بازاریابی

نکاتی برای راه اندازی وبلاگ تجاری خود در خارج از کشور

راه اندازی وبلاگ برای شما به نفع هر شغلی است. یک وبلاگ برای کسب و کار شما می تواند به ایجاد شهرت بهتر برای برند شما و همچنین ارتقای آگاهی از کسب و کار شما کمک کند. نی وبلاگ های خارجی، با این حال ، می تواند به این و موارد دیگر دست یابد. این نوع وبلاگ ها از طریق بازاریابی محتوای ارزشمند و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) به افزایش تعداد بازدیدکنندگان از وب سایت شما کمک می کنند.

قبل از اینکه به مزایای وبلاگ نویسی خارجی بپردازیم ، بیایید اصول اولیه آنچه واقعاً “وبلاگ نویسی خارجی” نامیده می شود را بررسی کنیم.

وبلاگ های شرکت خارجی: تعریف شده است

وبلاگ خارجی یک سایت انتشار داخلی است که بستری جدا از وب سایت شرکت است. اگر وبلاگهای داخلی بخشی از محل سکونت یک وب سایت هستند (“http://www.yourbusiness.com/yourblog”) ، وبلاگهای خارجی به تنهایی (“http://www.yourblog.com”) میزبانی می شوند.

وبلاگ های تجاری اغلب طرحی خاص یا موضوعی مرتبط با شرکت را به نوعی هدف قرار می دهند. علاوه بر این ، برخی از وبلاگ های خارجی ایجاد شده اند تا عناصر مارک مشابه شرکت را نشان دهند. راه های زیادی برای راه اندازی یک وبلاگ خارجی برای کسب و کار شما وجود دارد ، اما مهمترین نکته در بیشتر انواع وبلاگ ها این است که تمرکز منحصر به فردی داشته باشید که مورد توجه مخاطبان بسیار هدفمند قرار گیرد.

روی موضوع وبلاگ خود تمرکز کنید

اکثر وبلاگ های گسترده که موضوعات متنوعی را پوشش می دهند ، خوانندگان معمولی و پیروان وفادار را حفظ نمی کنند. این بدان معناست که خود مهم است مجسمه سازی لانه برای وبلاگ خود و موضوع کلی را به محتوای وبلاگ محدود کنید.

به عنوان مثال ، اگر یک شرکت حقوقی در حال راه اندازی وبلاگی برای کاربرد قانونی آن است ، موضوع باید بر حوزه خاصی از حقوق متمرکز شود. در عرصه حقوقی ، این ایده می تواند به شدت متزلزل شود ، زیرا شرکت های حقوقی می توانند وبلاگ هایی ایجاد کنند که به دعاوی تلفات یا حقوق وام دهندگان اختصاص داده شده است.

نکته اصلی این است که ویژگی های مخاطب مورد نظر و نوع محتوایی را که در خواندن ارزشمند می دانند ، بدانید. قبل از ارسال هر نوع وبلاگ ، یک لحظه به این موضوع فکر کنید که محتوای شما کیست و چیست. آیا به نظر می رسد مخاطبان زیادی زیاد هستند؟ آیا می توان محتوای ارزشمندی ایجاد کرد که علاقه را برانگیزد؟ آیا ایده پشت وبلاگ ارزش ماندگاری دارد؟

نکات کلی که قبل از شروع سفر باید به آنها توجه کنید همیشه یک وبلاگ با هدف ایجاد کنید و محتوایی را منتشر کنید که فقط ارزش دارد.

برای وبلاگ خود اهداف تعیین کنید

هر وبلاگ ، داخلی و خارجی ، باید هدفی داشته باشد. یکی از رایج ترین اهداف یک وبلاگ تجاری جذب خوانندگان مرتبط (با محتوای جذاب) و رساندن آن خوانندگان به وب سایت شرکت است. این رویکرد به عنوان بازاریابی داخلی شناخته می شود و به ایجاد اعتماد و اطمینان در شرکت کمک می کند تا خوانندگان وقتی شرکت را به عنوان راه حلی برای نیازهای خود می بینند ، به خوبی پاسخ دهند.

یکی دیگر از اهداف مشترک وبلاگ نویسی مشاغل خارجی ، عمل بهینه سازی موتورهای جستجو است. موفقیت یک کمپین SEO اغلب به شهرت و اعتبار یک وب سایت بستگی دارد. اینجاست که وبلاگ های تجاری خارجی می توانند کمک کنند.

در SEO ، پیوندی که به یک وب سایت اشاره می کند مانند رای عمومی است. یک وب سایت بهینه سازی شده با پیوندهای استاندارد به صفحات وب توسط موتورهای جستجو به عنوان محبوب شناخته می شود و شایسته رتبه بالاتری است. ایجاد پیوندها از وبلاگ های خارجی یکی از ساده ترین و م mostثرترین تکنیک ها برای ایجاد “محبوبیت لینک” برای SEO و کسب رتبه های بالاتر در نتایج موتورهای جستجو است.

وبلاگ برای مشاغل می تواند یک ابزار محکم برای نام تجاری و ایجاد آگاهی بیشتر در بازار باشد. این ایده همزمان با بازاریابی داخلی است. اما تفاوت در فراخوان عمل و تعامل بیشتر است. بر خلاف وبلاگ های متمرکز بر بازاریابی که به دنبال اطلاع رسانی و سوق دادن خوانندگان به اقدام هستند ، وبلاگ ها برای مارک ها می توانند در عین ارائه محتوای خلاقانه و روشن کننده ، سرگرمی مفرحی برای کاربران اینترنت باشد.

وبلاگ ، یار

هنگام ایجاد یک وبلاگ برای تجارت خود ، از سوء استفاده از خلاقیت و سرگرمی نترسید. اگر واقعاً به کار خود علاقه دارید ، عاشق مدیریت وبلاگ خود و به اشتراک گذاشتن ایده ها و اطلاعات با خوانندگان خود خواهید بود. فراموش نکنید که وبلاگ خود را با هدف (و با هدف) بسازید و وبلاگ خود را تازه ، ارزشمند و متمرکز بر طاقچه نگه دارید.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا