بازاریابی

نکات و فیلم های بازاریابی YouTube

یکی از مزایای دنیای بسیار متصل امروز این است که شما می توانید با ارسال مطالب خود در قالب ویدیو در سایت های شبکه های اجتماعی مانند YouTube ، در عرض چند دقیقه به یک شبکه عظیم دسترسی پیدا کنید. با این حال ، از آنجا که در YouTube ترافیک بسیار زیادی وجود دارد ، باید در YouTube بازاریابی خوبی انجام دهید و مطمئن شوید که محتوای شما بینایی لازم را دریافت کرده و مورد توجه تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است. بنابراین ، باید ضمن ارسال مطالب خود در سایت به نکات مهم توجه کنید.

مقاوم باش

افراد در بازدیدهای یک بار مشترک نمی شوند ، اما اگر به طور مداوم مطالب باکیفیت را تحویل بگیرید ، می توانید به بازار عظیمی از مخاطبان اختصاص داده شده برسید که ثابت می کند یک استراتژی بازاریابی بسیار خوب در YouTube است. مانند همه جا ، ثبات کلید موفقیت در اینجا نیز هست. این تصور غلط است که فقط فیلم های خنده دار ، عجیب یا بحث برانگیز جایگاهی را در YouTube پیدا می کنند. افراد زیادی از YouTube برای ادامه بازاریابی انواع مختلفی از جمله نحوه طراحی وب سایت و غیره استفاده کرده اند.

URL را ارسال کنید

برای تبلیغ ویدئوی خود ، ایده خوبی است که پیوند را به بسیاری از سایت های شبکه های اجتماعی مانند Facebook ، Twitter ، Vimeo و Metacafe ارسال کنید. فیلم را به عنوان فیلم مورد علاقه خود ارسال کنید و آنرا به YouTube مرتبط کنید. همچنین باید پیوندهایی در وب سایتهای پر ترافیک ایجاد کنید که تعداد زیادی از افراد را قادر به مشاهده ویدئوی شما کنند. ابزارهای SEO همچنین برای بازاریابی ویدیویی توصیه می شوند. می توانید لیست مخاطبین YouTube خود را بارگذاری کنید ، همچنین بسیاری از دوستان YouTube ایجاد کرده و برای تماشای ویدیوی خود دعوت نامه ارسال کنید.

کلمات آسان

استفاده از کلمات کلیدی جذاب و آسان هنگام برچسب زدن فیلم شما برای بازاریابی YouTube بسیار مهم است. وقتی افراد از موتور جستجو استفاده می کنند ، باید این کلمات باشد که به راحتی به ذهنشان خطور می کند. YouTube از گوگل پشتیبانی می کند و ابتدا عنوان های ویدیویی و برچسب های زیر را نگاه می کنند. هر دو باید مناسب باشند و آن افراد معمولاً هنگام استفاده از Google از چیزی استفاده می کنند. در صفحه ویرایش ویدیو در نزدیکی برچسب های شما ، گروهی از کلمات کوچک آبی وجود دارد که برای ویدیوی شما برچسب پیشنهاد شده است. ممکن است نشانه هایی در آن وجود داشته باشد که شاید در نظر نگرفته باشید. ساده و آسان است و علائم شما را غنی تر می کند. عنوان و برچسب های خوب باعث می شود ویدیوی شما در نتایج پیشنهادی در صفحه اصلی YouTube ظاهر شود و ابزاری مناسب برای بازاریابی YouTube است.

فیلم های زیادی ایجاد کنید

برای به دست آوردن ترافیک بیشتر در YouTube ، راه حل ایجاد فیلم های با کیفیت بیشتر است. هرچه فیلم های با کیفیت تر باشد ، شانس بیشتری در نتایج جستجوی Google ظاهر می شود. این امر برای بازاریابی YouTube ضروری است زیرا فیلم های شما در کنار سایر فیلم ها با محتوای مرتبط نشان داده می شوند. همیشه اطمینان حاصل کنید که محتوای ویدیوی شما واقعی است. مراجعه به باطل در فیلم شما می تواند نتیجه مثبتی داشته باشد که هرگز ثمر نخواهد داشت.

به سه دلیل نیاز وب سایت شما به ویدئو مراجعه کنید

http://www.YouTube.com/watch؟v=0Y6MX94xgb4

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا