بازاریابی

نکات بهینه سازی موتور جستجو محلی

بازاریابی موتور جستجو برای ارائه نتایج بهتر در گوگل ، یاهو و بینگ به یک ویژگی جدید بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارد. خدمات بهبود بازاریابی جستجو با بهینه سازی جستجوی محلی برای Google Places اولویت خود را تغییر داده و باعث شده بسیاری از وب سایت های قبلی صفحه اول را رها کنند. این فرصت بازاریابی محلی به این معنی است که می توان با بهینه سازی موثر موتور جستجوی محلی ، بازاریابی جستجو را به وب سایت هایی که در بسیاری از نتایج صفحه دارای رتبه کمتری هستند ، دید. بازاریابی موتور جستجو برای مکان های محلی در Google برای وب سایت هایی که از بهینه سازی محلی و بهینه سازی عنوان استفاده می کنند در اولویت است. اگر تجارت شما به فهرست Google Maps نزدیکتر باشد ، این می تواند به معنی رتبه بالاتر برای وب سایت شما باشد. بازاریابی شبکه های اجتماعی ، شواهد ، نتایج بررسی. نمونه نمایه سازی جستجوی محلی ، سایت های محلی رسانه محلی در زیر.

 1. زوزه کشیدن
 2. جستجو
 3. صفحات داخلی
 4. YahooLocal
 5. فروشنده فروشنده
 6. کتاب Godis
 7. TripAdvisor
 8. ادموندز
 9. Zagats.com
 10. میز باز است

همچنین

 1. UrbanSpoon
 2. قدرت تقاضا
 3. کودزو
 4. یلوبوت
 5. CityVote
 6. دیکنوز
 7. SuperPages
 8. صفحات منو
 9. LilaGuide
 10. Vital.com

بازاریابی موتور جستجو بر اساس ساختار پیوند یا محبوبیت پیوند با پیوندهایی است که از منابع خارجی می آیند. بازاریابی محلی موتور جستجو اکنون بیشتر به پیوندهای محلی رسانه های اجتماعی برای رتبه بندی وب سایت ها و رسانه های اجتماعی محلی متکی است. بازاریابی شبکه های اجتماعی می تواند از بازاریابی محلی با استفاده از Facebook Places ، Google Places ، Google Maps و توییت های محلی Twitter استفاده کند. بهترین استراتژی سئو چیست؟ سئو داخلی و بهینه سازی کلمات کلیدی استراتژی قبلی بود و تا همین اواخر بک لینک ها تمرکز اصلی خدمات سئو بودند و اکنون وب سایتی که می گوید “شرکت بازاریابی جراح پلاستیک” یا “شرکت وکیل سئو” می تواند نتایج صفحه اول را از از طریق مقدار کمی بک لینک. Google Places وب سایت های محلی yelp ، yahoo local ، لیست های محلی ، نقشه های google و سایت های بازاریابی رسانه های اجتماعی محلی را به عنوان پیوند اصلی تجارت محلی جستجو می کند. جراحی پلاستیک ، وکلا ، وکالت و موسسات حقوقی همه خدمات مناسب محلی تجاری هستند که از SEO محلی بهره مند می شوند.

بهینه سازی موتور جستجوی محلی همچنان بهترین راه برای بهینه سازی وب سایت برای کلمات کلیدی فراتر از نیازهای بازاریابی جستجوی محلی است. خدمات جستجوگرها لیست محلی را به عنوان بخشی از خدمات خود ارائه می دهند ، اما بسیاری از آنها فقط زنده ترین نقشه یعنی Yahoo Optimization را ارائه می دهند. بازاریابی شبکه های اجتماعی همراه با بهینه سازی جستجوی محلی به نقطه ای معادل شکست بسیاری از استراتژی های SEO رسیده است. بازاریابی موتور جستجو یا بازاریابی موتور جستجو همچنین کاندیدای یک استراتژی محلی برای بازاریابی موتور جستجو است. یک وکیل دادگستری ، پزشک یا جراح پلاستیک می گوید ، بازاریابی موتور جستجو می تواند منجر به تولید منجر به خدمات حرفه ای شود. این سرویس ها به SEO محلی نیاز دارند تا مشتری بالقوه را به وب سایت هدایت کنند و سپس فروش واقعی خدمات را آغاز کنند. چگونه این کار انجام می شود؟ هدایت مشتری به فروش ، یک استراتژی همزیستی است که شامل دانش خدمات ، قابلیت اطمینان و ساختار قیمت گذاری برای جذب مشتری به بهترین خدمات ممکن است.

اگر خدمات شما بهترین سناریوی ممکن را برای مشتری فراهم می کند ، پس فروش اتفاق می افتد. چه چیزی می تواند یک جستجوی ساده در اینترنت از مشتری بالقوه ای باشد که به دنبال گفتن “بهترین شرکت جستجوگرها” باشد و آنها را در Google Maps پیدا کند و سپس به بررسی بررسی های شرکت SEO در yelp یا آموزش ویدیویی YouTube بپردازد ، به این معنی است که آخرین توقف مشتری ممکن است باشد سایت واقعی اما آنها واقعاً به چرخه تجربه ، نتایج و قیمت سئو علاقه مند هستند. بهینه سازی موتور جستجوی محلی احتمالاً مقرون به صرفه ترین بهینه سازی محلی است. رقابت با سئو با بودجه کل چند ماه پیش کاملاً چالش برانگیز بود. برون سپاری SEO همچنین به همان اندازه تغییر کرده است که موتورهای جستجو می توانند آدرس های IP محلی و آنچه به وضوح آدرس IP غیر آمریکایی یا آمریکایی است را مشاهده کنند. این برای سئو به چه معناست؟ این به این معنی است که خدمات جستجوگرها از خارج از کشور نمی توانند مانند گذشته از بازاریابی جستجوی محلی بهره مند شوند و همچنین به این معنی است که رسانه های اجتماعی استفاده شده توسط SEO خارجی نمی توانند نمایه سازی محلی را مانند ایالات متحده کاهش دهند. آیا می توان براساس IP استفاده کرد.

سئو در بسیاری از شهرهای بزرگ می تواند برای بهبود جستجوی محلی همراه با بازاریابی در شبکه های اجتماعی ، بازاریابی ویدئویی و بهینه سازی چندرسانه ای سازگار باشد تا نه تنها صفحات بالاتر را رتبه بندی کند بلکه مشتری واقعی و فروش آنلاین را تولید کند. شرکت های بهینه سازی جستجو که تولید ویدیو ، بهینه سازی جستجوی محلی و خدمات بازاریابی در شبکه های اجتماعی را ارائه نمی دهند ، از نظر راهنمایی های محلی و آگاهی از برند ، خطر این را دارند که مشتریان خود را در یک مکان سرد بگذارند. بازاریابی ویدئویی ، بازاریابی همزمان با فیس بوک و توییتر ، همه در ایجاد اطمینان و آگاهی کاربر نقش دارند. استراتژی های تولید ویدئو و بازاریابی اطلاعاتی زمینه ایجاد اقتدار در صنعت شما را فراهم می کند. مشتریان می خواهند بدانند که در امور مهم حقوقی و خدمات پزشکی با چه کسی درگیر هستند. ویدئو می تواند اعتماد واقعی و آگاهی از برند را مستقیماً در انتخاب “ادامه تماشا” یا “ادامه کار” به مشتریان ایجاد کند ، به روشی شبیه مشاوره رایگان بدون دردسر.

اگر مشتری بالقوه چهره شما را ببیند ، آنچه می شنود تماس قوی بعدی خواهد بود. اگر مشتری بالقوه تصمیم بگیرد که به سادگی چهره یا رفتار شما را دوست ندارد ، به هر حال مشاوره تلف می شود. خدمات جستجوگرها برای جستجوی “بهترین شرکت جستجوگرها” در سراسر اینترنت پخش می شود ، اما با در نظر گرفتن عملی بودن ، اعتماد مشتری حضوری و گواهینامه ها به همراه ساختار قیمت تقریباً برای هر سرویس ، ما بهترین گزینه برای بازاریابی محلی از طریق جستجو و بهینه سازی هستیم. بازاریابی محلی و رسانه های اجتماعی و سئو

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا