دانش و فناوری

همه تحلیل گران روی تصمیم اپل برای ساخت مک بوک تاشو، اتفاق نظر دارند


اپل در حال افزایش تمرکز خود روی محصولات تاشو می باشد. بر اساس یادداشت های یک سرمایه گذار به نام Jeff Pu که بدست 9to5Mac رسیده است، کوپرتینویی ها قصد دارند تولید انبوه یک مک بوک تاشو را در اواخر 2025، و یک آیفون تاشو را در اواخر 2026 شروع کنند.

همه تحلیل گران روی تصمیم اپل برای ساخت مک بوک تاشو، اتفاق نظر دارند

مینگ چی کو، تحلیل گر مشهور محصولات اپل پیش از این گفته بود که اپل مشغول کار بر روی یک مک بوک تاشوی 20.3 اینچی می باشد که عرضه آن برای سال 2027 برنامه ریزی شده است. راس یانگ نیز به این موضوع اشاره کرده بود که عرضه یک محصول 20 اینچی هیبریدی برای 2026 یا 2027 زمان بندی شده است. هچنین مارک گرمن، خبر نگار Bloomberg هم ادعا می کند که اپل در حال «آزمایش بر روی یک دستگاه تاشو با دو صفحه نمایش و کاربردی بین آیپد و مک بوک می باشد»

اگر گزارش امروز Jeff Pu صحت داشته باشد، متوجه می شویم که اپل پروژه تاشوهای خود را سرعت بخشیده است. در این گزارش گفته شده که با توجه به زنجیره تامین اپل، دستگاه های تاشوی شرکت روز به روز بیشتر به عرضه نزدیک می شوند.

Pu در این باره می گوید که تاشوهای جدید اپل نماینده یک «سری جدید از محصولات» می باشند که «به طور ویژه برای بازارهای فوق لوکس» طراحی شده اند. علاوه برا این، اپل در هم اکنون در حال آزمایش دو صفحه نمایش مختلف برای آیفون تاشوی خود است. یک نمونه 7.9 اینچی و یک نمونه 8.3 اینچی.

خط زمانی جدید اپل برای محصولات آینده اش، بسیار شتاب زده و «غیر اپلی»  بنظر می رسد. همچنین این خبر هنوز توسط سایر منابع تایید نشده است. اما با این حال، تصور ورود اپل به بازار محصولات تاشو دنیای فناوری را بسیار هیجان زده کرده است.

نظر شما چیست؟ آیا ورود اپل به بازار تاشوها می تواند برای این شرکت سودآور باشد؟

بفرست برای دوستات

دکمه بازگشت به بالا