دانش و فناوری

نینتندو سوییچ 2 احتمالاً در سال 2025 عرضه می شود

گزارش ها حاکی از آن است که کنسول نینتندو سوییچ 2 در سال 2025 عرضه خواهد شد. پیش از این، طبق اخبار منتشر شده، انتظار می رفت نینتندو سوییچ 2 در سال جاری میلادی عرضه شود.

زمانی که نینتندو سوییچ در سال 2017 عرضه شد، طوفانی در جهان به پا کرد. با کتابخانه ای که شامل فرنچایزهای محبوبی مانند زلدا، ماریو، و انیمال کراسینگ می شد، سوییچ نه تنها به یک نام آشنا تبدیل شد، بلکه تا به امروز به پرفروش ترین کنسول نینتندو بوده است. تقریباً 7 سال بعد، طرفداران مشتاقانه منتظر عرضه سوییچ 2 هستند. با این حال، برخلاف شایعه های قبلی که از عرضه در سال 2024 حکایت داشت، این کنسول دستی ممکن است زمان بیشتری را برای عرضه به بازار صبر کند. اطلاعات اخیر از منابع مختلف اکنون به عرضه در سه ماهه اول سال 2025 اشاره دارد.
بیشتر بخوانید: لایو اکشن افسانه زلدا ساخته می شود؛ نینتندو رسما تایید کرد
متروید پرایم 4 ممکن است اولین بازی پرچمدار برای نینتندو سوییچ 2 باشد
این جدول زمانی جدید نشان می دهد که نینتندو قصد دارد عرضه ای شبیه به سوییچ اصلی که در مارس 2017 وارد بازار شد، داشته باشد. توسعه دهندگان از این تغییر مطلع شده اند و برخی از آن ها در حال حاضر روی بازی های این کنسول آینده کار می کنند؛ این موضوع را می توان شروع قدرتمندی برای خط عرضه سوییچ 2 قلمداد کرد.
یکی از عناوینی که به طور بالقوه برای سوییچ 2 آماده می شود، متروید پرایم 4 است. این بازی در ابتدا در سال 2017 معرفی و در سال 2019 توسعه ی مجدد خود را آغاز کرد؛ از آن زمان تاکنون نسبتاً بی سر و صدا بوده است. این تاخیر منجر به گمانه زنی هایی شده که ممکن است عنوانی پرچمدار برای کنسول جدید باشد.
موفقیت سوئیچ اصلی، که به پرفروش ترین کنسول نینتندو تبدیل شد، توقعات بالایی را برای جانشین آن ایجاد می کند. با فروش بالا و بیشتر از رقبای خود یعنی سونی و مایکروسافت، کنسول بعدی نینتندو کار بزرگی برای انجام دادن دارد. پیش از این گزارش شده بود که این دستگاه دستی دارای سازگاری با بازی های کنسول قبلی است. طرفداران مشتاقانه منتظرند تا ببینند نینتندو چگونه قصد دارد با نوآوری بعدی خود در بازی، میراث سوییچ را بسازد.
بیشتر بخوانید:

    بهترین انیمه های 2024 ؛ جذابترین کارتون های ژاپنی مورد انتظار
    ویژن پرو نمی خواهم؛ آغاز نارضایتی کاربران از برخی ویژگی های هدست ویژن پرو اپل
    پیش بینی قیمت بایننس کوین 2024 و سال های آینده
    زنفون 11 اولترا در گیک بنچ با اسنپدراگون 8 نسل 3 ظاهر شد؛ عرضه نزدیک است

آیا شما هم منتظر این کنسول جدید نینتندو هستید و یا رقبای آن را در بازار ترجیح می دهید؟ نظرات خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت به اشتراک گذاشته و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.
منبع: gizmochina
 
  

دکمه بازگشت به بالا