دانش و فناوری

واردات گوشی های بالای 600 دلار ممنوع شد؟

این روزها یکی از مهمترین مسائل در بازار موبایل ایران که همه را نگران کرده است، مربوط به اخبار و شایعات مربوط به ممنوعیت است.

انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی آخرین آخرا در گفتگویی درباره وضعیت واردات گوشی های بالای 600 دلار گفته است که از 24 اردیبهشت به این سو، واردات موبایل بالای 600 دلار می رسد و در نتیجه این واردات به صورت قطره چکانی و بسیار محدود است. در حال انجام است.

مستر بلیط

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های 2022

واردات گوشی های بالای 600 دلار

محمدرضا عالیان در گفتگویی که با رسانه ها با اشاره به 24 اردیبهشت، واردات گوشی بالای 600 دلار م خد همچنین تصمیم به تصمیم گیری برای هفته آینده در مورد تخصیص ارز موبایل‌های بالای 600 دلار می‌گیرد. قطره چکانی الوشی بالای 600 دلار دیگر انگشت شمار است :فت:

اما با توجه به وجود ذخایر موبایل، این وضعیت هنوز بر قیمت‌ها تأثیر نمی‌گذارد، اما اگر همین روند ادامه داشته باشد، در آینده، به ویژه در ماه‌هایی که افزایش می‌یابد، بازار با مشکل روبه‌رو شدن خواهد بود.

واردات گوشی های بالای 600 دلار ممنوع شد؟

انجمن واردکنندگان موبایل، تبلت و لوازم جانبی همچنین با اشاره به وضعیت بلاتکلیف واردات موبایل بالای 600 دلار، تاکید کرد که این وضعیت چیزی حز افزایش کالا را به همراه ندارد و افزود:

در حال حاضر موضوع مهم برای این صنف تعیین تکلیف تامین و خلیر آرزو خالد از کالاها هم در گمرک بلاتکلیف و منتظر تصمیم تصمیم گیری است.

هفته آقای عالیان به طور ماهانه در ایران یک تا یک میلیون و دویست هزار دستگاه موبایل به فروش می‌رود. انجمن واردکنندگان موبایل پیش از این نیز گفته بود که در حال حاضر به دلیل مشکلات مربوط به تامین ارز، واردات قانونی است، اما شدنی نیست و در مقابل واردات غیرقانونی، اما ممنوع است.

بیشتر بخوانید:

نظر شما درباره واردات گوشی های بالای 600 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا