بازاریابی

نکاتی درباره SEO در Facebook

وقتی برای اولین بار در مورد فیس بوک فکر می کنم ، به سئو فکر نمی کنم. از آنجا که وقت زیادی را در صفحه پروفایل خود می گذرانم ، دوستان و خانواده خود را به روز می کنم ، همیشه به فکر قدرت در پشت سکو نیستم.

غیرقابل انکار است که فیس بوک قدرت SEO است. تأثیرگذار بازاریابی دیجیتال همیشه از پتانسیل بازاریابی فیس بوک صحبت کرده اند ، اما این تنها فراتر از تبلیغات فیس بوک است (و به خودی خود به اندازه کافی قدرتمند است).

در اینجا چند نکته سریع برای شروع کار آمده است:

  1. درخواست URL شخصی / شخصی – این URL ها به شدت روی موتورهای جستجو بارگذاری می شوند ، بنابراین وقت خود را اختصاص دهید و واقعاً به آنچه می خواهید فکر کنید. مراقب باشید هر چند … تغییر یک بار تنظیم سخت است.
  2. نام صفحه فیسبوک خود را به اندازه کافی ساده و خاص انجام دهید اما خیلی مشخص هم نباشد تا بیش از حد آن را ببندید (برای مثال ، اگر مشاور ازدواج هستید ، نام خود را روی عشق یا روابط متمرکز کنید ، بنابراین اگر بعدا به انواع دیگر روابط / آموزش شخصی بروید ، نام صفحه شما است. هنوز هم مرتبط
  3. از کلمات کلیدی به صورت استراتژیک ، در بخش های “درباره” ، “ماموریت شما” و “توضیحات شرکت” استفاده کنید (بخاطر داشته باشید که این بخش ها دوباره سفارش داده می شوند ، بنابراین سعی کنید در حین حضور در آنجا قرار بگیرید)
  4. همه را با هم گره بزنید صفحه فیس بوک خود را به کانالهای دیگر موجود (توییتر / اینستاگرام / وب سایت و وبلاگ خود) وصل کنید.
  5. به روزرسانی های وضعیت صفحه کسب و کار فیس بوک خود را بهبود ببخشید (18 شخصیت اول به عنوان شناسه شما استفاده می شوند ، با دقت انتخاب کنید زیرا آنها به عنوان عنوان سئو برای این بروزرسانی کار می کنند).

اما چگونه می دانم از کدام کلمات کلیدی استفاده کنم؟

تحقیقات برای کمک به شما در تصمیم گیری از کلمات کلیدی که می خواهید استفاده کنید بسیار مهم است. کلمات کلیدی برای بیوگرافی رسانه ها ، عناوین ارسال و محتوای رسانه ها و URL های شما استفاده می شود – برای استفاده از آنها در توضیحات خود ، نه تنها فضای متن خود را با کلمات کلیدی خود بارگذاری کنید ، یک توضیحی بولان ایجاد کنید ، بلکه کلمات کلیدی را نیز ترکیب کنید. شما بیش از یک فرصت کلمه کلیدی دارید و می توانید از آن برای پست های وبلاگ و به روزرسانی صفحه نیز استفاده کنید.

چگونه می توانم کلمات کلیدی را جستجو کنم؟

شما تجارت خود را بهتر می شناسید. برای شروع کلمات کلیدی طوفان مغزی:

  • چی می فروشی؟ جستجو کنید ، چه کلمات کلیدی دیگری را می بینید؟
  • بررسی نشریات صنعت ، آمازون / eBay ، سایر وب سایتهای طاقچه ، تبلیغات آنلاین و انجمن های طاقچه – چه کلماتی را می بینید که دائماً ظاهر می شوند؟
  • در اینجا یک نکته عالی وجود دارد – هنگام جستجو در Google به مواردی که به صورت خودکار کامل می شود نگاه کنید – می توانید ببینید با جستجوی آنچه پیشنهاد می شود ، جستجو می شود ، آمازون قابلیت های مشابهی دارد ، بنابراین به آنجا نیز نگاه کنید!

با ما همراه باشید – ما کل ماه را در فیس بوک می گذرانیم! مهمترین سؤالات شما در مورد Facebook یا چالش های بازاریابی دیجیتال چیست؟ ما می خواهیم از تو بشنویم!

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی و مارکتینگ کلیک کنید 

این مقالات بصورت سیستمی از جدیدترین پایگاه های مقالات بازاریابی جمع آوری شده است .
مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و اینفوجاب مارکت هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا