بازاریابی

هدف از سئو برای بازاریابی اینترنتی

میلیون ها نفر روزانه وارد اینترنت می شوند و اطلاعات را جستجو می کنند. عملاً تعداد نامحدودی وب سایت وجود دارد که همه آنها برای جذب بازدید کننده با یکدیگر رقابت می کنند. با کمک تکنیک های بازاریابی SEO آنلاین ، می توانید رقابت را پیش ببرید ، نتایج را برای وب سایت خود و در نهایت کسب و کار خود تضمین کنید:

در اینجا حقایق ذکر شده است:

  • بیش از 87٪ از مردم قبل از تصمیم گیری در مورد خرید یک محصول به صورت آنلاین جستجو می کنند.
  • بیش از 90٪ مردم ایالات متحده ، با تعداد قابل توجه مشابه در سراسر جهان ، به طور منظم از اینترنت استفاده می کنند.
  • رقبای شما ممکن است وب سایت های بهینه تری داشته باشند که بازدیدکنندگان بالقوه را از شما دور کنند.
  • داشتن یک وب سایت به تنهایی ترافیک ثابت را تضمین نمی کند.
  • یک موتور جستجو باید وب سایت شما را در میان نتایج برتر جستجو قرار دهد در غیر اینصورت یافتن وب سایت شما برای بازدیدکنندگان مشکل خواهد بود.
  • شما به ترافیکی نیاز دارید که به سود تجارت شما باشد ، مانند بازدیدکنندگانی که کالایی را خریداری می کنند ، و نه بازدیدکنندگان تصادفی که بازار هدف شما نیستند.

اگر در زمینه بازاریابی اینترنتی تازه کار هستید و در زمینه سئو تخصص ندارید ، پس چیزی جز بهینه سازی موتور جستجو نیست ، این بدان معنی است که وب سایت شما بهینه شده است تا مورد علاقه شما باشد تا در بین نتایج برتر در موتورهای جستجو مانند Google ، Yahoo یا Bing ظاهر شود. به ندرت پیش می آید که افراد ، به ویژه مشتریانی که برای اولین بار هستند ، مستقیماً به یک وب سایت مراجعه کنند. آنها به دنبال آنچه می گردند می روند و برای مقایسه اطلاعات ، محصولات و خدمات از بسیاری از سایتهایی که در نتایج جستجو ظاهر می شوند بازدید می کنند.

مهم است که در میان بهترین نتایج ظاهر شود زیرا این تصور ایجاد می شود که این سایت ها بهترین تطابق را دارند ، بعلاوه به ندرت اتفاق می افتد که افراد پس از ده صفحه اول ، و شاید کمتر ، از نتایج جستجو از آنها بازدید کنند. بنابراین برای اطمینان از اینکه وب سایت شما در آن نتایج با رتبه بالاتر قرار دارد ، باید وب سایت خود را با روش های بازاریابی اینترنتی بهینه سازی سئو کنید.

شما می پرسید این روش ها دقیقاً چیست؟ سئو به موتورهای جستجو کمک می کند تا درک کنند که وب سایت شما یا صفحات خاص آن چقدر با کلمات کلیدی خاصی که افراد به صورت آنلاین جستجو می کنند مرتبط هستند. سئو شامل تحقیقات کلمات کلیدی ، ایجاد محتوا بر اساس این کلمات کلیدی ، ایجاد پیوندها و اطمینان از اینکه وب سایت شما در موتورهای جستجو دیده می شود ، می باشد.

برای جلو ماندن از رقابت ، باید حجم و کیفیت ترافیک وب سایت خود را از طریق نتایج جستجوی طبیعی بهبود بخشید ، از این رو نیاز به تحقیق در مورد کلمات کلیدی و ایجاد محتوای غنی از کلمات کلیدی دارید. وب سایت شما باید حاوی اطلاعاتی باشد که برای افراد مفید و همچنین به روز باشد ، به طوری که نه تنها می توانید افراد مناسب را جذب کنید ، بلکه می توانید به مرور زمان آنها را جذب کنید. یک راه برای این کار داشتن یک وبلاگ پر از محتوای غنی از کلمات کلیدی است که محصولات و خدمات شما را تبلیغ می کند. به س questionsالات مشتریان پاسخ می دهد. این به روز رسانی برای محصولات جدید و یا به روز رسانی.

برای گرفتن بهترین نتیجه لازم نیست که یک شرکت Fortune 500 باشید و آنها به همان میزان بودجه ای که نیاز دارند نیاز ندارند. تمام آنچه شما نیاز دارید این است که از تکنیک های SEO مناسب برای بازاریابی اینترنتی بدانید و تجارت شما از این طریق رشد خواهد کرد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا