عمومی

نکاتی درباره سئو – نکات برتر SEO 2020

SEO بخشی مهمی از استراتژی وب سایت شرکت است. در واقع ، طبق یک مطالعه جدید ، نشان می دهد که 5٪ از فعالیت های آنلاین با موتورهای جستجو شروع می شوند. رتبه بندی کلمات کلیدی خاص شما به قدرت دامنه شما بستگی دارد ، که تحت تأثیر دیگر عوامل بهینه سازی موتور جستجو نیز قرار دارد. با این حال ، گوگل و سایر موتورهای جستجو مانند یاهو و بینگ دائماً در الگوریتم های خود تغییراتی می دهند تا تجربه جستجوی بهتری را برای کاربران خود ایجاد کنند. به همین دلیل برای صاحبان مشاغل کوچک و بازاریابان مهم است که اگر می خواهند به رتبه های بالاتر در موتورهای جستجو ادامه دهند ، آخرین کلاهبرداری های SEO را دنبال کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

ما این کار را برای شما آسان کرده ایم. در زیر فقط برخی از بهترین فن آوری های SEO که می توانید در سال 2020 و بعد از آن برای بهبود رتبه بندی سئو خود استفاده کنید و مشتریان واجد شرایط تری را به وب سایت خود بیاورید ، پیدا خواهید کرد.

پس از خواندن این مقاله ، ما پیشنهاد می کنیم به مقاله بعدی خود بروید Seo در سال 2020 بروید و آنها را مطالعه کنید تا شما را بهتر بشناسند ترفندهای SEO در سال 2020 راهنمایی کنید.

سرعت سایت یکی از مهمترین ترفندهای سئو است. گوگل در پنج سال گذشته از رتبه بندی سایت سئو استفاده کرده است. حدود 1٪ از کاربران وب انتظار دارند ظرف مدت دو ثانیه وب سایت بارگیری شود و در صورت عدم بارگیری وب سایت در طی دو ثانیه بسیاری از کاربران آن را ترک می کنند. این نشان می دهد که سرعت سایت نه تنها برای موتورهای جستجو مهم است بلکه کاربران موتور جستجو ممکن است تصمیم بگیرند در صورت لزوم به سایت شما باز نگردند. در این حالت موارد زیر را داریم:

منبع

تعدادی از عناصر مختلف وجود دارد که می توانند به سرعت بخشیدن به سایت شما کمک کنند. یکی از بزرگترین مؤلفه های سایت شما که می تواند بر سرعت شما تأثیر بگذارد ، عکسهای شما هستند. هنگامی که عکس های خود را فشرده می کنید ، می توانید اندازه صفحه را 1 یا 2٪ کاهش دهید. با این کار صفحات سریعتر برای سایت شما بارگذاری می شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

بهینه سازی تصاویر شما می تواند تأثیر زیادی در سرعت سایت شما داشته باشد ، اما این تنها کاری نیست که می توانید برای سرعت بخشیدن به سایت خود انجام دهید. در اینجا نکات دیگری درباره سئو وجود دارد که می توانید از آنها برای کاهش زمان بارگذاری سایت و بهبود رتبه بندی کلی موتورهای جستجو استفاده کنید:

عناصر صفحه را بررسی کنید. در هر صفحه از سایت موارد را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که هیچ عنصر غیر ضروری به زمان بارگذاری سایت شما اضافه نشده است. در این حالت موارد زیر را داریم:

حافظه نهان مرورگر را فعال کنید. خزیدن مرورگر باعث می شود بازدیدهای مکرر با ذخیره عناصر صفحات سایت شما در حافظه پنهان یا حافظه پنهان ، بارهای سریعتر را بار دیگر تجربه کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

کاهش درخواست ها

راه دیگر برای بهبود زمان بارگذاری سایت غیرفعال کردن و حذف هرگونه بک لینک غیر ضروری به سایت شما و خلاص شدن از شر کسانی که سایت شما را کند می کنند.

در اینجا فقط چند روش برای سریعتر کردن سایت شما آورده شده است. با این حال ، به یاد داشته باشید که چندین فاکتور فنی وجود دارد که بر زمان بارگذاری صفحه شما تأثیر می گذارد و ممکن است مورد توجه قرار نگیرد. اگر می خواهید سرعت سایت خود را بهبود بخشید ، ممکن است لازم باشد با یک شرکت حرفه ای در زمینه طراحی وب مشورت کنید. افرادی که در طراحی و توسعه وب سایت تخصص دارند ، برای بهبود زمان بارگیری ، به کلیه عوامل سایت شما در محل کار نگاه می کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

دیگری ترفندهای برتر SEO این امر برای ایمن کردن وب سایت شما است. اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، زمان آن رسیده که سایت خود را به HTTPS تغییر دهید. HTTPS یک نسخه امن تر از پروتکل وب http است. HTTPS با SSL یا SSL کار می کند تا ایمن تر داده ها را انتقال دهد. HTTPS داده ها را برای امنیت رمزگذاری می کند و اجازه نمی دهد داده ها تغییر یا نابود شوند. این یک تجربه ایمن را برای بازدید کنندگان سایت شما فراهم می کند. در این حالت موارد زیر را داریم:

?

HTTPS دارای مزایای سئو و همچنین در بهبود امنیت سایت شماست. به عنوان مثال ، گوگل HTTPS را ترجیح می دهد. در حقیقت ، از اول اکتبر ، Google به کاربران Chrome هشدار داده است که به سایت های غیر HTTPS مراجعه کنند که این صفحه امن نیست. این ممکن است باعث شود که حتی قبل از رسیدن به سایت خود سایت خود را ترک کنید. گوگل همچنین این موضوع را به عنوان یک عامل رتبه بندی در الگوریتم موتور جستجوگر خود قرار داده است زیرا موتور جستجو می خواهد تجربه ای امن تر و ایمن تر را برای کاربران موتور جستجو فراهم کند. در این حالت موارد زیر را داریم:

یکی دیگر از مزایای تغییر به HTTPS این است که به ارائه اطلاعات دقیق تر در مورد مراجعه مراجعه می کند.

ترافیک Google Analytics. در وب سایت HTTP ، ترافیک از منابع ارجاع اغلب می تواند به عنوان ترافیک مستقیم ظاهر شود. با این حال ، با وب سایت HTTPS ، دامنه ارجاع قابل مشاهده است و این امر باعث می شود بتوانید مشاهده کنید که ترافیک در سایت شما از کجا می آید. در این حالت موارد زیر را داریم:

اگرچه بسیاری از مارک ها وب سایت موبایل Freundlich را “چیز شگفت انگیزی برای توصیف” توصیف کرده اند ، اما واقعیت این است که گوگل برای داشتن مارک های اینترنتی به وب سایت هایی کمک می کند که به بازدید کنندگان تلفن همراه کمک کند. گوگل تاکنون در نتایج جستجوی خود سایتهای پاسخگوی تلفن همراه را در اولویت قرار داده است. این نباید تعجب آور باشد ، زیرا یک مطالعه جدید روی Bridge Edge نشان داد که 5٪ از ترافیک وب از طریق دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

?

می توانید از ابزار تست آزمایشی موبایل Google Freindly استفاده کنید تا ببینید وب سایت شما سازگار با موبایل است یا خیر.

هنگام ایجاد وب سایت تلفن همراه خود ، به یاد داشته باشید که بین دسته های کلمات کلیدی در موبایل و دسک تاپ تفاوت هایی وجود دارد. به همین دلیل ، کار در ایجاد محتوای وب سایت تلفن همراه که برای کاربر بهینه شده است ، مهم است. ابتدا باید محتوای موبایل به سرعت و به راحتی در صفحه های دستگاه کوچکتر خوانده شود. به همین ترتیب ، باید اطمینان حاصل کنید که تصاویر به سرعت بارگیری می شوند ، به راحتی قابل دسترسی هستند و از دستگاه های تلفن همراه منتقل می شوند. لطفاً یکی از مهمترین ترفندهای SEO را انتخاب کنید و بهبود وب سایت خود را شروع کنید. در این حالت موارد زیر را داریم:

شواهد زیادی وجود دارد مبنی بر اینکه گوگل به وب سایتهایی با جذب کاربر قوی پاداش می دهد. در مورد سئو ، درگیری کاربر اغلب بر اساس مدت زمانی که کاربر در سایت شما می گذارد اندازه گیری می شود. هرچه کاربران بیشتر وقت خود را در یک سایت بگذرانند ، احتمالاً از آنچه پیدا می کنند راضی هستند. در این حالت موارد زیر را داریم:

میانگین زمان بالاتر در سایت معمولاً منجر به موقعیت ارگانیک بالاتری در موتور جستجوی گوگل می شود.

?

یک مطالعه جدید توسط Becklinco نشان داد که بین میزان بازتاب یا درصد بازدید کننده سایت شما بدون تعامل و رتبه بندی موتورهای جستجو رابطه وجود دارد:

میزان گزاف گویی سایت بر رتبه بندی جستجوی Google تأثیر می گذارد. در این حالت موارد زیر را داریم:

زمان بیشتری در سایت صرف می شود ، همراه با بازتاب های کمتری در گوگل که کاربران با آنها ارتباط برقرار می کنند زیرا به نظر آنها ارزشمند است. از آنجا که موتور جستجو می خواهد تنها بهترین نتایج جستجو را برای کاربران خود ارائه دهد ، با مشارکت بالاتر به سایت ها پاداش می دهد. در این حالت موارد زیر را داریم:

برای افزایش رتبه سایت خود روشهای مختلفی وجود دارد که می توانید ترافیک و استانداردهای نامزدی را بهبود بخشید:

خواندن را آسان کنید. اگر می خواهید کاربران بیشتری را در سایت خود نگه دارید ، باید اطمینان حاصل کنید که مطالب شما به راحتی قابل خواندن است. جملات و پاراگرافهای کوتاه را حفظ کنید تا خوانایی شما بهبود یابد. برای شکستن متن و تسهیل فرایند اعتبار سنجی محتوا نیز باید از هدر و نقاط استفاده کنید. در این حالت موارد زیر را داریم:

از تصاویر در طول محتوای خود استفاده کنید. استفاده از تصاویر جذاب و با کیفیت بالا در محتوای شما به شما کمک می کند تا ضمن تلاش برای حفظ مخاطب خود ، از برخی متن خلاص شوید. در این حالت موارد زیر را داریم:

?

در ابتدای محتوا ارزش ارائه دهید. اگر می خواهید کاربران به خواندن خود ادامه دهند ، باید با ارزش ترین اطلاعات را در ابتدای پست وبلاگ یا صفحه وب سایت خود ارائه دهید. در این حالت موارد زیر را داریم:

علاوه بر بهبود محتوای خود برای تعامل با کاربر ، شما باید برای بهبود میزان بازتاب تلاش کنید. عوامل زیادی وجود دارد که ممکن است بر میزان بازتاب شما تأثیر بگذارد. اما می توانید با بهبود تجربه کاربری خود ، که بعدا در لیست سئو صحبت خواهیم کرد ، شروع کنید. در این حالت موارد زیر را داریم:

تجربه کاربری بخش مهمی از تلاشهای سئو و سئو است. شما می خواهید وب سایت خود را به راحتی استفاده کنید تا بازدید کنندگان بتوانند اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کرده و به مرحله بعدی سفر خریدار خود حرکت کنند. گوگل می خواهد اطمینان حاصل کند که بهترین نتایج ممکن موتور جستجو را ممکن می دهد تا به سایت هایی که تجربه کاربری مثبتی را ارائه می دهند ، اهمیت دهد. در این حالت موارد زیر را داریم:

?

در اینجا چند نکته سریع برای بهبود تجربه کاربر (و رتبه بندی موتور جستجوگر شما) آورده شده است:

با پیمایش از طریق یک منوی ساده با گروه هایی که به طور واضح لیست شده اند ، مرور سایت خود را آسان کنید کاربران سایت باید بدون پرش از روی حلقه‌ها بتوانند به یک صفحه حرکت کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

طراحی سایت خود را ساده کنید و پیدا کردن آنچه در جستجوی آن هستید برای کاربران آسان خواهد شد. این شامل استفاده از یک رنگ و فونت های تمیز و آسان برای خواندن است. در این حالت موارد زیر را داریم:

محتوای صفحه ای را تهیه کنید که بهینه سازی و خواندن آن آسان باشد. این شامل استفاده از هدرها (برچسب H2) و برچسب ها برای کمک به کاربران می شود تا محتوای مورد نظر خود را پیدا کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

درست مانند بهبود سرعت سایت ، ایجاد یک تجربه بهتر کاربر می تواند یک فرایند پیچیده باشد. اگر می خواهید با یک تیم طراحی وب حرفه ای همکاری کنید ، حتما سؤالات متداول در زمینه طراحی وب ما را ببینید تا بدانید که چه انتظاری دارید. در این حالت موارد زیر را داریم:

ایجاد محتوا همچنین نقش مهمی در کمک به بهبود رتبه موتورهای جستجو دارد. این محتوا نه تنها به شما امکان می دهد کلمات کلیدی و مباحثی را که خریداران ایده آل به دنبال آن هستید هدف قرار دهید ، بلکه فرصتی حیاتی برای ارتباط با خوانندگان و ارائه ارزش واقعی فراهم می کند که می تواند مانع از رقابت شما شود. جدایی در این حالت موارد زیر را داریم:

?

نکته اصلی تولید محتوای جذاب و ارزشمند انجام برخی تحقیقات بازار است تا بدانید که موضوعات برای شما مهمترین است. محتوای شما باید فراتر از توضیح محصولات یا خدمات شما و بحث در مورد مزایای مشتریان برند شما باشد. اگر واقعاً در هر مرحله از سفر خریدار می خواهید با مشتریان ارتباط برقرار کنید ، باید محتوایی ایجاد کنید که به چالش ها و علاقه های آنها می پردازد و توضیح می دهد که چگونه مارک شما می تواند ارزش زندگی آنها را بیفزاید. در این حالت موارد زیر را داریم:

این محتوا همچنان درحال پخش است ، بنابراین اگر می خواهید در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشید ، باید یک قالب منحصر به فرد ، اصلی و با کیفیت بالا در قالب طولانی داشته باشید. بله ، 5 کلمه دیگر توصیه نمی شود. این چیزی نیست علیرغم بسیاری از مقالات که برای کلمات کلیدی یکسان رقابت می کنند ، Google تعداد کلمات را به عنوان محتوای پیوند رفتار می کند. در این حالت موارد زیر را داریم:

علاوه بر تعریف مباحث مربوط به مخاطبین خود ، باید در مورد اصطلاحات جستجو نیز فکر کنید. برخی از کلمات کلیدی را جستجو کنید تا بفهمید که خریداران چگونه محصولات و خدماتی مانند خدمات شما و اصطلاحات جستجوی آنها را جستجو می کنند تا مهمترین مباحث را پیدا کنند. هنگام جستجوی کلمات کلیدی ، می توانید محتوای خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید. در این حالت موارد زیر را داریم:

یکی دیگر از عوامل مهم در مورد محتوا و موتورهای جستجو نحوه به روزرسانی مطالب شما است. موتورهای جستجو به سایتهایی پاداش می دهند که مرتباً محتوای جدیدی را ارائه می دهند. اینجاست که وبلاگ شما از آنجا تهیه می شود. با ایجاد محتوای خوب وبلاگ نویسی به طور مداوم ، به ایجاد صفحات با ارزش تر برای موتورهای جستجو و فرصت های بیشتر برای رسیدن به اهداف خود کمک می کنید! در این حالت موارد زیر را داریم:

این یکی از بهترین ترفندهای سئو است که ممکن است به نظر برسد. شبکه های اجتماعی نقش مهمی در استراتژی سئو بازی می کنند. اول از همه ، شبکه های اجتماعی شما در موتورهای جستجو قرار دارند. در واقع ، برای بسیاری از شرکت ها ، پروفایل های شبکه های اجتماعی آنها در نتایج جستجوی برتر موتورهای جستجو از جمله نام های تجاری ظاهر می شوند. این بدان معنی است که مشتریان بالقوه می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند شما روی صفحات رسانه های اجتماعی شما کلیک کنند. در این حالت موارد زیر را داریم:

هنگام جستجو برای “سایت” ، صفحات Facebook ، Twitter و YouTube ممکن است در صفحه اول نتایج جستجو ظاهر شوند. در این حالت موارد زیر را داریم:

نکته مهم دیگر که باید در نظر داشته باشید این است که چگونه پیوند با محتوای رسانه اجتماعی شرکت شما می تواند رتبه جستجوی شما را افزایش دهد. به همین دلیل برای مارک ها مهم است که محتوای باکیفیت را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. هنگامی که دیگران به این محتوا در صفحات خود پیوند دارند ، این می تواند با نشان دادن موتورهای جستجو به سایر کاربران کمک کند محتوای دیگر سایت شما متوجه شود محتوای سایت شما دارای ارزش کافی برای اشتراک گذاری است. در این حالت موارد زیر را داریم:

به یاد داشته باشید که بهترین کانالهای رسانه های اجتماعی اغلب به عنوان موتورهای جستجو مورد استفاده قرار می گیرند. بعدا در لیست ترفندهای سئو ، ما به عنوان موتور جستجوی جزئیات بیشتر در مورد YouTube می پردازیم. با این حال کاربران همچنین در مباحثی در فیس بوک ، اینستاگرام ، توییتر ، پینترست و موارد دیگر جستجو می کنند. این بدان معناست که هرچه این کانال ها بیشتر باشد ، امکان برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه بیشتر می شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

استفاده از کلمات کلیدی طولانی در یک استراتژی سئو یکی از ترفندهای اساسی سئو است.

کلمات کلیدی دم بلند ، کلمات کلیدی یا عباراتی خاص تر از کلمات معمولی هستند. این مهم برای استفاده در استراتژی کلمه کلیدی SEO بسیار مهم است زیرا به شما کمک می کند تا ویزیت های خاص و مشتری های واجد شرایط خود را به وب سایت خود بیاورید. در این حالت موارد زیر را داریم:

همانطور که در این نمودار مشاهده می کنید ، کلمات کلیدی بلند مدت بیشترین درصد ترافیک جستجو را به خود اختصاص می دهد. در این حالت موارد زیر را داریم:

اگرچه کلمات کلیدی طولانی تمایل دارند بازدیدهای کمتری به سایت شما داشته باشند ، اما ترافیکی که ایجاد می کنید اهمیت بیشتری دارد. این بدان معناست که کاربرانی که به سایت شما می آیند بیشتر علاقه مند به محصول یا خدمات شما هستند. علاوه بر این ، هر چه کلید واژه ها و عبارات شما خاص تر باشد ، رقابت کمتری برای این کلمات کلیدی در موتورهای جستجو وجود خواهد داشت. در این حالت موارد زیر را داریم:

تمرکز روی کلمات کلیدی بلند مدت این فرصت را به شما می دهد تا در صفحه اول Google با کلمات کلیدی و عبارات مرتبط قرار بگیرید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید کلمات کلیدی گسترده ای را که باعث ایجاد میلیون ها نتیجه در Google می شوند ، طبقه بندی کنید ، در صورت رقابت با سایتهای بزرگتر ، پرطرفدارتر و از قبل غنی ، یک دوره دشوارتری خواهید داشت. با این وجود ، با یک کلمه کلیدی طولانی و دارای زمینه رقابت کمتر ، می توانید در صفحه نتایج موتور جستجو عملکرد خوبی داشته باشید و این باعث افزایش ترافیک سایت شما می شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

یکی از ترفندهای جدید SEO برای بهبود محتوای سایت برای گزیده های گوگل. گلچین های گوگل در موتورهای جستجو بسیار محبوب شده اند. این پاسخ های کوتاه در بالای نتایج موتور جستجو به محققان کمک می کند تا پاسخ سریع به سؤالات خود را سریع و مؤثر پیدا کنند. جلوتر رفتن ، برای شرکتها مهم است که محتوای خود را بهبود بخشند تا شانس حضور در این سهمیه های قابل توجه کوچک را افزایش دهند. در این حالت موارد زیر را داریم:

این نمونه ای از نتیجه عکس فوری از Google است. توجه داشته باشید که در زیر نمره برتر لیستی از سوالات اضافی مشابه با منوی کشویی وجود دارد که پاسخ های سریع تری را ارائه می دهد. در این حالت موارد زیر را داریم:

روش های مختلفی وجود دارد که می توانید شانس حضور در Google Snippets را در بالای صفحه نتایج موتور جستجو افزایش دهید. ابتدا به نوع محتوایی که می توانید در قالب سوال و پاسخ ایجاد کنید ، فکر کنید. این کار استخراج این محتوا را برای گوگل آسان می کند. همچنین ممکن است بخواهید از لیست ها و جداول و نمودارها استفاده کنید زیرا احتمالاً این نوع محتوا در این گزیده ها ظاهر می شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

آیا می دانید 5٪ از کل جستجوهای کلمات کلیدی Google حداقل یک نتیجه برای این فیلم داشته است؟ دلیل این امر آن است که کاربران موتور جستجو عاشق محتوای ویدیویی هستند و گوگل می خواهد مهمترین نوع نتیجه را در اختیار کاربران خود قرار دهد. با ایجاد محتوای کامل ویدیو به صورت آنلاین ، می توانید شانس حضور در نتایج جستجوی Google Video را افزایش دهید. در این حالت موارد زیر را داریم:

علاوه بر ایجاد و انتشار محتوای ویدیویی بیشتر ، باید بهینه سازی YouTube را نیز در نظر بگیرید. از نتایج ویدیویی در صفحه نتایج موتور جستجوی Google ، 5٪ YouTube هستند. از آنجایی که YouTube دومین موتور جستجوی محبوب با بیش از 5 میلیارد جستجو در هر ماه است ، این نباید شگفت آور شود. در این حالت موارد زیر را داریم:

این اطلاعات نشان می دهد که YouTube محبوب و قدرتمند در بین کاربران اینترنت است.

?

در اینجا چند نکته برای به خاطر سپردن محتوای ویدیوی YouTube برای موتورهای جستجو وجود دارد:

یک عنوان ویدیویی که از نزدیک با سئو مرتبط باشد ایجاد کنید و کاربران را مجبور به کلیک کنید. سعی کنید کلمات کلیدی را در ابتدای عنوان ویدیو قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که عنوان به وضوح محتوای ویدیو را نشان می دهد. در این حالت موارد زیر را داریم:

برای کمک به شما در “خواندن” محتوای ویدیوی خود ، یک توصیف ویدیوی سرگرم کننده ایجاد کنید. گنجاندن کلمات کلیدی بسیار مهم است ، اما تا آنجا که می توانید توصیفی باشید ، بنابراین Google و خوانندگان شما می دانند که فیلم شما در این زمینه چیست. در این حالت موارد زیر را داریم:

از تصاویر اصلی استفاده کنید که باعث می شود کاربران روی محتوای ویدیوی شما کلیک کنند. اگرچه ممکن است Google هنگام ارزیابی محتوای شما این موضوع را در نظر نگیرد ، کاربران تصمیم می گیرند که آیا می خواهند محتوای شما را بر اساس این تصاویر ببینند یا خیر. در این حالت موارد زیر را داریم:

نکته سریع دیگر ایجاد چند قطعه محتوای طولانی تر برای کمک به فیلم های شما در انجام بهتر جستجوها در YouTube و Google است. اگرچه ممکن است برخی از مباحث در یک فیلم کوتاه 5 دقیقه ای کمک کنند ، اما باید سعی کنید فیلم های طولانی تری ایجاد کنید که عمیق تر در موضوعات خاص باشد. هدف این است که چند فیلم 1 دقیقه تا 2 دقیقه ای ایجاد کنید. حتی ممکن است محتویاتی مانند وب سایت های در صورت تقاضا داشته باشید که ممکن است یک ساعت یا بیشتر طول بکشد. در این حالت موارد زیر را داریم:

با این ترفندهای سئو باید هر بار در راه ایجاد وب سایت بهتر باشید. آیا شما می خواهید ببینید چه مدت می خواهید ، چه مدت خواهید بود؟ این صفحه بد است ، نه کلیک. اطلاعات توسط دارال ماور ، جایی که در آن است ، خریداری می شود.

مهدیمان کاه عین ، زیاد ، زیاد ، آسلی ، خلدی ، استرداد ، آست ، نباریان ، ساوالات ، خریدار ، دار ماورود ، تارفان های ، دارید ، و آن ، دکتر دار ، دیدگاه های دار زر را در پکن تقسیم کرد. شما می خواهید چه کاری انجام دهید ، استفاده از آن به عنوان کارت چقدر بد است ، نظر شما چیست؟ به جرات جرات جرات Darem Kah Una Row Bnaweem!

منبع: Seuti

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
دکمه بازگشت به بالا