دانش و فناوری

واتساپ گزینه جدیدی به Last Seen اضافه کرد

سال گذشته Last در Last در دیده شده دید دیده شده در ات در دیده شده ی د د د ی ی دیده شده دیده می شود قبل از ارائه این نسخه، آخرین بازدید برای نمایش «همه»، «هیچکس» و «مخاطبان» بود.

قیمت روز گوشی های بازار ایران

در نسخه جدید واتساپ بتا 22.9.0.70 ، با وارد شدن به صفحه Privacy (حریم شخصی) چهار گزینه برای بخش «آخرین بازدید» وجود دا اینجا هنوز چیزی نیست.

گزینه جدید آخرین بار در واتساپ

واتساپ همیشه در تلاش برای بهتر کردن امکانات و ویژگی های اپلیکیشن خود است. اینها فقط برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. هیگابایت را برای کاربران خود فعال کرده است به ویژگی های جذاب مثل ارسال فایل تا اکنون نیز برای بخش «بخرین بازدید» گزینه دیگری ایجاد شد. Last Seen به معنی ساعت و تایم آخرین ورود شما به واتساپ و چک کردن این شبکه اجتماعی است.

گزینه جدید آخرین بار در واتساپ

در این ویژگی جدید ، بخش بازدید آنلاین (Last Seen) ه آهار قسمت های مختلف: گزینه جدید «… به جز My Contacts» به این معنی خواهد بود که شما می توانید وضعیت آنلاین خود را برای همه مخاطبان به جز افرادی که نمی توانید وضعیت آنلاین بودن شما را بررسی کنید، نشان دهید. در حقیقت یک لیست شخصی ایجاد می‌کنید تا مانع مشاهده آخرین وضعیت بازدید شما از واتساپ توسط مخاطبان خاص شوید. این گزینه از نظر خیلی از کاربران، بسیار جذاب است که مشابه آن در تلگرام سال‌ها قبل ایجاد شده بود.

د ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت ت

گزینه جدید واتس‌اپ هنوز با نسخه عرضه نشده و فعال در مرحله آزمایشی نسخه بتا روی پلتفرم‌های آیفون و اندروید. این ویژگی به زودی برای گوشی‌های هوشمند فعال خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد گزینه جدید آخرین بار در واتساپ چیست؟ در زیر چند پیشنهاد در مورد نحوه ظاهر یا گرفتن قرار ملاقات برای وسایل عتیقه ارائه شده است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا