دانش و فناوری

وان پلاس در حال توسعه OxygenOS 13 است: رویداد بررسی در 9 اسفند ماه 1400

در ژوئن 2021 (8 ماه پیش) ، وان پلاس اعلام کرد که OxygenOS سیستماً با ColorOS وپو یکپارچه خواهد شد ب آ آ،، آن وان پلاس ارتباط HydrogenOS را به نفع ColorOS در چین کنار گذاشت. در ادامه مناطق جهانی نیز به‌روزرسانی اندروید 12 را دریافت کردند که OxygenOS را چیزی بیش از یک ColorOS غ از زید ن ک دریافت کردند.

هزارش های قبلی حاکی از آن بود که هر دو شرکت نام کاربری خود را در کنار می بردند و می دیدند. H2OOS باشد، انتخاب کنند. امروز اما وان پلاس به این شایعه واکنش نشان داده و به تایید رسیده است که در حال کار بر روی OxygenOS 13 است.

OxygenOS 13 یک H2OOS م ع م 2 2 2 2 2 2 2 است

مه گفتیم ، این خبر جدیدترین افشاگری های شایعات و با این، وان پلاس قبلا اعلام کرده بود که در مقطعی از آینده شروع به ارائه یک سیستم جهانی یکپارچه در دستگاه های خود خواهد کرد، ممکن است عامل تغییر نام سیستم عامل یکپارچه آتی چندین بیفتد باشد، اما ممکن است نسبت به زمانی که یکپارچه باشد. در شایعات قبلی ذکر شده بود، به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش گیزموچینا, آخرین اخبار مربوط به رویداد بحث و بررسی ارتباط OxygenOS 13 در انجمن Open Ears است که با توجه به کاربران گستردگی آنها، وان پلاس در تلاش برای ایجاد یک نسخه عالی از OxygenOS برای گوشی های هوشمند خود و کاربران خواهند بود. این رویداد برای 9 اسفند ماه 1400 برنامه ریزی شده است.

مدیر عامل OnePlus قبلاً دستگاه گفته بود که یک دستگاه به طور مستقیم برای پروژه های OnePlus توسعه می یابد تا هم عملکرد آن را بهینه کند و هم قابلیت آنلاک کردن بوت لودر دستگاه وجود داشته باشد. برای تصمیم گیری روز نظر تصمیمی باید تا و ارائه توضیحات بیشتر توسط وان پلاس صبر کنیم.

منتظر رابط کاربری جدید وانپلاس هستید؟ به نظر شما این بار هم یک ریبرند از ارتباط اوپو خواهد بود؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا