بازاریابی

نکاتی برای شروع کار با مدیریت شهرت آنلاین

چندین قطعه در پازل مدیریت شهرت آنلاین وجود دارد که نباید نادیده گرفته شوند. اگر همه موارد ضروری را در نظر نگیرید، احتمال شکست کمپین شما بسیار زیاد است. برخی از این قطعات عبارتند از انتشار محتوا، بازاریابی شبکه های اجتماعی و بهینه سازی موتورهای جستجو.

اما نکته کلیدی ایجاد یک استراتژی مدیریت شهرت آنلاین است که می تواند با کمک خدمات حرفه ای انجام شود. اگر در حال آماده شدن برای شروع به ساختن شهرت آنلاین خود هستید، این نکات برای شما مفید خواهد بود.

پیوندهای منفی را حذف کنید

این باید یک نگرانی اصلی برای برند شما باشد، به خصوص اگر پست های منفی در سایت های بررسی مانند ripoffreport.com داشته باشید. این سایت اعتبار بسیاری از برندها را خدشه دار کرده است، به ویژه به این دلیل که حذف آنها غیرممکن است. در سایت های دیگر می توانید با نویسنده پست یا مدیر سایت تماس بگیرید و به صورت تخصصی به آنها بگویید مشکل چیست و بپرسید که آیا می توان پست را حذف کرد یا خیر. می‌توانید با خدمات مدیریت شهرت آنلاین محلی کار کنید تا این فرآیند سریع‌تر شود.

یک وب سایت بسازید

اگر قبلا یک وب سایت دارید، مطمئن شوید که طراحی ریسپانسیو دارد. این تضمین می کند که هم کاربران موبایل و هم کاربران دسکتاپ می توانند به راحتی به آن دسترسی داشته باشند. این تجربه کاربری بهتری را ارائه می دهد که به افزایش فروش منجر می شود. اگر مردم از تجربه خرید و مرور سایت شما لذت می برند، این امر به شهرت شما کمک می کند.

به نظرات منفی پاسخ ندهید

این برای شکایات قانونی که از مشتریان دریافت می کنید نمی باشد. قطعا باید به این موارد رسیدگی شود – هر چه زودتر بهتر. با این حال، از بررسی سایت هایی مانند ripoffreport.com باید اجتناب شود. گفتن طرف داستان یا تلاش برای اصلاح آن به ندرت جواب می دهد و در واقع گاهی اوقات اوضاع را بدتر می کند. این باعث افزایش نظرات منفی در نتایج موتورهای جستجو می شود، که دقیقاً همان چیزی است که شما نمی خواهید اتفاق بیفتد. فقط بر روی انتشار محتوای خود با استفاده از کلمات کلیدی نام تجاری تمرکز کنید تا به کاهش آن کمک کنید.

برای نام تجاری خود یک مدخل ویکی پدیا ایجاد کنید

شما می توانید یک مقاله ویکی پدیا برای برند خود بنویسید، که تقریباً نمایه ای عینی از شرکت شما است. احتمالاً متوجه شده اید که ویکی پدیا اغلب در 10 نتیجه برتر در گوگل قرار دارد، بنابراین می توانید ببینید که چرا این کار توصیه می شود. فقط مطمئن شوید که ورودی قابل توجه است و دارای مقادیر کافی از منابع شخص ثالث قابل تأیید برای پشتیبان گیری از آن است. به همین دلیل باید به فکر استخدام یک کارشناس ویکی پدیا باشید تا آن را برای شما بنویسد تا شانس بیشتری برای پذیرش داشته باشد.

یک کاغذ سفید بنویسید و منتشر کنید

اگر می خواهید تخصص خود را در صنعت خود به نمایش بگذارید، پس باید آن را به نمایش بگذارید. یکی از راه‌های انجام این کار، ایجاد یک کاغذ سفید است که برای دانلود از سایت شما یا صفحه فرود در دسترس است. این باید دقیق و آموزنده باشد، به طوری که در واقع برای مخاطبان شما مفید باشد. موضوعی را انتخاب کنید که به خوبی در مورد آن مسلط هستید و مشتریانتان به آن اهمیت می دهند.

یک وبلاگ راه اندازی کنید

داشتن یک وبلاگ برای جذب مخاطبان شما با برند شما عالی است، که آن را به روشی ایده آل برای مدیریت شهرت آنلاین شرکت شما تبدیل می کند. می توانید خودتان روی این موضوع کار کنید یا یک سرویس بازاریابی محتوا استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. بهتر است با یک سرویس SEO حرفه ای کار کنید که هم در نوشتن محتوا و هم در ORM تخصص دارد.

وقتی یک استراتژی ORM داشته باشید، معرفی خود آسان‌تر می‌شود. قدرت کار با یک متخصص در ORM را دست کم نگیرید!

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا