دانش و فناوری

همکاری AMD و کوالکام برای افزایش سرعت مودم لپ‌تاپ‌ها

در چند وقت اخیر این موضوع وجود دارد که فعالیت و تلاش AMD بسیار بیشتر از گذشته شده است. ی ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ق ق ق ق ق ق ق ق ق ق شما منبع AMD و آموالکام برای افزایش سرعت مودم لپتاپ‌ها هستیم. مانند ترنجی همراه باشید.

مدتی پیش در ترنجی درباره همکاری متا و AMD شما همچنین می توانید یک کپی درخواست کنید. پ‌ پ‌ ا ا D D AM D D D ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک ک این غول حوزه تولید تراشه اعلام کرده است که Qualcomm FastConnect خود را به رایانه‌های شخصی و پردازنده‌های AMD Ryzen می‌آورد و این کار به معنای اتصالات Wi-Fi 6 و 6E است که به زودی در دستگاه‌های بیشتر در دسترس خواهند بود و سرعت دانلود تا 3 را دارند. ۶ ماه در برنامه را ارائه می‌دهند.

AMD کوالکام

دسته ای از لپتاپ های کاری، اولین محصولاتی هستند که در این زمینه خواهند بود. چه از تراشه‌های سری AMD Ryzen Pro 6000 و Qualcomm FastConnect 6900 استفاده می‌شود همچنین از این بهبود روخ بسیار است، لی، آن چه واضح و مشخص است، این است که وای‌های سریع‌تر در راه هستند.

جیسون بانتا از شرکت AMD، در یک بیانیه مطبوعاتی گفته است که مدیریت از راه دور Wi-Fi، خارج از باند ابزار مهم برای مدیران سازمانی حوزه فناوری اطلاعات برای تشخیص و رفع مشکلات آن است، حتی زمانی که سیستم عامل در حال اجرا نیست، این ویژگی می تواند فعال باشد.

پردازنده‌های AMD Ryzen PRO 6000 Series با مودم Qualcomm FastConnect 6900، لپ‌تاپ‌های تجاری نسل بعدی را قادر می‌سازد تا ابزارهای پردازش و اتصال نیاز به عملکرد در محیط‌های مدرن را داشته باشد و از راه دور با قدرت حرفه‌ای مدیریت را برای کاربران در محل کار جدید انجام دهد. ارائه دهنده.

ککار AM م AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM AM.

این مورد همچنین برای اولین بار دستگاه‌های وارد شده به ویندوز ۱۱ را به بازار می‌کند، زیرا این دو شرکت به دنبال همکاری با مایکروسافت هستند تا از برخی ابزارهای ارتباطی مفید موجود در این نرم‌افزار نهایت استفاده را ببرند. این مورد شامل Windows 11 Wi-Fi Dual Station است که به لپتاپ‌ها می‌رسد AMD و Qualcomm می‌گویند که این قابلیت باعث افزایش و بهبود عملکرد دستگاه‌ها در کنفرانس ویدیویی خواهد شد.

به گفته خبرگزاری TechRadarشرکت AMD همچنین مایل است تا ابزاری برای مدیریت راه دور پردازشگر مدیریتی خود را برای رایانه های شخصی شخصی به Ryzen Pro 6000 به کار برد، امیدواریم که چنین دستگاه هایی برای کارهایی که به دنبال ارتقاء حوزه IT خود هستند، جذاب تر واقع شوند. کاربران چنین دستگاه هایی، با سری ThinkPad Z لنوو که اخیرا معرفی می شوند و سری HP EliteBook 805 را معرفی می کنند که در مطالب مطبوعاتی به آن ها اشاره شده است، باید استفاده از گیگاهرتز برای بهبود پهنای باند و بهبود سرعت بدون نیاز به استفاده از دستگاه ها باشد. قدیمی تر و دستگاه های غیر باند 6E مشاهده کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا