بازاریابی

هزینه بازاریابی دیجیتال چقدر است: آژانس بازاریابی در مقابل فریلنسر

در برهه ای از زمان ، بیشتر شرکت ها از قابلیت های بازاریابی دیجیتال خارجی برای ارائه خدمات بازاریابی ، سئو ، PPC و رسانه های اجتماعی استفاده می کنند. در دبی ، این مهارت به شکل آژانس یا استعدادهای مستقل ظاهر می شود. در دنیای تنگ B2C و B2B ، بودجه محدود است و تعداد آن محدود است ، بنابراین مشتریان آینده چگونه می توانند هزینه بازاریابی دیجیتال در دبی را بیابند؟ چرا تهیه یک آژانس بازاریابی دیجیتال در دبی ارزان تر از آن است که فکر می کنید! تا کنون تعیین قیمت مناسب برای استخدام کارگران دفاتر اداری دیجیتال در دبی مبهم و فاقد شفافیت بوده است. تضمین خواسته های روده ای ما شما را دور نمی کند و اطلاعات عمومی در مورد نرخ و هزینه خدمات در دسترس نیست.

اگر به فکر ورود به یک فضای بازاریابی دیجیتال در فضای باز هستید ، داشتن یک دید واضح درباره میانگین نگهداری ماهانه و نرخ ساعتی برای بازاریابی دیجیتال در دبی می تواند یک چالش باشد ، یک چالش است و وقت زیادی را صرف کنید. ایده هایی برای بررسی قیمت بازاریابی دیجیتال نظرسنجی اخیر Credo ، شرکتی که با مشتریان احتمالی آژانس های بازاریابی یا مشاوران سرو کار دارد ، نتایج آخرین نظرسنجی قیمت خود را منتشر کرد. پاسخ دهندگان 184 کشور را در 19 کشور بررسی کردند و از روند فعلی هزینه های بازاریابی دیجیتال دیدگاه های جالبی ارائه دادند. مشاوران مستقل دائماً قیمتها را بر اساس نرخ ساعتی یا ماهانه و هزینه پروژه تغییر می دهند. نرخ جهانی مشاوران دیجیتال همچنان بر اساس سالها تجربه است. هزینه مشاوران با 1-3 سال تجربه 88 دلار است ، در حالی که کسانی که بیش از 10 سال سابقه دارند حدود 189 دلار هزینه دارند.

قیمت چشم عقب در سراسر نقشه نشان داده می شود. طبق نظرسنجی آژانس های جستجوگرها آژانس هایی با 2 تا 5 کارمند و 6 تا 10 کارمند در واقع به طور متوسط ​​بیشتر از آژانس های 11 تا 20 کارمندی تقاضا می کنند اما به نظر می رسد قیمت آنها نامشخص است. این نظرسنجی نشان داد 145 دلار در هر ساعت تا 181 دلار برای آژانس ها و مشاورانی با استراتژی قوی در کنترل نرخ های بالاتر در مقایسه با افرادی که سبد خدمات گسترده تری دارند.

تأثیر بر مشتریان

با تغییرات زیادی در برنامه و رقابت مشاوران مستقل ، ممکن است هزینه استخدام یک دفتر کار دیجیتال در دبی ارزان تر از آنچه شما انتظار دارید باشد.

با دقت ارزیابی کنید که خدمات بازاریابی دیجیتال پشت سر شماست ، ماهیانه از گروهی از آژانس های بازاریابی آینده به آنها هزینه دهید و از آن به عنوان نقطه شروع مذاکرات استفاده کنید. اکثر آژانس ها در مورد قیمت و میزان استفاده مورد نظرشان کاملاً واضح هستند و در نتیجه می فهمند که چقدر می توانند به خوبی مذاکره کنند. همانطور که انتظار دارید آژانس در مقابل فریلنسر ، تفاوت زیادی در قیمت بین فریلنسرها و فریلنسرها وجود دارد:

فریلنسرها به طور کلی با ترکیبی از نرخ ساعتی و هزینه های پروژه به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

جای تعجب نیست که آژانس ها قراردادهای تصدی ماهانه را ترجیح می دهند ، به هر حال ، آنها معمولاً سربار بیشتری دارند.

متوسط ​​مبارزات ماهانه بازاریابی دیجیتال از 1000 دلار شروع می شود و تا 5000 دلار افزایش می یابد.

به طور کلی آژانس بزرگتر ، خدماتی که آنها تحت یک چتر ارائه می دهند. اگر به دنبال ترکیبی از خدمات بازاریابی دیجیتال هستید ، استخدام میزان برنامه ریزی شما را به عنوان مشتری کاهش می دهد. هرچه آژانس بزرگتر باشد ، راه حل های سفارشی تری که اغلب ارائه می دهد ، بنابراین متوسط ​​تعداد مشتریان مورد نیاز برای ثبت این مهارت ها و استعدادهای منحصر به فرد افزایش می یابد. بهترین مشتری ها غالباً ، مشاغل کوچک و متوسط ​​به دلیل کمبود کیفیت در مقایسه با مشتریان بزرگ ، مذاکره با چشم عقب را دشوار می کنند. با این حال ، غالباً ، شرکت های کوچک و متوسط ​​از نظر تصویری بهترین مشتری هستند.

واقعیت این است که ، تبلیغات دیجیتال به عنوان یک صنعت در دبی ، یک بازار نابالغ است و اکثر آژانس ها مهارت و زیرساخت لازم برای گسترش مشتری در صنعت را ندارند.

بنابراین ، بنگاه های کوچک و متوسط ​​بدون دردسر و هزینه خدمات با کیفیت بالا با تعداد زیادی مشتری مشترک ، خدماتی را با درآمد مطمئن از نان و کره تهیه می کنند. بنابراین ، اگر یک شرکت کوچک یا متوسط ​​هستید ، از گفتگو با چشم عقب خجالت نکشید. آنها به مشتریانی مثل شما احتیاج دارند ، دلیل دیگر اینکه ممکن است هزینه استخدام دستیار دیجیتال در دبی کمتر از انتظار شما باشد! خدمات با تقاضای بالا علی رغم گسترش خدمات بازاریابی دیجیتال ، خدمات SEO و PPC همچنان عمده ترین منبع اصلی آژانس های درآمد هستند. پنج خدمتی که مشتری می خواهد عبارتند از: SEO PPC مدیریت شبکه های اجتماعی بازاریابی و Analytics UX

تجزیه و تحلیل و طراحی تجربه کاربر (UX) در حال کسب محبوبیت هستند زیرا اهمیت جذب دید و حفظ مشتری مشهود است. این مقبولیت در روند رو به رشد آنها در سبد خدمات بازاریابی دیجیتال که مشتریان از آژانس های خود جستجو می کنند ، منعکس می شود.

اگرچه این خبر خوبی برای کل صنعت است ، اما به رویکرد کنترل شده و هماهنگ تری در تبلیغات دیجیتال در خاورمیانه اشاره دارد. همچنین به عدم شناخت صاحبان مشاغل و فروشندگان از لزوم نصب مهارتهای داخلی کافی اشاره دارد.

به همین ترتیب ، اطمینان از تجربه جذاب کاربر هنگام راه اندازی یک رویداد بازاریابی دیجیتال ، تا حد زیادی در حمایت از پذیرش مشتری از بازاریابی آنلاین کمک خواهد کرد ، خصوصاً اینکه کاربران منطقه ای اینترنت به آن عادت کرده اند. تجارت بیشتری دارند و انتظارات بیشتری از UX در اینترنت دارند.

امروز فرصت های رشد کسب و کار خود را کشف کنید! یک ارزیابی 30 دقیقه ای رایگان به شما کمک می کند پول جمع کنید و کار خود را پیش ببرید. اکنون برای ارزیابی 30 دقیقه ای رایگان ثبت نام کنید!

نتیجه گیری اگر در مرحله انجام بخش بازاریابی هستید ، خبر خوب است. ممکن است هزینه استخدام آژانس دیجیتال در دبی کمتر از آن باشد که فکر می کنید و سیستم ها و مدل های مختلفی از قیمت گذاری وجود دارد.

بسیاری از آژانس ها از ترکیبی از مدل های قیمت گذاری مانند نگهداری ماهانه برای خدمات منظم ، قیمت گذاری بالا برای پروژه هایی که اغلب انجام می دهند ، یا قیمت گذاری ساعتی برای کارهای جدید یا دشوارتر استفاده می کنند. بحث کنید که کدام مدل قیمت مناسب شما است و چه اتفاقی ممکن است بیفتد و تعجب کنید!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا