بازاریابی

نکات بهینه سازی موتورهای جستجو

بهینه سازی موتورهای جستجو یا SEO ، فرآیند یا مجموعه ای از مراحل است که توسط فردی انجام می شود تا وب سایت یا سایر ویژگی های آنلاین خود را هنگام جستجو برای محتوا به صورت آنلاین از طریق موتورهای جستجو برای دیگران بیشتر نمایان کند. همچنین اغلب به عنوان قرار دادن اموال خود در عبارات جستجوی “ارگانیک” در مقابل “پرداخت به ازای کلیک” (PPC) که شما آنها را به موتورهای جستجو می پردازید ، گفته می شود تا بتوانند به سایت شما کمک کنند تا برجسته و معروف شود.

بنابراین دقیقاً چه چیزی در این فرایند به نام SEO وجود دارد؟ مراحلی که می خواهید طی کنید تا اموال آنلاین خود را بسازید تا بتوانید به راحتی پیدا شوید؟ لیست زیر به هیچ وجه جامع نیست ، اما به شما یک نمای جامع از فعالیت هایی را می دهد که می توانید برای نمایان شدن بیشتر وب سایت خود انجام دهید.

ثبت نام در موتورهای جستجو: اولین کاری که می خواهید انجام دهید این است که برای وب سایت خود ثبت نام کنید. اکثر موتورهای جستجو راهی را برای شما ارائه می دهند تا در مورد سایت خود و مالکیت سایت خود به آنها اطلاع دهید و همچنین می توانید با ارسال یک فایل “Sitemap.xml” به آنها از طریق صفحات وب سایت خود مطلع شوید.

نمایه سازی موتورهای جستجو: در مرحله بعد ، شما می خواهید در مورد صفحات وب خود بیشتر صحبت کنید تا بتوانید آنها را در بایگانی داخلی خود ذخیره کرده و در فهرست آنها فهرست بندی کنید تا در صورت جستجوی “ارگانیک” شخصی این کار را انجام دهد. به عنوان مثال ، هر موتور جستجو روش خاص خود را برای رسیدگی به درخواست های طراحی وب دارد. یاهو بینگ به شما امکان می دهد روزانه 10 وب سایت برای فهرست بندی ارسال کنید و Google ، بزرگترین موتور جستجوی امروز جهان ، یک ابزار درخواست نمایه سازی صفحات وب به نام “Fetch as Google” را در اختیار شما قرار می دهد که به شما امکان می دهد به صفحه خود دسترسی داشته باشید. به یاد داشته باشید هنگام استفاده از این ابزار برای نوشتن هر صفحه به عنوان یک صفحه وب سفارشی و همچنین ثبت صفحات مشابه برای صفحات تلفن همراه در صورت طراحی “پاسخگو به تلفن همراه” ، زیرا Google فایل های مختلف را برای صفحات تلفن همراه نگه می دارد و به طور طبیعی در تلفن همراه ظاهر می شود ، شما نیاز دارید آنها را در این پرونده دوم نیز ثبت کنید.

پیوند سازی: این هنر ایجاد پیوندهای سایت شما از سایر سایتهای اینترنتی با کیفیت است که اغلب متعلق به دیگران است. این معمولاً با ارسال پست در انجمن های دیگر ، درخواست از سایر صاحبان وب سایت برای پیوند دادن وب سایت خود به وب سایت شما ، ایجاد ظاهر در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، Pinterest ، Instagram ، Reddit و غیره و پیوند دادن به حضور شما در این سایت ها به سایت خود بازگردید ، مقاله بنویسید و مقالاتی را که سایت شما را ذکر می کند ، پست کنید ویدئوها را در سایت هایی مانند YouTube و Vimeo که به شما پیوند می دهند ، منتشر کنید ، کتاب های الکترونیکی و بسیاری دیگر را منتشر کنید. هرچه بیشتر بتوانید “بک لینک خارجی” برای وب سایت خود ایجاد کنید ، وب سایت شما از نظر گوگل و سایر موتورهای جستجو قدرتمندتر خواهد بود و رتبه وب سایت شما در این موتورها بهتر خواهد بود.

در بهینه سازی وب سایت: همچنین مواردی وجود دارد که می توانید در وب سایت خود انجام دهید تا رتبه سئوی موتورهای جستجو را افزایش دهید. شما می خواهید هنگام ایجاد عناوین صفحات وب و نوشتن محتوا برای آن صفحات ، کلمات کلیدی و کلمات کلیدی را انجام دهید ، همین کار را با تصاویری که برای توصیف آنها استفاده می کنید ، انجام دهید ، صفحات مربوطه تا بتوانند افراد را در سایت شما به مدت طولانی نگه دارند و به راحتی دسترسی بیشتری به آنها می دهد. به محتوای اضافی مربوط به سایت شما ، ایجاد “Anchor Text” در سایت خود ، به این معنی که عبارتی با کلمات کلیدی قوی بگیرید و پیوند آن را به سایر سایتهای محلی و خارج از سایت پشت این مقاله وارد کنید.

ایجاد محتوا: محتوای وب سایت خود را به گونه ای بنویسید که محتوای شما عنوان و توضیحات صفحه وب را تا حد امکان نزدیک به بالای محتوای هر صفحه پشتیبانی کند ، زیرا این امر به تأیید صحت این صفحات و مرتبط با موتورهای جستجو در مواقع ضروری کمک می کند. ارائه صفحات به مشتریان داخلی خود

استفاده از فیلم ، صدا و تصویر: از آنها به صورت آزاد در وب سایت خود استفاده کنید زیرا موتورهای جستجو می دانند که مردم تماشای فیلم ، مشاهده عکس یا گوش دادن به فایلهای صوتی را ترجیح می دهند تا مقاله ها را بخوانند- بنابراین از این استراتژی استفاده کنید و فراموش نکنید که آنها را در “فرابورس صفحات وب خود” مشخص کنید- داده ها “و همچنین ارائه آنها از طریق فهرست به موتورهای جستجو نیز. این یک کار خسته کننده است ، اما در طول زمان سود زیادی به وب سایت شما می دهد. چشم انداز او.

صفحه وب خود را “Mobile-Responsive” کنید: امروزه موتورهای جستجو مانند گوگل حتی صفحاتی را نشان نمی دهند که به افراد اجازه نمی دهد از طریق آنها درخواست های “ارگانیک” در محتوای خود ایجاد کنند. اگر صفحه وب شما پاسخ ندهد ، شما پیدا نمی شوید.

ایجاد یک وب سایت بومی: صفحات وب خود را برخلاف استفاده از مدل ها در هر نقطه طراحی کرده و به محض بارگیری آنها را امتحان کنید. اگر صفحه وب شما در عرض 2-4 ثانیه به طور کامل بارگیری نشود و به ویژه صفحات وب تلفن همراه شما ، صفحه شما جریمه می شود یا حتی نمی تواند با جستجوی ارگانیک نمایش داده شود. صفحات قالب معمولاً “چاق” تر هستند بنابراین بار بیشتر طول می کشد – به همین دلیل است که من این کار را انجام می دهم. همچنین اندازه تصاویر خود را کاهش دهید – 4 مگابایت تصاویر بیشتر از 20K تصویر دوام می آورند …

تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی: با یافتن کلمات کلیدی و محل قرارگیری آن کلمات کلیدی در رابطه با رقبای خود ، یک تحلیل رقابتی انجام دهید. ببینید چه چیزی باعث می شود صفحه اول جستجوهای طبیعی کلمات کلیدی و عبارات مورد نظر شما انجام شود و دریابید که چقدر سخت است که آنها را برای نشان دادن در صفحه جستجو نمایش دهید – و تعدادی ابزار وجود دارد که می تواند به شما کمک کند شما این کار را آسان تر می کنید نکته پایانی: وقتی می خواهید کلمات و عبارات انتخابی خود را تایپ کنید و نحوه استفاده از آنها برای نتایج SEO در وب سایت خود ، می خواهید به صفحه اول برسید – نمی خواهید همه این کارها را با شماره 10 با تعداد کمی محقق کبد انجام دهید.

از داشبورد موتور جستجو استفاده کنید: موتورهای جستجو نمودار اطلاعاتی را ایجاد می کنند که می توانید از آنها برای مشاهده نحوه مشاهده سایت شما و معایبی که در سایت شما مشاهده می کنند استفاده کنید و اغلب پیشنهاداتی را برای رفع و بهبود ارائه می دهید. از این داشبوردها استفاده کنید! هر چه می توانید در مورد کیفیت وب سایت خود از آنها دریافت کنید ، تعمیرات را انجام دهید و به آنها اطلاع دهید که چه موقع آن را ایجاد کرده اید تا آنها بتوانند وب سایت شما را “دوباره خلق” کرده و ثبت نام کنند که بهبود یافته است. انجام این کار در حفظ رتبه بندی موتورهای جستجو بسیار مهم است.

به طور خلاصه ، در بالا برخی از موارد اساسی که برای عکاسی از صفحه در موتورهای جستجو باید انجام دهید ذکر شده است. سئو بیولوژیکی نیاز به کار زیادی دارد ، اما کسانی که برای انجام این کار در وب سایت خود وقت بگذارند ، با ترافیک طبیعی به وب سایت خود پاداش می گیرند. بهبود SEO ارگانیک باید یک فرآیند مداوم برای شرکتهایی باشد که سعی در تجارت آنلاین دارند. ترافیک پول است و اگر دیگران این کار را انجام دهند نه شما ، آنها تجارت مورد نظر شما را انجام خواهند داد. اغلب ، انجام صحیح آن به معنی بقای کسب و کار است.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا