بازاریابی

نکات مربوط به بازاریابی محتوا برای سئو

برای همه شرکت ها و رهبران بازاریابی دیجیتال ، کار در زمینه های مهمی از جمله SEO و بازاریابی محتوا به یک چالش تبدیل شده است. درمورد روند رانندگی ترافیک بسیار مهم است و برای موفقیت باید تلاش خود را ادامه دهید. ترکیب کاملی از برنامه ریزی و تبلیغ محتوا ، مهم پیروزی یک کمپین است. اگرچه بحث در مورد محتوای v / s SEO ادامه دارد ، اما لازم است در اینجا تأکید شود که این یک افسانه است که این دو تخصص می توانند یکدیگر را تحریک کنند زیرا هر دو می توانند و باید برای دستیابی به هرگونه فعالیت بازاریابی با یکدیگر همکاری کنند. به اوج

با استفاده از SEO و بازاریابی محتوا برای موفقیت در یک برنامه بازاریابی خوب طراحی شده ، جای تعجب نیست که شخص به سادگی نمی تواند وجود خود را بدون دیگری تکمیل کند. بازاریابی محتوا مهمترین نیاز SEO برای تحقق خواسته های خود و در نتیجه مکمل یکدیگر در هر مرحله از پروژه است. هیچ برنامه بازاریابی بدون استفاده از سئو حرفه ای کامل نیست و هیچ برنامه SEO نمی تواند بدون بازاریابی محتوا اجرا شود.

با استفاده از برنامه سئو در استراتژی بازاریابی محتوا ، فرمول مشخصی برای دستیابی به موفقیت مورد نظر حاصل می شود:

• شناخت و ارائه به آنها برای مشتریان بالقوه

• دلیل انتظارات و پاداش های خود را برای اقدام فوری مانند ارائه نرخ ویژه ارائه دهید

• حتی پس از جذب سایت شما با استفاده از لیست های هدف گیری مجدد ، با خریدار / چشم انداز خود ارتباط برقرار کنید

راه هایی برای دریافت فرایندی در سئو و بازاریابی محتوا

• ایجاد محتوای با کیفیت اصلی

نیازها این است که خودتان را با محتوای جذاب تنظیم کنید که به شما در افزایش ترافیک کمک می کند. با این کار ، اگر با محتوای اصلی و جذاب کار کنید ، شما را از رقبا جدا می کند ، زیرا به موتورهای جستجو داده ای را می دهد که نمایه سازی را انجام نمی دهد و در هیچ کجای دیگر یافت نمی شود. همچنین به اهداف بازاریابی محتوای شما کمک می کند ، زیرا محتوا و کیفیت اصلی احتمالاً مخاطب هدف شما را جذب می کنند.

• پیوندهای محتوای همیشه سبز و SEO

اصطلاح “سبز” در اینجا به معنای نوع محتوایی است که می تواند مخاطب مورد نظر شما را به سمت وبلاگ خود سوق دهد ، و به اندازه کافی برای نگه داشتن مخاطب هدف شما مؤثر است. آموزنده ترین مقاله با مشاوره و مشارکت ارزشمند ، انواع پیوندها و معیارهای پیوندی را برای جستجو در Google جلب می کند و احتمالاً در مدت زمان طولانی تری در رتبه بندی های جستجو عملکرد خوبی خواهد داشت.

کلمه کلیدی را جستجو کنید

تحقیقات کلمات کلیدی برای بازاریابی محتوا و سئو برای همکاری خوب و ایجاد ترافیک و نتایج بهتر ضروری است. اول از همه ، کیفیت باید در محتوایی باشد که شما تولید می کنید ، اما همچنین باید اطمینان داشته باشید که محتوایی که برای ساختن زمان خود صرف کرده اید ، قرار گرفتن در معرض آن را سزاوار می کند. برای رسیدن به این هدف ، محتوای شما باید با اصطلاحاتی که افراد استفاده می کنند مطابقت داشته باشد و به طور مؤثر به این سؤالات جستجو پاسخ دهد.

• جستجوی کلمات کلیدی را کنترل کنید

هنگامی که لیستی از اصطلاحات و اصطلاحات خود را یافتید که می توانید با تلاش در زمینه محتوای خود هدف گذاری کنید ، نظارت و سنجش تلاش های شما مهم است. آیا محتوای شما به برچسب می خورد؟ آیا تاثیری در سایتهای جستجو دارد؟ انتظار یک نتیجه را در طول شب نداشته باشید. ممکن است قبل از مشاهده هرگونه تغییر در جستجو ، مدتی طول بکشد و ممکن است برای برخی از کلمات کلیدی بسیار رقابتی باشد.

هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد ، اما یک استراتژی به خوبی اجرا شده با محتوای متمرکز در طولانی مدت پرداخت خواهد شد. افزودن این نکته حائز اهمیت است ، در حالی که محتوا می تواند در دستیابی به اهداف سئو نقش اصلی را ایفا کند ؛ نباید بردگی در این اهداف باشد.

• پیوند ایجاد کنید

بهترین نتایج به دست آمده در قالب محتوا به مزایای دریافت لینک از منبع دیگر نیاز دارد. بهترین محتوای همیشه سبز قادر به جذب لینک است. فقط مطمئن باشید که آن را به طور موثر توزیع کنید تا بتواند توجه هرچه بیشتر مخاطبان بزرگ یا تأثیرگذار را به خود جلب کند. هیچ علم عالی برای این کار وجود ندارد ؛ فقط محتوا را ایجاد کنید که مردم بخواهند به آن پیوند بزنند و بدانند که چگونه کار می کند.

• پیوند داخلی به نیاز به بهبود در صفحه

این یک روش واضح برای استفاده از مطالب برای دستیابی به اهداف SEO و همچنین بهبود تجربه کاربر است. یک پیوند داخلی می تواند به Google کمک کند تا سایت شما را به طور مؤثر خزنده کند ، به صفحات کمک کند تا برای برخی از اصطلاحات جستجو رتبه خوبی کسب کنند و همچنین کاربران را به سمت مطالب مرتبط با مقاله ای که می خوانند هدایت کند.

به اندازه کافی ساده است و باید هنگام نوشتن و ویرایش مطالب جزئی از تفکر باشد.

با استراتژی ، می توانید حضور آنلاین خود را بهبود بخشیده و در سایت های موتور جستجو رتبه بالاتری داشته باشید. سپس می توانید هرگونه رقابتی را شکست دهید ، مخاطبان خود را افزایش داده و از این طریق تجارت سودآور مشتری را در تجارت خود بهبود بخشید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 


منبع خبر: نکات مربوط به بازاریابی محتوا برای سئو

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا