بازاریابی

نکات و ایده های بازاریابی دندانپزشکی برای دندانپزشکان

در اینجا مواردی است که باید بدانید تا ارزش پول خود را بدست آورید.

فقط این را تصور کنید: عمل دندانپزشکی شما به قدری محبوب شده است که شما را مجبور می کنید تمام روز برنامه های گفتگوی تلویزیونی را برگزار کنید ، جایی که می توانید لیست افراد مشهور را نشان دهید که چگونه با جوش شیرین ، توت فرنگی و بریکت دندان های خود را سفید می کنند. خیلی باحاله ، نه؟

خوب … خوب ، ممکن است شما نخواهید یک دندانپزشک مشهور باشید اما من مطمئن هستم که هدایت بیشتری خواهید گرفت و شاید بیماران بیشتری در بالای لیست برای رشد تجارت دندانپزشکی شما باشند.

دندانپزشکی فارغ از ایالتی که در آن زندگی می کنید ، یک رشته کاملاً رقابتی است. در شهرهایی مانند لس آنجلس ، بیش از 10 هزار لیست از دندانپزشکان فقط در Yelp وجود دارد. در هر ساختمان و در هر بازار در هر شهر بزرگ مطب دندانپزشکی وجود دارد. رقابت زیادی برای رویارویی وجود دارد و اگر به ابزار بازاریابی مناسب مجهز نباشید ، در نهایت با کلیپ های آنها مواجه خواهید شد.

من می دانم که شما ممکن است قبلاً برای کمک به رشد کلینیک دندانپزشکی خود یک شرکت بازاریابی یا یک شرکت SEO را برای کمک به رشد کلینیک دندانپزشکی خود تلاش کرده باشید و قول بازدهی بالایی می دهید اما نتوانستید آن را تحویل دهید. آنها همه چیز را چنان گیج کننده جلوه داده اند که شما در پایان یک چک برای آنها قطع کردید و نمی دانستید که آنها واقعاً برای شما چه می کنند.

دیوانگی در اینجا متوقف خواهد شد.

شما باید بدانید که در واقع چه استراتژی های بازاریابی آنلاین دندانپزشکی برای کمک به رشد عمل شما کار می کنند. هنگامی که این تکنیک های بازاریابی دندانپزشکی را درک کردید ، می توانید از شرکت SEO خود به طور خاص در مورد چگونگی انجام این وظایف س askال کنید و از آنها بخواهید گزارشاتی را در مورد چگونگی دستیابی به این اهداف به شما نشان دهند. اگر آنها نمی توانند ، پس وقت آن است که آنها را به پیاده رو لگد بزنیم و شخص جدیدی پیدا کنیم.

آنچه شرکت SEO شما باید انجام دهد در اینجا است:

وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید

AdWords را روزانه کنترل کنید و تنظیمات خوبی انجام دهید

لیست های محلی و سایت های بررسی خود را ادعا کرده و مدیریت کنید

مدیریت Yelp در مطب دندانپزشکی و فعالانه به شما کمک می کند تا برای بررسی های خوب پرداخت کنید

در وب سایت خود محتوای جدید و جذابی درباره دندانپزشکی ایجاد کنید

محتوای بی نظیر جدید خود را از طریق سایت های اشتراک مقاله و رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

با وب سایت های معتبر برای وب سایت خود بک لینک قوی ایجاد کنید

با مدیر مطب دندانپزشکی خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که آنها در محل کار خود هستند

ما به شما کمک می کنیم تا یک قیف فروش خوب ایجاد کنید تا مشتریان بالقوه رضایت خاطر شما را بدست آورند

درک و فهم گزارش ها و آمارها به شما امکان می دهد

بک لینک قوی ایجاد کنید

برای اینکه وب سایت دندانپزشکی شما در Google رتبه خوبی داشته باشد ، باید اعتبار خوبی در اینترنت ایجاد کنید. چگونه این کار را انجام می دهید؟ شما باید با ایجاد بک لینک قوی از دیگر وب سایت های مرتبط با دندانپزشکی ، به Google اعتماد کنید. وقتی Google یک وب سایت یا وبلاگ معتبر دندانپزشکی را مشاهده می کند که به وب سایت شما منتهی می شود ، اساساً با خود می گوید: “سلام ، این سایت معتبر فکر می کند این وب سایت دندانپزشکی ارزش ذکر دارد. بیایید چند مورد را مطرح کنیم. “با داشتن بک لینک قوی ، وب سایت دندانپزشکی شما به مرور به صفحه اول کلمات کلیدی که می خواهید برای آنها رتبه بندی کنید می رود.

مدیریت و بررسی سایت های Yelp

ممکن است شما واقعاً از Yelp متنفر باشید ، اما حقیقت این است که این اولین چیزی است که اکثر مردم در عمل دندانپزشکی شما می بینند. نمی توانید از Yelp پنهان شوید زیرا این کاربران هستند که لیست شما را مدیریت می کنند حتی اگر برای خود لیست ایجاد نکنید. یک شرکت بازاریابی اینترنتی اینترنتی دندانپزشکی دائماً شما را مجبور می کند تا نظرات خوبی را بدست آورید و به شما کمک کند تا استراتژی های جدیدی در مورد چگونگی ایجاد رضایت بیماران از نوشتن نظرات ایجاد کنید. همچنین سایت های بررسی دیگری مانند Google My Business ، Yellowpages ، Superpages ، Manta و بسیاری دیگر وجود دارد که باید برای شما نیز اجرا شوند.

هنگامی که یک بررسی بد دریافت می کنید (این امر اجتناب ناپذیر است ، همیشه شخصی وجود دارد که یکی را ترک می کند) تیم بازاریابی دندانپزشکی شما باید این موضوع را به شما اطلاع دهد و شما را در مورد چگونگی تهیه یک پاسخ مفید راهنمایی کند. اغلب اوقات مشتری به شما امتیاز بیشتری می دهد یا در غیر اینصورت ، سایر دریافت کنندگان آن را می بینند

وب سایت خود را برای سئو بهینه کنید

وب سایت دندانپزشکی شما برای به دست آوردن رتبه خوب در Google باید بهینه سازی شده باشد. موارد مختلفی وجود دارد که Google به عنوان پاسخ تلفن همراه ، برچسب ها و توضیحات متا ، زمان بارگذاری صفحه وب ، HTML و CSS مناسب و غیره جستجو می کند. همه این موارد باید مورد توجه قرار گیرند تا بتوانند پایه خوبی برای بازاریابی آنلاین دندانپزشکی ایجاد کنند. وب سایت شما برای افزایش سرمایه گذاری شما نیاز به عملکرد خوب و تبدیل مناسب دارد.

لیست های محلی خود را ادعا کرده و مدیریت کنید

اگر می خواهید بیماران خارج از شهر خود و یا فقط رقبای محلی خود را جذب کنید ، باید از جایی شروع کنید. یک شرکت بازاریابی دندانپزشکی اینترنتی باید مطمئن شود که شما ابتدا بر شهری که دفتر کار خود در آن قرار دارید تسلط دارید و سپس از آنجا گسترش دهید. بخش عمده ای از این امر اطمینان از این است که کلیه لیست های محلی و سایت های بررسی شما ادعا شده و به طور کامل بررسی می شوند. هرچه تعداد مناطق محلی شما بیشتر باشد ، در Maps و جستجوهای Google بهتر نمایش داده می شود. در نهایت ، وب سایت شما شروع به رتبه بندی برای سایر شهرهای اطراف می کند و اگر تیم SEO شما کار خود را انجام دهد ، شما بیماران را از سراسر ایالت جذب خواهید کرد.

محتوای جدید و جذاب دندانپزشکی ایجاد کنید

Google محتوای جدید ، تازه و جذاب را دوست دارد. هرچه محتوای دندانی جالب و اصلی باشد ، Google از وب سایت شما قدردانی بیشتری می کند. بسیاری از شرکت های بازاریابی دندانپزشکی ادعا می کنند که محتوای منحصر به فردی برای وب سایت شما می نویسند ، اما در واقع آنها فقط مقالات را از مکان های دیگر برش می زنند. اطمینان حاصل کنید که شرکت SEO شما واقعاً در حال انجام تحقیق و ارائه محتوای شایسته جذابیت است که بازدید کنندگان شما را درگیر خود می کند. برای خواندن محتوایی که سئو سایت شما می نویسد کمی وقت بگذارید. اگر برای شما مهم نیست ، Google احتمالاً فکر می کند مهم نیست و به آن اهمیتی نمی دهد.

مقالات بی نظیر دندانپزشکی خود را تبلیغ کنید

فقط ایجاد مقالات دیگر کارساز نیست. استراتژی قدیمی SEO ایجاد انبوهی از محتوا ، چیزهای قدیمی و تا حد امکان کلمات کلیدی مرتبط با دندانپزشکی (مانند کاشت دندان ، کاشت دندان ارزان ، کاشت دندان با هزینه کم و غیره) در مقاله ای به امید روبات های گوگل آن را انتخاب کرده و رتبه بندی می کند. خوب. این یک عمل سیاه بد است. Google می خواهد ببیند که مردم درباره مقاله شما صحبت می کنند ، به آن پیوند می دهند ، آن را برچسب گذاری می کنند و درباره آن بحث می کنند. یک شرکت خوب سئو دندانپزشکی تمرکز کمتری بر ایجاد مقدار زیادی محتوا خواهد داشت و در عوض منابع خود را به تبلیغ مقالات جذاب او برای شما اختصاص می دهد.

اداره AdWords دندانپزشکی

این احتمال وجود دارد که بسیاری از شما AdWords را برای عمل دندانپزشکی امتحان کرده باشید و بازده خوبی نداشته باشید. گاهی اوقات احساس می کنید هر ماه پول هدر می دهید. AdWords مکانی بسیار دشوار است زیرا شما به طور مداوم با صدها دندانپزشک و شرکت های دیگر با بودجه هایی که می توانند بودجه شما را هدر دهند رقابت می کنید. برخی از شرکت های دندانپزشکی 10،000 تا 60،000 دلار + ماهانه فقط برای AdWords هزینه می کنند. اگر برنامه AdWords خود را اجرا کنید ، بعید است که ساعات کاری کافی برای استفاده صحیح از ویژگی های آن را داشته باشید تا از بودجه خود بیشتر استفاده کنید. با هزینه کلمات کلیدی بین 2.50 تا 8.00 دلار برای هر کلیک ، باید بسیار دقیق باشید و استراتژی های جدید را به سرعت تطبیق دهید. همین نگرانی ها مربوط به این است که طراح وب سایت یا متخصص فناوری اطلاعات که در AdWords متخصص نیستند آن را برای شما اجرا کند.

در اینجا چند سوال اساسی برای پرسیدن از مدیر AdWords خود آورده شده است:

گزارش شاخص های حراج چیست؟

پاسخ: گزارشی که عملکرد مبارزات انتخاباتی شما را در برابر عملکرد رقبا نشان می دهد.

از چه افزونه های تبلیغاتی استفاده می کنید؟

پیوندهای سایت – پیوندهای اضافی در تبلیغ شما

Callout – متن توصیفی اضافی در پایین آگهی شما

Strukted Snippets – افزونه هایی که جنبه های خاصی از خدمات شما را برجسته می کنند

تماس – شماره تلفن شما در تبلیغ شما نشان داده می شود

مکان – نقشه ای را با آگهی شما نمایش می دهد

مرور – برای برجسته کردن نظرات شخص ثالث در مورد تبلیغات شما

بهترین سایت هایی که تبلیغات ما برای فعالیت بازاریابی مجدد شما در آنها نشان می دهد کدامند؟

از چه کلمات کلیدی منفی استفاده می کنید؟

پاسخ: مدیر شما باید عبارات جستجوی شما را جستجو کند و کلمات کلیدی را که نمی خواهید برای آنها نمایش داده شود ، کنار بگذارد (به عنوان مثال ، دندانهای طلا ، کاشت دندان رایگان ، دانشکده های دندانپزشکی)

همچنین برخی از شرکتهای بزرگ SEO در زمینه استفاده از دندانپزشکی AdWords برخی از مشکلات احتمالی را دارند. از آنجا که شرکت بزرگ سئو مشتری زیادی دارد ، حساب شما به یک مدیر ارشد AdWords با تجربه بسیار کم منتقل می شود که می تواند منجر به از دست دادن پول در مبارزات انتخاباتی شما شود. آنها معمولاً روی حجم کار می کنند و نرخ ارزان ارائه می دهند اما بندرت خوب عمل می کنند.

مدیر دفتر خود را حسابرسی کرده و عملکرد وی را پیگیری کنید

ارائه راهکارهای متناسب برای کمک به تجارت دندانپزشکی برای تولید سرنخ و تبدیل آنها به بیمار ، بسیار آسان است ، اما استفاده از آنها در برنامه روزانه مطب چیز دیگری است. یک شرکت بازاریابی دندانپزشکی خوب با مدیر مطب شما همکاری نزدیک خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که آنها کارکنان شما را به درستی مدیریت می کنند تا همه وظایف لازم برای موفقیت در بازاریابی دندانپزشکی شما را انجام دهند.

مواردی وجود دارد که مدیر مطب شما باید انجام دهد ، مانند اطمینان از اینکه کارمندان شما به طور فعال از بیماران خوشحال نظرخواهی می کنند ، تماس به موقع با آگهی های بازپرداخت یا اطمینان از ثبت اطلاعات مهم مانند مکان و نرخ تبدیل برای مشتریان بالقوه. کمپین های بازاریابی شما را می توان به گونه ای تنظیم کرد که بیشترین درآمد را از آنها بدست آورید. شرکت بازاریابی دندانپزشکی شما باید به طور هفتگی مدیر مطب شما را بررسی کند و از انجام تمام وظایف اطمینان حاصل کند.

یک قیف فروش خوب بسازید

شما می توانید هزاران نفر را برای بهینه سازی SEO و AdWords هزینه کنید و صدها هدایت دریافت کنید ، اما اگر یک کانال فروش خوب نداشته باشید ، در نهایت آنها را از دست خواهید داد. یک شرکت بازاریابی آنلاین دندانپزشکی فرآیندی را برای کمک به تبدیل این مشتریان بالقوه به بیماران ایجاد می کند. این کار با استفاده از نرم افزار CRM (مدیریت ارتباط با مشتری) انجام می شود که تعاملات مشتری را از طریق کانال فروش کنترل و تحلیل می کند.

به زبان انگلیسی ساده ، این بدان معناست که اگر کسی در صفحه فرود شما فرم را پر کند و از شما در مورد کاشت دندان بپرسد ، شما روشی را دنبال می کنید که احتمال تبدیل شدن وی از مشتری بالقوه به بیمار را حتی در صورت لغو قرار ملاقات ، عدم پاسخگویی به تلفن یا درخواست تماس با شما افزایش می دهد. چند روز چون آنها خارج از شهر خواهند بود. یک قیف فروش خوب ، تیم را به شما یادآوری می کند و آنها را مجبور می کند تا زمانی که بسته شوند و بیمار شوند با این سربازی مقاومت کنند. هر تعاملی پیگیری می شود تا بدانید نشت انحراف کجاست.

گزارش ها و آمارهای قابل فهم ایجاد کنید

بسیاری از شرکت های سئو گزارش های پیچیده ای را به مشتریان خود ارائه می دهند که به طور خودکار تولید می شوند تا آمار آنها “خوب” باشد ، اما بسیاری از معیارها به سادگی مهم نیستند.

آمار مهم برای فعالیت های بازاریابی دندانپزشکی شما

بازدید کنندگان وب سایت منحصر به فرد – تعداد بازدیدکنندگان جدید وب سایت شما

کلیک های AdWords – میزان کلیک های کمپین AdWords شما

نرخ کلیک (نرخ کلیک) – چقدر احتمال دارد که مشتری بالقوه پس از دیدن آگهی AdWords شما روی آن کلیک کند.

کل تماس های تلفنی – تعداد تماس های تلفنی انجام شده از طریق وب سایت و صفحات فرود

مجموع سود – شرکت بازاریابی اینترنتی دندانپزشکی شما از طریق SEO و AdWords چه تعداد منجر می شود

منجر به قرار ملاقات ها – درصدی از لیدهایی که به قرارها تبدیل می شوند

نمایش تاریخ ها – درصد قرارهایی که در واقع نشان داده می شوند

بدون مناقصه – درصد سودهایی که قرار ملاقات می گذارند اما هرگز نشان داده نمی شوند

بیماران – تعداد مشتریان بالقوه ای که به بیماران پولی تبدیل می شوند

هزینه به ازای هر بیمار – مبلغ دلار بازاریابی که باید برای گرفتن سرنخ و تبدیل آن به بیمار پولی هزینه شود.

شما و تیم بازاریابی آنلاین دندانپزشکی می توانید با گزارش ها و آمارهای دقیق و مفید ، تنظیمات قابل ملاحظه ای در تبلیغات تبلیغاتی خود انجام دهید تا به شما کمک کند پول کمتری برای بدست آوردن بیماران بیشتر هزینه کنید.

نتیجه

این که آیا اهداف شما تبدیل شدن به یک دندانپزشک مشهور در جهان است یا فقط می خواهید درآمد خود را به اندازه کافی افزایش دهید تا به سودآوری برسید ، باید در بازاریابی آنلاین دندانپزشکی سرمایه گذاری کنید. به محض یافتن شرکت مناسب برای کار ، باید از موثرترین روشهای بهینه سازی SEO و AdWords آگاه باشید تا بتوانید آنها را حسابرسی کرده و مطمئن شوید که ارزش پول خود را می گیرید. هنگامی که شما و تیم بازاریابی دندانپزشکی در هماهنگی کامل کار می کنید ، پس از آن می توانید تنظیمات دقیق مبارزات خود را شروع کرده و در نهایت تجارت خود را گسترش دهید ، امیدوارم که اقدامات بیشتری برای شروع دوباره روند فوق العاده عالی ایجاد کنید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا