بازاریابی

نکات مقرون به صرفه SEO

سئو ایده خوبی برای هر کسی است که وب سایتی دارد که به بازدید بیشتری نیاز دارد یا اگر وب سایتی دارید که به هیچ وجه بازدید نمی کند. قسمت بد در مورد سئو این است که انواع تکنیک ها و استراتژی های بازاریابی را پوشش می دهد. قسمت خوب در مورد سئو این است که اینترنت ایده های بی شماری ارزان را ارائه می دهد که خراب شده و آزمایش شده اند و می توان تجارت آنلاین شما را برای نمایه سازی موتور جستجو سازمان داد.

شرکت های بازاریابی SEO عصای جادویی یا دسترسی به اطلاعاتی را که شایسته آنها نیست ، ندارند. شرکت های بازاریابی اینترنتی خدمات تخصصی را از شخصی ارائه می دهند که جستجوی یک وب سایت همه جانبه را وظیفه خود می کند. که شامل موارد زیر است:

> نام دامنه ،

> محتوای سایت ،

> کلمات کلیدی ،

> ساختار پیوند وب سایت ،

موضوع سایت ،

> صفحه فعلی را مرتب کنید

> پیشنهادات ارزشمند

اشتراک در ایمیل

> صفحه وب را سازماندهی کنید

> تحرک کاربر

> کمپین پرداخت به ازای هر کلیک

> رسانه های اجتماعی را بهبود ببخشید

> بک لینک با کیفیت

> فیدهای RSS

> نقشه سایت

من پیشنهاد می کنم بیشتر بخوانید ، اما اگر تمام یا زیاد آن بیش از حد طول می کشد ، من پیشنهاد می کنم شخصی را برای انجام کارها استخدام کنید.

خدمات بازاریابی SEO در هر شکل و اندازه ای وجود دارد. برخی از سایت های بهینه سازی آنلاین با آموزش اعضای اصلی در زمینه بازاریابی ارگانیک آنلاین ، از رویکرد مربی استفاده می کنند. به روزرسانی های منظم محتوای وب سایت شما (تازه کردن فیدهای RSS و نقشه سایت) برای رشد ارگانیک مهم است. رشد ارگانیک (یا طبیعی) وب سایت شامل ترفندها و تاکتیک هایی نیست که وب سایت را از بیشتر نمایه های موتور جستجو مسدود کند.

وب سایت خود را سازماندهی کنید: برنامه های موتور جستجو می توانند با تایپ یک کلمه کلیدی به کاربران در یافتن اطلاعات در وب سایت شما کمک کنند (بله ، دقیقاً مانند گوگل ، یاهو و MSN). سوال: اگر بازدید کننده ای از سایت خبری شما در Cat Tail Dogs جستجو کند و جستجو به Fish Mouth Birds برگردد چه می شود؟ خوب نیست ، درسته؟ به همین دلیل نحوه ارتباط صفحات شما با سایر صفحات مرتبط در وب سایت شما بسیار مهم است.

نام دامنه شما هیچ مشکلی نیست. اگر وب سایتی مختص Money Making Business دارید ، به یک نام دامنه نیاز دارید که هنگام صحبت یا نوشتن سایت شما نشان داده شود. با موضوع خود سازگار باشید یک سایت “Cat Tail Dog” باید با این مضمون مطابقت داشته باشد ، مگر اینکه سایت شما از گونه های Cat و Dog اقتدار داشته باشد ، شما طیف وسیع تری را پوشش خواهید داد (که خوب است اما توجه داشته باشید که رقابت در بازار گسترده تر است).

بهینه سازی شبکه های اجتماعی یا بازاریابی اجتماعی راهی است که برخی از طریق سایت های تبلیغاتی خود به تعداد زیادی در بانک می رسند. سایت هایی مانند MySpace نه تنها میلیون ها درآمد تبلیغاتی کسب می کنند ، بلکه برخی از اعضای MySpace با یافتن ترافیک هدفمند برای بازاریابی محصولات خود و همچنین ایجاد بک لینک و ایجاد یک محیط اجتماعی ، میلیون ها درآمد کسب می کنند. مطمئن هستم که متوجه شدید افراد با سرگرمی ها و علایق مشابه حرف های زیادی برای گفتن دارند؟

ارائه چیزی با ارزش نه تنها می تواند بازدیدکنندگان وب سایت شما را به خود جلب کند بلکه می تواند در وب سایت شما در شبکه های اجتماعی همهمه ایجاد کند. پیشنهادات برتر بسیار طولانی بوده است – شما هنوز هم می توانید با استفاده از کتابهای الکترونیکی میزان بازدید خود را ایجاد کنید ، اما بازاریابان عمده به سراغ آموزش های صوتی و تصویری می روند که جامعه آنلاین را خراب کرده و به آرامی اما مطمئناً “بازی خود را بالا می برند”.

بهینه سازی بک لینک با کیفیت بالا می تواند ساده باشد ، درصورتی که وب سایت شما از یک صفحه آرایی حرفه ای ، لحن ، محتوای مرتبط و ساختار پیوند برخوردار باشد. اکثر شرکت ها به سادگی یک وب سایت سطح بالا مانند سایت خود در صفحه اصلی شما پیدا می کنند و برای آنها ایمیل ارسال می کنند که: من پیوندی به وب سایت شما در اینجا قرار داده ام “پیوند URL” آیا افتخار من را برای انجام همین کار در وب سایت خود خواهید داشت؟ “

این هست؛ نیازی نیست که از چند کلمه بزرگ و توضیحات عالی استفاده کنید. سایت شما باید خودش صحبت کند.

در تلاش برای دستیابی به رتبه بالاتر یا بهتر در موتور جستجو ، به کلاهبرداری “سریعاً رتبه بالای صفحه” وارد نشوید. رشد ارگانیک وب سایت آزمایش شده و ثابت شده است که بیش از هر دستگاه اسپم موجود در بازار مانند ریز عکسهای ساخته شده خودکار حاوی اطلاعاتی که برای استفاده واقعی مفید نیستند ، دوام می آورد.

خوشبختانه الگوریتم های موتور جستجو با جستجوی اصطلاحات مترادف همراه با عبارات کلمات کلیدی برای تعریف محتوا برای جستجو در نسبیت هوشمندتر می شوند.

این به معنای ساده این است که سایت های کم ارزش در SERPS به پایین رانده می شوند و سایت های ارزشی که از تاکتیک های اخلاقی SEO استفاده می کنند به تدریج در اوج قرار می گیرند.

برای زنده ماندن در جامعه تجارت آنلاین ، هدف شما باید ایجاد سایتهایی باشد که در ابتدا چیزی به بازدیدکننده بدهد که بتواند استفاده کند و فقط به “اطلاعات ارزشمند” محدود نشود. … و شما باید مرتباً آن را به آنها بدهید.

اطلاعات شما ممکن است برای همه ارزشی نداشته باشد و ما امیدواریم که شما یک مجمع داشته باشید که در آن آنها بتوانند نظرات خود را بیان کنند. از پاسخ بازدید کننده می توان به عنوان فرصتی استفاده کرد تا بفهمد بازار به چه اطلاعات یا محصولات اضافی نیاز دارد.

داشتن یک وب سایت تمیز و منظم برای مبتدیان آسان نیست. وقت خود را تلف نکنید (الگوهای وب سایت مقرون به صرفه است). برای انجام این کار خود ، بهینه سازی موتور جستجوگر مقرون به صرفه ، تمرکز بر محتوای خود ، ساختار پیوند داخلی ، پایبند بودن به موضوع کلی سایت های خود ، لینک های با کیفیت بالا ، مطالب و پیشنهادهای ارزشمند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا