بازاریابی

هزینه خدمات سئو را چقدر پرداخت می کنید؟

اغلب این سؤال پیش می آید. بسیاری از افراد توسط خدمات سئو سوزاندند ، اما بسیاری از خدمات سئو نیز پاداش گرفتند. مانند هر معامله تجاری یا خرید ، شما فقط وقتی احساس راحتی می کنید باید پول خود را خرج کنید. منطقه راحتی شما باید از وابستگی های مختلفی شروع شود ، از جمله اینکه چقدر این تجارت را خوب می شناسید ، هنگامی که با این شخص یا نهاد معامله می کنید ، اولین تصور شما چیست ، چگونه شخصاً نسبت به این شخص یا نهاد ارائه دهنده این خدمات احساس می کنید ، و تکالیف شما چقدر خوب انجام می شود. .

حقیقت در مورد خدمات SEO این است که آنها معمولاً سخت کار نمی کنند ، اما این بدان معنی نیست که آسان است. برای انجام خدمات سئو با کیفیت بالا ، زمان ، فداکاری ، تلاش ، استراتژی ، سبک ، مهارت و تخصص لازم است. هر کسی می تواند از خدمات سئو استفاده کند زیرا آنها در نوک انگشتان شما هستند تا یاد بگیرند ، اما همه نمی توانند یک استراتژی معقول را برای عملی کردن سئو پیاده کنند. به همین دلیل مهندسان سئو ملزم به دستیابی تقریبا غیرممکن هستند ، اما سؤال این است که چگونه می دانید در حال انتخاب صحیح هستید و هزینه بالایی را برای خدمات سئو پرداخت نمی کنید؟

من صادقانه می توانم بگویم که اکثر ارائه دهندگان برتر و برتر سئو که چیزی جز تجارت حرفه ای و ارائه خدمات سئو با کیفیت بالا نمی خواهند. ممکن است شناسایی هر سرویس سایه سایه زنی امکان پذیر نباشد ، اما من توصیه های پیشنهادی دارم که باید به هر کس کمک کند تا از خدمات مناسب سئو برخوردار باشد.

خود را یک بودجه و هدف واقعی از بازاریابی قرار دهید

– خرید در اطراف

تا زمانی که احساس راحتی نکنید ، خرید نکنید

به یاد داشته باشید “ارزان همیشه به معنای بهتر نیست”

– درخواست منابع / ارجاع / کیف پول

– منابع / ارجاع / کیف پول را بررسی کنید

در مورد گزارش های رشد و پیشرفت آماری سؤال کنید

یک بودجه و هدف واقعی بازاریابی تعیین کنید

این به معنای ساده این است که شما به خودتان نمی خندید و فکر می کنید می توانید 200 دلار بپردازید و هزاران شب را هم می کنید. در عوض ، براساس نیازهای بازاریابی ، صنعت رقابتی ، نتایج مورد انتظار و دوره زمانی ، بودجه ایجاد کنید. اگر به دنبال یافتن وب سایت خود برای رتبه بندی در صفحه 10 نتایج برتر موتور جستجو برای یک کلمه کلیدی یا کلمات کلیدی خاص هستید ، انتظار دارید هزاران و غالبا ده ها هزار دلار برای خدمات سئو با کیفیت بالا ، حرفه ای و قابل اعتماد بپردازید ، همیشه بستگی دارد درباره قابلیت رقابت با کلید واژه اگر می خواهید در بین 10 کلمه کلیدی برتر برای کلمه “گوگل” قرار بگیرید ، این در اکثر موارد غیرممکن است ، اما من مطمئن هستم که برخی از شرکت های جستجوگرها وجود دارند که این چالش را می پذیرند ، اما اگر نه میلیون ها نفر برای تحقق این هدف دیوانه وار بازاریابی تحمل کنند.

خرید در اطراف

جذاب ترین خدمات سئو را پیدا کرده و آنها را با سایر خدمات رقابتی سئو مقایسه کنید. شما از “ارزان” یا “ارزان” راضی نیستید ، بلکه از “مؤثر” و “استراتژیک” استفاده می کنید. هر کسی می تواند سئو را انجام دهد ، اما هیچ کس نمی تواند با استفاده از خدمات سئو نتایج خود را بهبود بخشد. دلیل این امر این است که SEO مربوط به فناوری و استراتژی است. این فقط به پرتاب هزاران پیوند در وب و در انتظار ترکیدن نیست. این در واقع پیچیده تر از این است ، زیرا این موضوع در مورد استراتژی ، فناوری و مزیت رقابتی است. شما باید خدمات سئو را پیدا کنید که مطابق با این اصل زندگی می کنند و می توانند نقشه راه استراتژیک مورد نیاز برای موفقیت را به شما ارائه دهند.

تا زمانی که احساس راحتی نکنید ، خرید نکنید

همیشه هنگام سپردن پول خود در پنجه های ارائه دهنده سئو ، احساس راحتی کنید. اگر نیازهای خاصی مانند خواسته های شما برای انعقاد قرارداد دارید ، یا می خواهید یک برنامه پرداخت خاص ، یا هر گونه سؤالی داشته باشید ، مطمئن شوید که جواب می گیرید و از نتایج مورد انتظار راحت هستید و سپس به جلو بروید. من شخصاً پیشنهاد می کنم قراردادی را تهیه کنید که نتیجه مورد انتظار و سایر نکات را مشخص کند ، سپس در صورت عدم دستیابی به نتیجه مورد انتظار ، نتایج یا احتمالات را مورد بررسی قرار دهید.

به یاد داشته باشید “ارزان همیشه به معنای بهتر نیست”

این خریدار مراقب باشید. وقتی شخصی 20 دلار سئو یا حتی 200 دلار سئو ارائه می دهد ، می گویم “خریدار مراقب باشید”. ممکن است چند ارائه دهنده خدمات بسیار ماهر سئو وجود داشته باشد که بتوانند خدمات تخفیف سئو را با تخفیف یا با نرخ بسیار پایین برای شما ارائه دهند ، اما بیشتر اوقات یا این ارائه دهندگان یا ارزش سرویس خود را نمی دانند یا دقیقاً می دانند چه کاری انجام می دهند ، اما ممکن است آنها یک خط خوش شانس داشته اند. مجبور خواهید بود بالاترین دلار یا قدرت را پرداخت کنید ، اما هنوز هم برای خدمات سئو با کیفیت ، استراتژیک و با تجربه بسیار مقرون به صرفه است. مهندسین سئو همان چیزی هستند که من دوست دارم با آن تماس بگیرم. این SEO هستند که مفهوم سئو را درک می کنند ، آنها پیشگام روش های سئو هستند و همیشه از این روند پیروی نمی کنند ، اما گرایش ها را می شناسند.

بیشتر مهندسین سئو ارزان نیستند ، اما ارزش هر دلار خرج شده را دارند. اگر سایر بسترهای تبلیغاتی و بازاریابی مانند تبلیغات تلویزیونی پخش شده ، تبلیغات چاپی ، تبلیغات بزرگ / نمایشی و غیره را در نظر بگیرید ، هزینه بازاریابی آنلاین و موتورهای جستجو در موتورهای جستجو در مقایسه با این روشهای تبلیغی دیگر بهینه است و دسترسی بیشتری به مخاطب دارد. سئو به راحتی می تواند بین 5000 تا 25000 دلار هزینه داشته باشد و بسته به نیاز شما می تواند خیلی بیشتر باشد ، اما این بسیار ارزان تر و بسیار ارزانتر از سایر سیستم عامل های تبلیغاتی است. بنابراین ، دفعه بعد که فکر می کنید SEO هزینه زیادی دارد ، به همراه بازده سرمایه گذاری (ROI) به فکر سایر روش ها و قیمت های تبلیغاتی باشید. خدمات سئو هر زمان که با این سیستم عامل های تبلیغی دیگر مقایسه می شوند در صدر هستند.

درخواست منابع / ارجاع / کیف پول کنید

هر ارائه دهنده سئو باید بتواند شما را به سمت کار واجد شرایط خود سوق دهد. ارائه دهندگان سئو باید بتوانند وب سایتهای صمیمی را که در آن کار SEO را انجام داده اند ، در اختیار شما قرار دهند. این حتی می تواند وب سایت شخصی ارائه دهنده سئوی شما باشد ، آنها باید بتوانند شما را به سمت رتبه بندی موتور جستجو و همچنین برخی از کارهایی که براساس نتایج جستجوگرها در سایت و یا در سراسر وب هدایت می شود ، هدایت کنند.

منابع / ارجاع / کیف پول را بررسی کنید

تأیید اطلاعات همیشه آسان یا قابل دستیابی نیست. باید سعی کنید ارتباط برقرار کنید و آنچه را می توانید تأیید کنید. اگر یک شرکت SEO سایه دار کلاهبرداری کند ، من مطمئن هستم که این مکان با توصیفات خود را شروع می کند. من پیشنهاد می کنم از آنچه می توانید بررسی کنید ، اما از مراجعه به آنها غافل نشوید زیرا ممکن است کار سایه سایه بان باعث ستایش خود شود. من توصیه های خوبی برای بررسی وجود دارم ، اما این یک مقاله دیگر به خودی خود است.

گزارش های رشد و پیشرفت آماری را بخواهید

کمپین سئو شما باید گزارش های مربوط به پیشرفت / عملکرد دوره ای را برای ردیابی پیشرفت سایت شما در بر بگیرد. پیگیری پیشرفت وب سایت از بسیاری جهات مهم است. اول ، به ما می گوید که آیا مهندس SEO کار خود را انجام می دهد یا خیر. دوم ، این به شما می گوید که روش ها ، استراتژی ها و تکنیک های SEO کار می کنند یا خیر. سوم ، این به شما می گوید که موتورهای جستجوگر در تبادل تلاشهای SEO چقدر موفق هستند. سرانجام ، این به شما می گوید که چه میزان پیشرفت حاصل می شود و با چه سرعتی. همه این اطلاعات پیشرفته گزارش و ردیابی می توانند ضمن ارائه فرصتی برای طراحی یا طراحی مجدد صفحات فرود خود برای افزایش بازده سرمایه گذاری خود (ROI) ، به مرور کلی از پتانسیل وب سایت خود بپردازید.

خوب ، برای به پایان رساندن آن ، فقط اطمینان حاصل کنید که از محله های اینترنت شیطانی خودداری کنید و هنگام انجام هرگونه معامله آنلاین ، اول تکالیف خود را انجام دهید. همچنین ، به یاد داشته باشید “ارزان ارزش بهترین نیست”. در مورد آن فکر کنید ، آیا ترجیح می دهید هزاران دلار به یک شرکت جستجوگرها برای کار با کیفیت بالا سئو بپردازید ، که منجر به نتیجه خواهد شد و عملکرد کلی وب سایت شما را افزایش می دهد یا ترجیح می دهید 200 دلار به بسیاری از سئو مختلف بپردازید که در واقع نتیجه مطلوب شما را نمی دهد. اگر مهندس SEO بتواند بدون رسیدن به 10 نتیجه جستجوی برتر سایت شما ، میزان فروش و قرار گرفتن در معرض وب سایت شما را 80٪ افزایش دهد ، باز هم برخورد خوبی داشته اید. این تأثیر خدمات SEO و ماهر و با تجربه است. تنها تفاوت بین وب سایت شما و وب سایت های 10 سایت برتر این است که این وب سایت ها مهندسین سئو دارند که با آنها کار می کنند و SEO را درک می کنند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا