بازاریابی اینترنتی

نکاتی در مورد بازاریابی واسطه از تولیدکنندگان درجه یک برای متوقف کردن جوراب

به عنوان نماینده ، در بازاریابی املاک و مستغلات خود ، چند بار هنگام ثبت نام خانه ، از عکس های خود عکس می گیرید؟

شما هیچ نظری در مورد اظهار نظرهای وحشتناک ندارید که احتمالاً هنگام حضور در سایت شما ، درباره تصاویر لیست شما گلایه می کنند.

به دلیل طراحی عکس های خودتان ، چند نمایش از دست می دهید؟ اگر قرار بود چند دلار را صرف عکس های حرفه ای کنید ، کاهش “روزهای بازار” را تصور می کنید؟

همه ما برای فروشندگان خود لیست عکس گرفتیم و فکر کردیم که آنها فقط فوق العاده هستند. مشتریان من حتی تصاویر را به من گفتند که شگفت انگیز هستیم اما وقتی کار را به عنوان نماینده در ایالت WA گرفتم ، چیزهای بی نظیری را مشاهده کردم.

خریداران من ، که من هر سه هفته بیش از 60 خریدار مختلف داشتم ، عقب نماندند و از اینکه چگونه بسیاری از تصاویر فروشنده آنلاین هستند ، شکایت نکردند.

از نظر نماینده بازاریابی عامل لیست ، می توانم از تعداد زیادی مشتری خریدار که داشتم بگویم ، آن عامل مجبور شد با عکاسی بهتر ، بازی خود را بیشتر کند.

ما داخل آن می شدیم و آنها می پرسیدند آیا این همان خانه ای است که در اینترنت دیدند. برخی حتی من را به خاطر تفاوت بین عکس های آنلاین و نحوه نگاه خانه به شخصه سرزنش می کردند.

چیزی که من مشاهده کردم این است که همه چیز به این عکس های لیست بستگی دارد که خریداران هنگام جستجو در اینترنت مشاهده کرده اند. شما نمی توانید نقش اساسی که تصاویر حرفه ای در زرادخانه بازاریابی املاک و مستغلات شما هنگام فروش خانه دارند نادیده بگیرید. تصویر خوبی به خریداران می دهد و آن روز در داخل خانه می پرند. به آنها عکس خودتان بدهید و آنها به خانه بعدی منتقل می شوند.

حتی وقتی تصاویر نقاشی بزرگتر از خانه واقعی بود ، حدس بزنید چه؟ شما هنوز یک خریدار برای انتقال به خانه داشتید. راه واضح برای فروش خانه شما این است که هرچه بیشتر خریداران برای جابجایی داشته باشید ، درست است؟ درس بدست آوردن یک حرفه ای برای گرفتن عکس های ثبت نام و هزینه 50 تا 200 دلار است تا بتوانید آن کمیسیون 10،000 دلاری را بدست آورید.

تقریباً تمام خریداران خانه تصمیم می گیرند که عکسهای شما را وقتی در سایت MLS یا سایت دیگری مشاهده می کنند ، چقدر خوب نشان دهند.

اگر از پول بازاریابی استفاده کرده اید و در برخی از تصاویر حرفه ای املاک و مستغلات سرمایه گذاری کرده اید …

پایگاه مشتری شما قدردانی خواهد کرد زیرا شما املاک آنها را در بازار بسیار کمتر از رقبای خود قرار داده اید.

ممکن است شما پول بیشتری کسب کرده باشید زیرا هنگام ناچیز شدن لیست در بازار ، نیازی به کاهش قیمت فروش ندارید. در مورد نام تجاری و شهرت خود فکر کنید و مردم وقتی از فروشنده های شما می شنوندند که خانه آنها به چه سرعت جابجا شده است ، به شما رجوع می کنند.

شکایت در مورد میزان استخدام یک حرفه ای را متوقف کنید. آسان است ، این یک روش بازاریابی کارگزار بسیار مهم است. وقتی واقعاً به آن فکر می کنید ، اگر می خواهید لیست های خود را خیلی سریع بفروشید ، بدون شک این نوع بازاریابی در بازار کارگزار است.

برخی از گزینه ها را می خواهید؟ شما می توانید یک عکاس حرفه ای در زمینه املاک و مستغلات در منطقه خود را استخدام کنید و در هر ساعت 40 دلار به آنها پیشنهاد دهید. به لیست خود بیایید و چند عکس شگفت انگیز بگیرید.مطمئن باشید که آنها درجه یک هستند ، شما تمام تجهیزات مناسب را در اختیار دارید و هدف این تصاویر را می دانید بدترین کاری که می توانید انجام دهید استخدام است شخصی مثل دایی شما جو که نمی تواند از کودک چهار ساله شما بهتر عکس بگیرد.

گزینه دیگر شما این است که با شرکتی مانند Vicaso بروید. com که تصاویر املاک و مستغلات را منحصراً ایجاد می کند.

در اینجا نکته دیوانه کننده درباره ویکاسو وجود دارد ، آنها به شما امکان می دهند همه چیز را بصورت آنلاین تنظیم کنید ، که شامل جلسه ، چند عکس می خواهید ، با چه کیفیتی است ، اگر می خواهید عکس های بیشتری داشته باشید ، در صورت نیاز به استفاده از تجهیزات ویژه برای شرایط بارانی و غیره. ، این بچه ها می توانند در زمان آنلاین بودن به محل دفن زباله تبدیل شده و آن را مانند پنت هاوس ترامپ جلوه دهند.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا