بازاریابی اینترنتی

نکاتی در مورد بهبود استراتژی SEO محلی خود در سال 2019

روزهایی نگذشته است که نوشتن در مورد نکات SEO فقط بدان معنی است که ما در واقع مکالمه خود را با بسیاری از الگوریتم های تهدیدآمیز گوگل – که هر از گاهی منتشر می شود – فقط برای تضعیف سئوها ، به طور کلی آغاز خواهیم کرد. هنگامی که هنوز در حال یادگیری طناب های پاندا و پنگوئن هستید ، مورد اصابت یک پنگوئن قرار گرفتید.

سئو محلی – امروزه – بسیار تکامل یافته است – کاملاً دور از چارچوب شفاف که SEO آلی همیشه به آن محدود شده است. امروز ، SEO محلی بیشتر در مورد برنامه ریزی استراتژیک است که به منظور افزایش برجستگی شما به محض نیاز مشتری به شما احتیاج دارد. بنابراین یک تفاوت وجود دارد – بدیهی است – در حالی که SEO سنتی واضح بود که فقط مشتری های شما شما را در اینترنت می یابند – امروز وقتی شما به شما احتیاج دارند شما را پیدا می کند! به آن لحظات خرد فکر کنید که در خیابان ها به دنبال غذا ، فروشگاه کفش یا کیف فروشی هستند. فقط وقتی استراتژی سئو خود را در اطراف این لحظات خرد طراحی می کنید ، می توانید از رقبای خود پیشی بگیرید.

روی NAP تمرکز کنید

اساسی است. شما فقط نمی توانید اینجا اشتباه کنید. NAP نام و شماره تلفن مشاغل شما را نشان می دهد. اطمینان حاصل کنید که هنگام بارگذاری جزئیات در کانالهای مختلف آنلاین – وب سایت شما ، دایرکتوری های آنلاین ، لیست های تجاری ، کانال های رسانه های اجتماعی و غیره مشکلی وجود ندارد.

مخاطبان شما نه تنها در این حالت سردرگم می شوند ، بلکه موتورهای جستجو نیز در هنگام کشف شکاف ها به مجازات خواهند رسید.

صفحه Google Business من

GMB یا Google Business My Business صرفاً به دلیل انحصار وب اعلام شده Google بسیار مهم هستند. اطمینان حاصل کنید که اطلاعات زیر را بدون شکست وارد می کنید:

  • نام ، آدرس ، شماره تلفن

  • ساعت کار

  • عکس های شغل شما

حتما شماره تلفن ، آدرس مشاغل خود را تأیید کرده و به بررسی پاسخ دهید.

استنادهای محلی مانند لیست Yelp ، BBB ، FourSquare و Angie فقط چند سایت معتبر هستند که باعث ایجاد اعتماد بی نظیر در بین کاربران می شوند. حتماً اطلاعات کسب و کار خود را در اینجا لیست کنید تا بهتر ببینید.

نقل قول های محلی الگوریتم مورد علاقه گوگل است!

جستجوی صوتی

اطمینان حاصل کنید که جستجوی صوتی را نیز ترجیح می دهید. در سال 2019 ، ما به آینده ای می رویم که بیش از 50٪ جستجوهای آنلاین از طریق جستجوی صوتی انجام شود. سیری ، اکو و الکسا آخرین نمونه ها هستند. مشاهده می کنید که افراد در واقع راحت تر جستجوهای خود را به صورت شفاهی در گوگل املا می کنند و همان چیزی را تایپ نمی کنند. ممکن است شما را ملزم به اضافه کردن ترفندهای “داستان” به محتوای خود کنید تا محتوای شما بیشتر صدا شود.

با این حال ، در پایان روز ، اطمینان حاصل کنید که اشتراک های شما در پیشنهاد شما ارتباط ارگانیک با خوانندگان را از دست نمی دهند ، به طوری که آنها بسیار دوستانه با موتور جستجو باشند. اگر بخواهید محتوای خود را با کلمات کلیدی با دم بلند پر کنید یا سعی کنید غیر رسمی باشید ، می توانید تجربه کاربر را متحمل شوید. یک تعادل خوب برای اعتصاب در آکورد مناسب حفظ کنید.

امیدوارم این نکات به شما کمک کنند! این ارتباطات را با زنده نگه داشتن مکانی برای بررسی در Yelp ، FourSquare ، Facebook و غیره زنده نگه دارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا