بازاریابی

هزینه خدمات جستجوگرها – چقدر برای SEO جستجو می کنید؟

معرفی هزینه خدمات سئو

برای حمایت از مشاغل یا خرید شرکتی این واقعیت است که شما باید در صورت راحتی پول خود را خرج کنید. و منطقه راحتی شما بسته به بسیاری از وابستگی ها مانند شناخت خوب شما از شرکت و سیستم بازاریابی ، به ویژه بازاریابی اینترنتی و خدمات جستجوگرها و غیره متفاوت است. یک سرویس سئو با کیفیت ترکیبی از زمان ، تعهد ، تلاش ، استراتژی ، تکنیک ها ، روش ها ، مهارت ها و تجربه است. واقعیت این است که به طور کلی کار سختی نیست ، اما این به این معنی نیست که خیلی آسان است.

برای خدمات جستجوگرها مورد نیاز است

خدمات سئو به طور کلی می تواند به رشد سریعتر تجارت شما نسبت به سایر ابزارها یا روش ها کمک کند. طبق استراتژی Google ، شرکت هایی که از وب سایت استفاده می کنند بیشتر از سایر شرکت هایی که استفاده نمی کنند سریعتر رشد می کنند. به طور کلی سئو هزینه نیست بلکه یک سرمایه گذاری است که به تجارت شما کمک می کند تا از وب سایت شما به روشی کارآمد و موثر استفاده کند و بازده بیشتری از انتشار آنلاین داشته باشد.

بودجه تجاری و اهداف خود را تعیین کنید

فکر نکنید 100 دلار پرداخت خواهید کرد و یک شبه هزاران نفر خواهید دید. در عوض ، بستگی به استراتژی بازاریابی ، فضای رقابتی صنعت ، برنامه پروژه و مدت زمان خود ، بودجه منطقی ایجاد کنید. برای همیشه است “ارزان همیشه به معنای بهتر نیست”.

اکثر ارائه دهندگان خدمات و مهندسان سئو ارزان نخواهند شد ، اما ارزش هر دلار هزینه شده را دارند. اگر زمینه های بازاریابی و تبلیغات دیگری مانند تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات چاپی ، نمایشگاه های بزرگ یا تبلیغات نمایشگاه غرفه ها و غیره وجود داشته باشد ، بهینه سازی موتور جستجو روشی م effectiveثر و ایمن برای توسعه تجارت شما است. هزینه خدمات جستجوگرها از 4999 دلار تا 24999 دلار است (با توجه به موقعیت مکانی متفاوت است) که مقرون به صرفه تر و ارزان تر از سایر سیستم عامل های بازاریابی و تبلیغات است. در حال حاضر در هر مرحله نسبت به سایر سیستم عامل های تبلیغاتی در رتبه اول قرار می گیرد.

مدل پرداخت سئو

اگر تجارت شما مبتنی بر ترافیک آنلاین باشد ، مجبورید هزینه بیشتری را صرف بهینه سازی موتور جستجو کنید تا سود بیشتری کسب کنید. چقدر برای خدمات SEO پرداخت می کنید و برای به دست آوردن آن امتیاز ، سه مدل مختلف قیمت برای خرید این خدمات وجود دارد که در زیر نشان داده شده است:

• مشاهدات ساعتی

• هزینه پروژه

• دارنده ماهانه

خدمات ساعتی جستجوگرها

بر اساس زمان خدمات جستجوگرها محبوب ترین بودجه است. شما می توانید با یک نرخ ثابت به یک شرکت یا مشاور سئو پرداخت کنید که از 19.99 دلار تا 199.99 دلار در ساعت باشد و بسته به عوامل مختلفی از جمله منطقه ، اندازه تجارت ، ارتقا promotion و غیره متفاوت است.

پروژه خدمات جستجوگرها

هزینه ها همان خدمات پیمانکاری با برخی از تزئینات است اما پروژه های سفارشی مخصوص مشتری است اما قیمت آن بسته به پروژه متفاوت است. به طور کلی 30-40٪ پرداخت می شود و مابقی در یک مارک از پیش تعیین شده است. این روش در مواردی که مطمئن نیستید چند ساعت برای انجام این کار نیاز دارید بهتر است و همچنین برای اهداف بودجه بهتر است.

خدمات ماهانه

کارآمدترین و محبوب ترین کمپین های جستجوگرها بیش از یک ماه طول نمی کشد و شما باید پرداخت های ماهانه را بپذیرید. دامنه متوسط ​​از 499.99 دلار تا 1499.99 دلار است. در این مدل مشتری ماهانه در ازای دریافت گروهی از خدمات هزینه می پردازد. IT رایج ترین مدل پرداخت است ، زیرا بیشترین بازده سرمایه (ROI) را فراهم می کند. برنامه های نگهداری ماهانه معمولاً شامل گزارشات آنلاین درباره نظرسنجی ها ، بهبود محتوای محلی ، انتشارات مطبوعاتی ، ایجاد پیوند ، تحقیق در مورد کلمات کلیدی و بهبودها و غیره است.

خدمات شغلی

اکنون یک شرکت در حال رشد برای خدمات بازاریابی اینترنتی و خدمات جستجوگرها است. مانند هر آژانس سئو دیگر ، ما از همه این مدل های بازاریابی با قیمت گذاری مقرون به صرفه استفاده می کنیم که رضایت مشتری در اولویت اول است.

در پایان

در آخر می توان گفت که خدمات SEO خدمات گران قیمتی نیستند. اگر منافع و بازده بالای سرمایه گذاری را در نظر بگیرید ، مشخص است که هزینه خیلی زیاد نیست و به دلایل مختلف به طور کلی نوسان می کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا