اخبار بازار

همه چیز به موقع اتفاق می افتد!

اگر فکر می کنید با تلاش بیش از حد می توانید به هدفی برسید ، باید بگویم اشتباه می کنید ، امتحان کردن کافی نیست!

علاوه بر امتحان به چه چیز دیگری نیاز داریم؟

اعتقاد به چیزهای مثبت می تواند تنها کاری باشد که شما را از رسیدن به اهداف خود باز می دارد ، حتی اگر به هدف خود نرسیده باشید.

من دانشجوی علوم رایانه هستم ، اواسط پاییز بود که توسط تیم رادار ما و تعدادی از افراد موفق در علم کامپیوتر دعوت شد ، این یک جلسه جالب بود ، باعث ایجاد امید و انگیزه در بین دانشجویان شد و ما با کل شرکت همکاری کردیم و با مفاهیم ، اقتصاد ، نحوه ایجاد و به قول یکی از دوستان: “برای اینکه موفق باشید باید مناطق مختلفی را بشناسید” ، چرا؟ به منظور پیدا کردن منطقه مورد علاقه خود و ادامه به تخصص خود ادامه دهید.

پس با تیم و افراد موفق چه کار کردید؟

آشنایی با این افراد شتابی برای ادامه کار بود ، من تحقیق در مورد موضوعات مختلف را انجام دادم تا اینکه می دانستم دوره های مختلفی که شرکت رادار فعالیت می کند ، دوره های برنامه نویسی بخشی از خدمات این شرکت است. بعد از اینکه بازنشسته شدم و افراد موفق زیادی به این روش آموزش دیدند ، دوره دیگری در بازاریابی تلفنی رخ داد که در ابتدا برای من جذاب نبود ، اما من با ادامه این دوره شروع به عضویت در این دوره کردم. انتخاب این بود که بیشتر به فعالیتهایی که با سنم در تعامل است علاقه مندم.

بازاریابی تلفنی به چه معنی است؟

این یعنی فروش تلفنی! در این نوع بازاریابی ، شما با بازاریاب های هدف که در محدوده رادار مشاوران املاک قرار دارند تماس می گیرید و آنها را متقاعد می کنید تا محصول خود را به روشهای بازاریابی بفروشند ؛ می توانید بگویید که من هیچ ارتباطی با فروش خود ندارم! اگر بله ، من باید بگویم ، خدا را شکر ، شما اطلاعات دارید ، در غیر این صورت اشکالی ندارد زیرا شما تکنیک های او را نمی دانید!

آخر کجاست؟

اگر هدف شما راه اندازی یک شرکت یا مشاغل در زمینه های اقتصادی ، صنعتی و سایر موارد است ، باید مخاطبان هدف خود ، نحوه برخورد با آن و تکنیک های فروش و بازاریابی خود را بشناسید و حداقل دارای تخصص خاصی نظیر ناصحیح سازی باشید. نادری: “راز موفقیت من در مدیریت و مدیریت پروژه مریخ نورد مریخ (پروژه ای که در مریخ به زمین نشست و بسیاری از مردم شکست خوردند) کار در بخش های مختلف ناسا بود.” دانستن اینکه چگونه بخش های مختلف یک کسب و کار بر موفقیت شما تأثیر می گذارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه اخبار کسب و کار کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده وبانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا