بازاریابی

هفت گرایش SEO در ویتالی ویتالی که باید در سال 2018 به آن توجه کنید

طبق جدیدترین تحقیقات ، مجموعه ای از گرایش های جدید در سال 2018 ظهور می کند و SEO را به روش های غیرقابل تصوری تغییر می دهد. الگوریتم گوگل دائما در حال پیشرفت است و درک بهینه سازی موتورهای جستجو را دشوار می کند. با این حال ، عوامل دخیل نیستند ، بلکه نحوه اداره این بخش است که باعث ایجاد مشکل می شود. از آنجا که موتورهای جستجو همیشه به دنبال نتایج با کیفیت هستند ، برخی از شرکت ها رتبه بهتری دارند در حالی که برخی دیگر در فراموشی ناپدید می شوند. به عنوان یک کارآفرین ، اگر می خواهید جلوتر از این حرکت باشید ، از روندهای مختلفی که ممکن است در سالهای آینده محبوبیت پیدا کنند آگاه باشید.

روندهای SEO بازی را تغییر می دهد

• اگر فکر می کنید که تنها رتبه های برتر می توانند ترافیک وب سایت شما را افزایش دهند ، وقت آن است که دوباره فکر کنید. در سال 2018 ، سایر عملکردهای SERP مانند تابلوهای دانش ، بسته های محلی و قطعات برجسته به احتمال زیاد توجه مشتریان را به خود جلب کرده و از لیست های طبیعی فشار می آورند.

• داده های ساختار یافته تکنیکی است که برای قالب بندی HTML استفاده می شود و از کلمات کلیدی خاصی استفاده می کند تا موتورهای جستجو بتوانند محتوا را بدون هیچ گونه زحمتی ترجمه کنند. صاحبان مشاغل آنلاین باید بدانند که با این استراتژی می توانند لیست جستجو و نرخ کلیک (CTR) خود را تقریباً 30 درصد افزایش دهند.

• در حالی که سرعت یک عامل مهم است زیرا تجربه کاربر (UX) را بهبود می بخشد ، اما در سال 2018 از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود. گوگل و سایر موتورهای جستجوگر اصلی به وب سایت هایی که سه ثانیه دوام می آورند پاداش می دهند. ناامید کننده

• محتوای پر از کلمات کلیدی می تواند بازدیدکنندگان بیشتری را به همراه داشته و نرخ تبدیل و همچنین فروش را افزایش دهد. این فرضی است که همه می دانیم. با این حال ، در سال 2018 ، نوشتن با اطلاعات مربوطه مهمتر تلقی می شود.

• در سالهای آتی ، همه صاحبان مشاغل باید جستجوی صوتی را به کار گیرند. طبق نظرسنجی اخیر گوگل ، 55 درصد نوجوانان و 40 درصد بزرگسالان از این تاکتیک برای هدایت رویدادهای آنلاین استفاده می کنند.

• تقریباً همه مصرف کنندگان امروزی از دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند و رایانه لوحی برای جستجو استفاده می کنند و این امر حتی در سالهای آینده نیز ادامه خواهد داشت. بنابراین ، صاحبان مشاغل ، که هنوز وب سایت خود را برای کار بر روی همه دستگاه ها و در همه سیستم عامل ها بهبود نداده اند ، باید بلافاصله این کار را انجام دهند.

• وب سایتی که دارای پیوندهای زیاد است ، از نظر گوگل و دیگر موتورهای جستجو بی خطر است. با این حال ، با تغییر زمان ، در سال 2018 و پس از آن ، موتورهای جستجو ممکن است اهمیت بیشتری به عبارت “بدون پیوند” بدهند.

با در نظر گرفتن روندهای بیان شده و پیاده سازی آنها به شرکت شما اجازه می دهد در سال 2018 قدرت آنلاین کسب کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا