بازاریابی

هالی من و ثروتهای صادقانه 3

هالیمن به هزاران نفر در سراسر جهان آموخته است که چگونه از طریق اینترنت درآمد کسب کنند و یک تجارت موفق در خانه مستقر کنند.

وی به “مادر ترزا بازاریابی اینترنتی” معروف شد. کتاب الکترونیکی او ، صادقانه ثروت ، ده ها هزار نسخه در سراسر جهان فروخته است و قلب مردم عادی را که می خواهند از استرس روزمره خود رها شوند و یاد بگیرند چگونه در خانه پول کسب کنند ، به دست آورده است.

مرد هالی کیست؟

هالی بتمن یک دختر 25 ساله آمریکایی است. اگرچه هالی اهل ویسکانسین است ، اما در حال حاضر در چیانگ مای ، تایلند زندگی می کند. او مادر تنها پسر بچه ای 3 ساله به نام جاش است.

ممکن است بپرسید که چرا هالی در تایلند زندگی می کند و چگونه به یک بازاریاب برتر اینترنتی تبدیل شده است.

وقتی هالی 16 ساله بود ، این فرصت را داشت که در یک کشور خارجی دانشجو شود و تبادل دانش کند. به او لیستی از کشورها برای انتخاب داده شد. در اصل ، او زیمبابوه را انتخاب کرد.

با این حال ، پس از سرنوشت و تغییر برنامه ها ، به هالی اطلاع داده شد که او قبلا به تایلند می رود. وی در زمان حضور در آنجا به عنوان دانشجوی مبادله عاشق تایلند شد.

هالی بعداً در ارتش آمریکا در عراق ، که روزنامه نگار ، عکاس و طراح وب بود ، به یک سرباز تبدیل شد. وی پس از چند مصدومیت و جراحی پا ، به مدت 6 ماه در بغداد کار کرد و جوانترین زنی بود که در فرودگاه DHL کار می کرد.

چند شغل دیگر که هالی انجام داده است عبارتند از: سرایدار ، دختر اتاق لباسشویی ، میزبان ، صندوقدار مک دونالد ، کارمند فروشگاه حیوانات خانگی ، محافظ کارخانه کاغذ سازی ، آشپز و فروشنده جاروبرقی. جمله 4 (نشان می دهد که او خود را فروشنده بسیار بدی می داند و فقط دو دستگاه از این جاروبرقی های گران قیمت را به اقوام فروخته است).

اندکی پس از ترک عراق ، هالی به تایلند بازگشت. او با یک دختر جوان برمه ای به نام نو که در همان نزدیکی زندگی می کند دوست شد. خانواده نو از جنگ در برمه فرار کرده بودند و والدین او ساعت ها برای تأمین هزینه خانواده کار کردند. کودکان برمه ای در این شرایط معمولاً بیشتر اوقات تنها بودند. بنابراین نوو هر روز در خانه هولی بود. و بنابراین هالی با پدر آینده پسرش – برادر نو ، یک کشاورز فقیر و سخت کوش دیدار کرد.

زندگی نتیجه خود را داد و سرانجام هالی خود را باردار یافت ، تنها ، اما بدون منابع مالی کافی. او نمی خواست در شغلی کار کند که به جدایی او از نوزاد جدیدش احتیاج داشته باشد ، بنابراین شروع به یادگیری تمام کارهایی که می تواند درمورد نحوه کسب درآمد اینترنتی انجام دهد. او خود را در یک اتاق کوچک در خانه برادرش در نزدیکی میلواکی به همراه کودک 4 ماهه خود دید.

هالی با 650 دلار در ماه برای زندگی (به دلیل کهنه سرباز معلولیت) شروع به تکمیل پول درآمد اندک خود از طریق eBay کرد.

هالی پس از یک سال زندگی در شرایط تنگ و در محله ای ناخوشایند ، به امید دریافت مزایای مسکن ایالتی که هرگز به او نرسید ، تصمیم گرفت که به اندازه کافی کافی داشته باشد. او برای خرید بلیط برای خود و پسرش برای بازگشت به تایلند ، هر آنچه در توان داشت (حتی لپ تاپ خود را که سخت ترین قسمت آن بود) فروخت.

هالی پس از حضور در تایلند ، به یک آپارتمان ارزان قیمت نقل مکان کرد. او به یک فروشگاه رایانه استفاده کرد ، هر قسمت از رایانه را که پیدا کرد خریداری کرد و از دوستی که لپ تاپ او را در آن قرار داد کمک گرفت. با آخرین فن آوری بسیار فاصله داشت ، اما جواب داد.

صاحب خانه به او اجازه نمی دهد که به طور منظم اتصال به اینترنت برقرار کند. او مجبور شد کارتهای اینترنتی بخرد و برای شماره گیری از خط تلفن صفحه کلید ساختمان خود استفاده کند. ارتباط اینترنتی او بسیار کند بود و اغلب آفلاین بود. صفحه کلید مورد استفاده او فقط چهار قلم برای کل مجموعه داشت. هالی تا زمانی که ممکن باشد آنلاین خواهد ماند اما ارتباط خود را مرتباً قطع خواهد کرد – حتی در وسط وب سایتی که روی شبکه بارگیری می شود.

در طی چهار ماه ، هالی شبانه روز بیدار ماند – همه چیز را که می توانست یاد بگیرد ، تمرین کند و بکار ببرد: در مورد بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی وابسته ، سئو ، جایگاه های خاص ، لیست های ساختمانی و غیره.

در عرض چهار ماه ، هالی درآمد اینترنتی خود را از 0 دلار در ماه به 12000 دلار در ماه افزایش داد.

در مرحله بعد ، هالی اولین کتاب الکترونیکی خود را در مورد نحوه کسب درآمد آنلاین ایجاد کرد. این کار به عنوان یک خلاصه کوتاه و خلاصه ای از چگونگی کسب درآمد آنلاین توسط هالی و چگونگی دیگران برای شروع کار انجام شد.

اما از آن زمان ، کتاب الکترونیکی هولی (و نسخه های بعدی آن) بسیار محبوب شد. از اوایل سال 2008 ، کتاب الکترونیکی او بیش از 25000 نسخه در سراسر جهان فروخته است. هالی هر روز زندگی هزاران نفر را تغییر داده است و تشکر و قدردانی همچنان ادامه دارد.

هالی از طریق انجمن خود و همچنین وبلاگ شخصی خود با خوانندگان کتاب الکترونیکی ارتباط تعاملی برقرار می کند. او نه تنها استراتژی ها و تکنیک های موفق بازاریابی اینترنتی را به اشتراک می گذارد ، بلکه تجربیات زندگی شخصی خود را نیز به اشتراک می گذارد.

انتظار می رود نسخه سوم Honest Riches در اواسط آگوست سال 2008 منتشر شود. نسخه Honest Riches ، Honest Riches 3 در سال 2008 همان کتاب الکترونیکی کوتاه و ساده ای نیست که من سالها پیش ایجاد کردم – خواندن و فهمیدن آن هنوز هم آسان است ، اما کوتاه نیست.

در 277 صفحه ، کتاب الکترونیکی Holly’s همه مواردی را که باید در مورد بازاریابی اینترنتی بدانید را پوشش می دهد ، و به سادگی و به روشی که هر کسی می تواند آن را درک کند توضیح می دهد.

هدف هالی کمک واقعی به مردم برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی است. به عنوان بخشی از این ، هدف آن این است که کلاهبرداران را از تجارت خارج کند. او افراد بی وجدان را که ادعا می کنند می توانند به دیگران یاد بگیرند که چگونه از طریق اینترنت پول در بیاورند اما فقط نیازهای دیگران را شکار می کنند و از آنها مالی درز می کند ، بدون اینکه چیزی در ازای آن ارائه دهد ، خوار است. به عبارت دیگر ، “گورو” های بازاریابی اینترنتی که درآمد کسب می کنند ، “بازاریابی اینترنتی” را آموزش می دهند اما در موفقیت واقعی به دیگران کمک نمی کنند. هالی ، به عنوان یکی از اهداف خود در وب سایت خود ، هدف این است که این افراد را از تجارت خارج کند تا افراد صادق واقعاً موفق شوند و زندگی بهتری داشته باشند.

یکی از ویژگی های بارز هالی این است که او تلاش می کند تا واقعاً به دیگران کمک کند و مطمئن شود که آنها مفاهیم مهم را درک می کنند. پیگیری نوشتن او بسیار آسان است و مثل اینکه فرض کند شما همه چیز راجع به همه چیزهایی که صحبت می کند می دانید ، نمی نویسد. این مفاهیم و اصطلاحات جدید را خیلی ساده توضیح می دهد.

هالیمن جایگاه خود را در تاریخ ایجاد کرده است. نه از طریق روابط عمومی یا روش های بی پروا ، بلکه از طریق هوش ، تلاش ، صداقت ، تمایل و توانایی های او برای کمک به دیگران.

در این روزگار ، افرادی مانند هالیمن سرمایه های قدرتمندی برای جامعه ما هستند و الگوی خوبی برای بقیه ما هستند. و در زمینه بازاریابی اینترنتی ، گرفتن کمک صادقانه و ارزشمند و گنجینه یافتن آن دشوار است.

از هالی متشکرم ، برای آداب و معاشرت ، انسانیت و راهنمایی شما در این زمینه در حال تغییر و تحول در بازاریابی اینترنتی و در دنیایی در حال تغییر که اکنون به شدت به آن نیاز دارد.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا