بازاریابی

نکات پیشرفته SEO درباره بازاریابی موبایل

در سال 2016 ، گوگل اولین سیستم نمایه سازی موبایل را ارائه داد که با اولویت بندی وب سایت های تلفن همراه بهترین تجربه کاربری را برای کاربران تلفن همراه فراهم می کند. سیستم جدید فهرست بندی برای تعیین رتبه بندی ابتدا به نسخه موبایل وب سایت شما نگاه می کند. وب سایت های بدون نسخه موبایل یا وب سایت های موبایل با بهینه سازی ضعیف در صفحات نتایج موتور جستجو قرار می گیرند. اما خبر خوب این است که SEO Mobile برای انجام کارهای خود ساده و آسان است.

نکات پیشرفته SEO درباره تلفن های همراه برای بازاریابان:

SEO برای موبایل فقط یک SEO سنتی است که در آن شما می توانید محتوا و برچسب زدن ایجاد کنید تا آن را به صورت آنلاین متمایز کنید. این نکات سئو کلاه سفید به شما کمک می کند تا از مجازات موتور جستجو جلوگیری کنید و دید به صورت آنلاین بهتر حفظ کنید.

1. Google My Business: بازاریابی اینترنتی تلفن همراه.

یکی از مهمترین و مهمترین ترافیک بازاریابی موبایل که صاحبان مشاغل می توانند ایجاد کنند ثبت نام در یک حساب کاربری من در Google است. این برنامه رایگان و ساده است ، با پر کردن اطلاعات در حد توان خود و اضافه کردن تصاویر ممکن بیشتر به شغل خود. هنگامی که افراد کلمه کلیدی مربوط به شغل شما را جستجو می کنند ، اطلاعات دوم شما به احتمال زیاد برای اولین بار ظاهر می شود. بنابراین ، استفاده از آن را برای بازاریابی موبایل در نظر بگیرید.

2. استفاده از رسانه های اجتماعی:

طبق گزارشات ، متوسط ​​کاربران تلفن همراه از کل تعداد دفعاتی که برای موبایل صرف می کنند ، 80٪ از وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانند. این وب سایت های رسانه های اجتماعی حجم زیادی از ترافیک را به وب سایت شما وارد می کنند. بنابراین ، برای بهبود وضوح کاربران تلفن همراه ، من استراتژی بازاریابی رسانه های اجتماعی را در اولویت قرار می دهم. فرکانس ارسال ، کیفیت محتوا و یک کمپین رسانه ای پیشرفته به برجسته سازی برند شما کمک می کند. همچنین راهنمای بازاریابی محتوای ما را بخوانید.

3. از افزونه های SEO موبایل استفاده کنید:

اگر وب سایت شما از WordPress یا سیستم مدیریت محتوای دیگر (CMS) استفاده می کند. شما می توانید از پلاگین های زیادی برای بهتر شدن سایت موبایل خود استفاده کنید. وردپرس ، یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوا ، تعداد زیادی از پیشرفت های تصویر ، بهبود سرعت و سایر فاکتورهای مهم SEO را ارائه می دهد.

WPtouch یک افزونه معروف وردپرس در جهان است که نسخه موبایل دارای گواهی گوگل را برای وب سایت شما ایجاد می کند. اگر نمی توانید به روزرسانی و به روزرسانی وب سایت خود را انجام دهید ، این افزونه ها را امتحان کنید تا یک وب سایت دوستانه برای موبایل ایجاد کرده و دید را بهبود بخشید.

4. استفاده از کلمات کلیدی برای کاربران تلفن همراه:

فراهم می کند که کاربران تلفن همراه متفاوت از سایر کاربران دسک تاپ جستجو کنند. محتوای خود را در عبارات جستجوی کلید واژه های تلفن همراه بهبود دهید تا محتوای خود را به افراد مناسب نشان دهید. می توانید از ابزارهای مناسب برای یافتن کلمات کلیدی مناسب برای محتوای خود بیابید و می توانید مقایسه دستگاه های کلیدی موجود در دستگاه را در کنسول جستجوی Google پیدا کنید.

5. بهبود زمان بارگیری صفحه:

وقتی صحبت از موبایل SEO می شود ، زمان بارگذاری صفحه مهمترین مسئله است. عوامل زیادی وجود دارند که زمان بارگذاری صفحه را تعیین می کنند. فشرده سازی Gzip ، بهینه سازی تصاویر ، استفاده از Google AMP (صفحات شتاب موبایل) ، برخی از ابزارها و افزونه ها برای انجام این کارها و بهبود سرعت بارگیری صفحه وب موبایل وجود دارد.

کلمات آخر:

بازاریابی دیجیتال کل سناریو بازاریابی را تغییر داده است. جستجوگرها به مهمترین کار برای همه وبلاگ نویسان و مسئولان وب برای بازاریابی موبایل تبدیل شده است.

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا