دانش و فناوری

واتساپ روی توسعه قابلیت کامیونیتیز (Communities) کار می کند

WhatsApp در حال کار بر روی توسعه یک مقاله انجمن است که به مدیران گروه WhatsApp گزینه های بیشتری برای مدیریت می دهد.

واتس اپ اخیرا آپدیت ها و ویژگی های جدیدی را برای پلتفرم پیام رسان خود معرفی کرده است. به نظر می رسد یکی از این ویژگی ها در دست توسعه است و به زودی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. این ویژگی به مدیران کنترل بیشتری بر تیم ها می دهد.

گفته می شود واتس اپ در مکان های عمومی کار می کند. به نظر می رسد این نمایشگاه رهبران تیم را برای مدیریت بهتر تیم ها مجهز می کند. در دیسکورد هم همین موضوع دیده می شود. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

WhatsApp در حال کار بر روی توسعه یک مقاله انجمن است

با کمک ویژگی اجتماعی، ادمین ها می توانند کاربران جدید را از طریق پیوند انجمن دعوت کنند و برای سایر اعضا پیام ارسال کنند. مطمئناً اطلاعات روشنی در مورد نحوه مذاکره وجود ندارد، اما یکی از وب سایت های معتبر می گوید که مانند سایر قسمت های این نمایندگان، فرآیند کدنویسی از انتها تا انتها امکان پذیر بوده است.

WhatsApp در حال کار بر روی توسعه یک مقاله انجمن است

گفته می شود با توجه به طراحی این قسمت و عدم تداخل با سایر قسمت های گروه، طراحی ظریفی در آن ایجاد شده است. این وب سایت ادعا می کند که آیکون های چت اجتماعی مربع های گردی هستند که واتس اپ را به اشتباه کار می کند و زمان گذشته را غیرفعال می کند.

به نظر می رسد واتس اپ قصد دارد فاصله رقابت با سایر اپلیکیشن های پیام رسان مانند تلگرام و سیگنال را کاهش دهد و رقبای خود را شکست دهد. البته، مبلغان هنوز هم مرزهای دشواری برای کار کردن دارند.

بیشتر بخوانید:

نظر شما در مورد WhatsApp که در توسعه اجتماعی کار می کند چیست؟ نظرات خود را در قسمت نظرات بنویسید تکرار اشتراک گذاری.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا