و ا ا ا ا ا ا ا ت ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج ج……… این منابع همچنین گفته شده است که برند Nord از طریق نمایشگاه‌های ویژه جدید و مشارکت با فروشگاه‌های شخصی ثالث و سایر نمایندگی‌های مجاز به فعالیت روی کانال‌های فلاین و ایجاد یک حضور آفلاین قوی ادامه خواهد داد.

Nord علاوه بر گوشی های هوشمند، ساعت های هوشمند، ساعت هوشمند فیتنس، هدفون های Tws، پاوربانک ها و موارد دیر اینجا هنوز چیزی نیست

شرکت وان پلاس در ابتدا دستگاه‌های درجه یک را می‌فروخت، اما با گذشت زمان به لطف برند خود، موفقیت‌های ز حال به نظر می‌رسد که این شرکت می‌خواهد نورد را به عنوان یک برند مجزا معرفی کند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در تبدیل نورد به برندی مستقل چیست؟ هیچ آهنگ دیگری برای شما وجود ندارد. تکراتو در میان قرار.

منبع: gizmochina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا