بازاریابی

نکات موفقیت AdWords برای دستیابی به اهداف بازاریابی اینترنتی شما

این روزها ، وقتی صحبت از کمپین تبلیغاتی AdWords آنها می شود ، بیشتر شرکت ها به خدمات حرفه ای SEO متوسل می شوند. این امر به این دلیل است که این کمپین های بازاریابی نیاز به نظارت ، ارزیابی مجدد و تعدیل مداوم دارند و اکثر صاحبان مشاغل وقت مدیریت این موضوع را ندارند در حالی که هنوز در تلاشند یک شرکت موفق را اداره کنند.

اگر کار خود را انجام می دهید ، نکاتی در مورد موفقیت AdWords وجود دارد که شرکت SEO شما به شما می گوید تا اطمینان حاصل شود که تبلیغات شما در دراز مدت به شما در دستیابی به اهداف بازاریابی آنلاین کمک می کند. اولین چیزی که می خواهید روی آن تمرکز کنید ، خود تبلیغات است. شما به دانش و دانش مشتری عالی نسبت به رقبا خود نیاز دارید ، باید بدانید که مشتریان شما به دنبال چه چیزی می گردند تا بتوانید تبلیغات خود را به سمت آن هدایت کنید تا توجه را جلب کرده و بازدید بیشتری را به وب سایت خود بکشید.

دومین نکته مهم برای موفقیت AdWords انجام تحقیقات کامل درباره کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی و عبارات کلیدی مشتریان خود را هنگام جستجوی محصولات یا خدمات شما به صورت آنلاین مشخص کنید. کلمات کلیدی خود را با دقت انتخاب کنید ، با استفاده از کلمات کلیدی SEO طولانی ، کوتاه و محلی مخاطبان خود را هدف قرار دهید و مطمئن شوید که احتمال دیدن مشتری و کلیک روی تبلیغ را افزایش می دهید.

سپس می خواهید روی جذابیت تبلیغات خود تمرکز کنید. چه چیزی باعث می شود مخاطبان شما بخواهند روی پیوند شما روی سایر پیوندهای موجود کلیک کنند؟ چه چیزی باعث جذابیت بیشتر تبلیغ شما خواهد شد؟ از عناوین ، برچسب ها و موارد دیگر استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که همیشه در تلاش برای دستیابی به مخاطبان خود هستید. همانطور که با بازاریابی آفلاین مانند آگهی های تبلیغاتی کار می کنید ، اکنون باید تلاش خود را به سمت میلیون ها نفری که روزانه در اینترنت جستجو می کنند ، معطوف کنید.

تبلیغات خود را کاملاً آموزنده نگه دارید و سعی کنید به یک س answerال پاسخ دهید. مشتری که برای جستجوی کالایی به اینترنت می رود ، دلیل دارد. تعیین اینکه چرا مشتریان شما کالای شما را می خواهند و پاسخ سریع آن س questionال ، اطمینان از اینکه پاسخ را می بینند و کلیک روی پیوند باید همیشه تمرکز اصلی شما باشد.

برای خود بودجه تعیین کنید. به یاد داشته باشید ، AdWords با میزان بودجه روزانه کار می کند. این بودجه خاص را می توان بین تبلیغات مختلف تقسیم کرد ، بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که کدام تبلیغات بیشترین بودجه را دریافت می کنند و غیره. یک شرکت خوب جستجوگرها با اطمینان از اینکه تبلیغاتی که بیشترین بازدید را به خود اختصاص می دهد بالاترین بودجه روز را دریافت کرده و سپس بودجه شما را متناسب با آن کاهش می دهند ، به شما اطلاع می دهند. سود این است که می توانید هر زمان که بخواهید بودجه را تغییر دهید ، بنابراین می توانید تصمیم بگیرید که برای هر تبلیغ بهترین نتیجه را دارد.

نکته دیگری که شرکت SEO شما به شما می گوید این است که شما باید موفقیت کمپین AdWords خود را روزانه کنترل کنید. شما می توانید گزارش هایی را ایجاد کنید تا بتوانید ببینید کدام تبلیغات در حال اجرا هستند و کدام یک از آنها نیستند. مشخص کنید که چرا تبلیغات غیر عملکردی به شما نتیجه ای نمی دهند که می خواهید بدست آورید. اگر تبلیغی با تعداد بسیار کم یا بدون کلیک دارید ، ممکن است بخواهید آن تبلیغ را به طور کامل لغو کنید تا شرایط را دوباره ارزیابی کنید و چند تبلیغ جدید ایجاد کنید تا عملکرد آن را ببینید.

با توجه به همه اینها ، اگر تصمیم گرفتید وقت کافی ندارید ، یک شرکت حرفه ای سئو استخدام کنید که تجربه فعالیت های AdWords را داشته باشد. آنها باید گزارشات ماهانه دقیق را به شما ارائه دهند تا بتوانید نحوه بودجه تبلیغاتی خود را برای شما کار کنید و ببینید در نتیجه چه ترافیکی به وب سایت شما هدایت می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا