بازاریابی اینترنتی

نکته محلی SEO – از ابزارهای مناسب برای انتخاب کلمات کلیدی خود استفاده کنید

همانطور که احتمالاً از قبل می دانید ، تقریباً هر کمپین بازاریابی آنلاین با تحقیقات مؤثر بر کلید واژه ها شروع می شود. دستیابی به رتبه بندی موتور جستجو بهتر برای مشاغل محلی شما هیچ تفاوتی ندارد. در اینجا چند نکته و راهکارهایی وجود دارد که می توانید برای انجام تحقیقات کلمات کلیدی برای تلاشهای بازاریابی آنلاین خود استفاده کنید.

اول ، مهم است که از ابزارهای مناسب استفاده کنید و تعداد کمی از آن ها انتخاب کنید. Wordtracker یک ابزار تست کلمه کلیدی آزمایش شده توسط زمان است که می توانید برای به دست آوردن اطلاعات مهم زیادی از آن استفاده کنید. چندین سال است که یکی از بهترین منابع تحقیقاتی کلمات کلیدی در عمق است. این خصوصاً خوب است اگر بخواهید اصطلاحات یا عبارات دیگری در رابطه با کلید واژه اصلی خود را پیدا کنید ، زیرا ممکن است همه کلمات کلیدی مرتبط را به تنهایی پیدا نکنید. این می تواند ایده هایی را برای کلمات یا عباراتی به شما ارائه دهد که می توانید به جستجوی محلی برای کلماتی مانند شهر یا ایالت که در آن کار می کنید اضافه کنید.

مورد دیگر ابزار تحقیق کلمات کلیدی Google است. این واقعا برای تبلیغ کنندگان Google AdWords طراحی شده است ، اما هنوز هم داده های زیادی را برای هر کسی که می خواهد یک کمپین بازاریابی آنلاین را شروع یا بازسازی کند ، فراهم می کند. همچنین می توانید از ابزار کلید واژه Google AdWords استفاده کنید تا ببینید چند نفر در جستجوی اصطلاحات خاصی هستند که شامل منطقه محلی شما (شهر ، ایالت ، استان و غیره) می شود. این می تواند اطلاعات بسیار ارزشمندی باشد و ممکن است شما از چند جستجو در هر ماه با شرایط محلی شگفت زده شوید.

پس چرا باید از یکی از این ابزارهای نرم افزاری استفاده کنید و از اصطلاحاتی که در بازار هدف خود می شناسید استفاده نکنید تا به دنبال محصولات و خدمات خود باشید؟ پس از همه ، شما یک صاحب تجارت با تجربه و متخصص در بازار خود هستید ، درست است؟ خوب ، یادآوری این نکته ضروری است که افراد موجود در بازار شما با استفاده از شرایطی که به شما ارائه می دهند به دنبال راه حل های ارائه شده نیستند. با استفاده از ابزاری مانند دو موردی که اخیراً به آنها اشاره کردیم ، می توانید در جستجوی مواردی که تجارت شما ارائه می دهد ، از اصطلاحات مرتبطی که افراد واقعی استفاده می کنند ، استفاده کنید. این می تواند اطلاعات معینی داشته باشد ، به خصوص اگر رقبای شما به همان اندازه سریع بازار آنلاین خود را نداشته باشند.

من شما را تشویق می کنم از یک (یا هر دو) از این ابزارها برای انجام برخی تحقیقات عمیق بر روی کلید واژه استفاده کنید تا ببینید بازار شما واقعاً به دنبال چه چیزی است. و فراموش نکنید که مردم و بازارها هر از گاهی تغییر می کنند ، بنابراین ممکن است ایده خوبی باشد که بسته به میزان تغییر صنعت خود ، بطور دوره ای چنین تحقیقات بازار را انجام دهید.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا