دانش و فناوری

هوآوی Mate 50 تاییدیه 3C را دریافت کرد

فافت عقد سه مدل از স্র্য়্যায Mate 50 از منزارت صناعت و تعلیق تعلیقه فیرقیه 3C کنوگ کردان تا شرکت به زوید پرکمداران جدید هاواوی بریک می‌شوند.

ابان تتر

هوآوی، گول تویدیگی کینی، علیک کیں کود در بازار، علیگ روی کوشی‌های حومسدان کار می‌کند. شرکت کینی از زمان ایکامی تحریم‌های امیریکا کرده که دیگر تنه کیز ک اکیون می‌بااره، بها و حفظ برند خود در بازار کوشی‌های هومشدن است.

فافت عقد سه مدل از سری هوآوی میت 50 از ممیزی منزارت صناعت و تخذین تعلیق تعریف کرد تا وارد تربیق شوند. بر اساس این گزارش، این سری شامل Huawei Mate 50، Huawei Mate 50 Pro و Huawei Mate 50 RS می شود، اما متاسفانه جزئیات خاصی در مورد این گوشی در تاییدیه وجود ندارد.

بیشتر بخوانید: بهترین گوشی های موبایل 2022

تایید 3C برای Huawei Mate 50

اکنون نسخه استاندارد هواوی میت 50 تحمیل قیاط 3C کین را دوزوگ کرده است. مدل شبکه، DCO-AL00 از شارژ بی سیم 66 وات پشتیبانی می کند. بنابر تحمیل 3C، هر سه الدائر از STANDARDS TD-LTE / LTE FDD / WCDMA / CDMA 1X / GSM می‌کند.

هواوی میت 50
স্র্য়্যায Mate 50

بر آین، همه آن ها از حدت به کار دو سیمکارت میکنند و درای سیستم امیل. هارمونی او اس هوآوی آن ها هستند. البته از 5G پشتیبانی نمی کند.

در حال هذا، تاریخ رسمی المنزل این سری پرکمدار هاواوی شرکت نیست. با این حال، غومه‌زنی‌هایی در مورد زمانی که Mate 50 عرضه شد هوآوی جود دارد. به گورگ بلوگ نویس دونیا تکیلیہ, wangzaibaishitong, در ویبو (Weibo) هوآوی کردی کردی کرده است.

در آن اینتراء می‌رود که از کوشی های هاواوی Mate 50e, Mate 50, Mate 50 Pro و Mate 50 RS شرکت نمی‌کند. با توجه به پردازنده، به جز Mate 50e که مجهز به اسنپدراگون 778G است، تمامی سری های دیگر به پردازنده (SM8425) مجهز هستند. اسنپدراگون 8 نسل 1 من از آن استفاده می کنم. با آن حال، آن سرفا وصفه 4G تشاهی اسنپدراغون 8 نسل 1 است.

هوآوی Mate 50 فیلمیه 3C را دوزوگ کرد

اعمال آیات قبلی، سری میت 50 هاآوی மாட்ட்டுக்க்குவியு புர்புக்஁ு புர بکس دوربینی کند علیه کے تےے بورد داشت. بر آن بر آن، دراست با سیستم هوآوی حمونی او اس 3.0 براه برای شد.

конформация кли эн траву ковыйтр аз سری P50 است، اما اوا یک مدل 4G است. در میان آن‌ها، Mate 50 Pro درای یک ماژول دروبینی کیلہ استارای‌ در پشت است. در دستگاه قسمت جلوی دستگاه نیز از تشخیص صورت برای باز کردن قفل پشتیبانی می کند.

بیشتر بخوانید:

Mate 50 چگونه است؟ با تکراتو در میان کمت و اخبار فناوری بیا دنبالم.

منبع: gizchina

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا