دانش و فناوری

نوکیا G11 Plus با نمایشگر HD+ و باتری ۴,۰۰۰ میلی آمپری معرفی شد

مند ماه پیش جی 11 جدید وارد بازار شد. رباربران از این تلفن هوشمند مقرون به صرفه استقبال کردند و نوکیا میلیون ها واحد از این دستگاه را به فروش رساندند. این ویژگی فقط در G11 Plus، G11 Plus موجود است. لرد، اما بسیاری از مشخصات آن با جی ۱۱ استاندارد، یکسان است!

جدید G11 Plus قیمتی حدود 150 دلار خواهد داشت

در ابتدا باید اشاره کنیم که نوکیا G11 Plus یک گوشی هوشمند مقرون به صرفه است. نس نباید زیادی از آن داشته باشد. در این دستگاه خبری از رزولوشن FullHD نبوده و نوکیا به استفاده از نمایشگر HD + اکتفا کرده است. نکته عجیب آن است که این شرکت هیچ اشاره ای به تراشه مورد استفاده در این گوشی ندارد. G11 Plus دارای نسخه جدید استاندارد از تراشه Unisoc T606 بهره مند است.

نوکیا جی 11 پلاس

وب سایت GizmoChina زارش می‌کند که Nokia G11 Plus در یک نسخه با ۴ حافظه حافظه رم قابلیت این تلفن هوشمند از کارت حافظه MicroSD (تا ۵۱۲ مگابایت) نیز می‌کند. انکه نوکیا جی 11 از دوربین سه گانه در قاب پشتی خود بود. اینها تنها برخی از ابزارهای اشتراک گذاری هدف گذاری هستند که می توانید با دوستان و خانواده خود استفاده کنید.

نوکیا جی 11 پلاس

دوربین اصلی رزولوشن ۵۰ مگاپیکسلی داشته، و یک دوربین ۲ مگاپیکسلی نیز در کنار آن قرار گرفته است. دوربین سلفی در ناچ قطره ای تعبیه شده و از سنسور ۸ مگاپیکسلی یک است. موفق نوکیا جی 11 پلاس از آخرین نسخه اندروید وجود داشته است و این شرکت تضمین می کند که دستگاه مورد بحث، دو سال آپدیت اندروید و سه سال آپدیت های امنیتی را دریافت خواهد کرد.

جدید G11 برای Unisoc T606 و سوربین سه گانه رسما معرفی شد

در نهایت باید اشاره کنیم که نوکیا G11 Plus از باتری 4000 میلی لیتری آمپری خاکستری بوده و در دو رنگ و آبی قابل تهیه بوده است. ارزان نوکیا قیمت این تلفن هوشمند اقتصادی جدید را فاش نکرده است. اما انتظار داریم که قیمت آن حدود 150 دلار باشد. Nokia G11 Plus ه زودی عرضه خواهد شد.

نظر شما چیست؟ هوشی هوشمند بهتری را در بازه قیمتی 150 دلار می‌شناسید؟

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا