بازاریابی اینترنتی

نوشتن شغل آنلاین: کلاهبرداری “نوشتن نمونه” و نحوه جلوگیری از آن

برنامه های کلاهبرداری زیادی در طاقچه های نوشتن خانه و نوشتن مستقل وجود دارد. یکی از محبوب ترین چیزی است که من آن را کلاهبرداری “نمونه نوشتن” می نامم. در حالی که معمولاً هیچ هزینه ای برای شما به همراه ندارد ، هزینه آن زمان شماست – که بزرگترین دارایی شما به عنوان فریلنسر است.

می توانید در پایان وقت زیادی را هدر دهید. در زیر این کلاهبرداری و نحوه جلوگیری از آن آورده شده است.

چگونه تقلب مستقل “نوشتن نمونه” کار می کند

نحوه کار این برنامه نوشتن آنلاین به این صورت است که یک شرکت تبلیغاتی را برای جستجوی مقالات یا مطالب دیگر (به عنوان مثال پست های وبلاگ) در یک موضوع خاص قرار دهد. وقتی درخواست می کنید ، نمونه ای از نوشتن را از شما می خواهند.

“عالی” ، شما ممکن است در حال فکر کردن باشید ، “من هفته گذشته فقط مقاله ای نوشتم ، آن را به عنوان نمونه ارسال می کنم.”

با این حال ، آنها به شما باز خواهند گشت و می گویند که مقاله باید اصل باشد و آنها می خواهند “درباره توانایی نوشتاری شما قضاوت کنند و به راهنمایی های آنها پایبند باشند” یا هر نوع ژارگون دیگر. معمولاً ، آنها اطمینان حاصل می کنند که “اگر نمونه نوشتاری شما پذیرفته شود ، کار منظم وجود دارد.

بنابراین شما در حال فکر کردن هستید ، “هوم ، فرصتی برای کار در حال انجام است. فقط 300-400 کلمه است ؛ می توانم در حدود یک ساعت آنرا بزنم.”

سپس آن را ارسال خواهید کرد. شما هرگز از آنها دیگر نخواهید شنید ، و یا اگر چنین است ، آنها به شما خواهند گفت که نمونه نگارش شما “دستورالعملهای آنها را رعایت نکرده است بنابراین نمی توانند از شما استفاده کنند.

“خوب” شما فکر می کنید. این بمک می کند که وقت خود را برای نوشتن مقاله تلف کرده اید ، اما چند منبع دیگر دارید که می توانید آنها را وارد کنید و احتمالاً آنها را بفروشید.

یک روز در حالی که مشغول مرور یک وب بی ذهن هستید ، به مقاله شما – در وب سایت آنها – به معنای واقعی کلمه می رسید. فقط ، هیچ نامی برای شما وجود ندارد. آنها نام خود را چسباندند و از آن استفاده کردند – و به شما هیچ سکه ای پرداخت نکردند!

اگر این اتفاق برای شما می افتد ، کلاهبرداری کنید.

دلیل این نوع کلاهبرداری های نوشتن آنلاین ساده است – شرکت / شخص بدون پرداخت هزینه برای آن ، محتوای اصلی دریافت می کند. می بینید ، آنها احتمالاً همان داستان را برای صدها نویسنده مستقل که روی او افتاده بودند ، تغذیه کردند. بنابراین آنها صدها محتوای اصلی – به صورت رایگان دریافت می کنند.

چرا این کلاهبرداری شغلی آنلاین بسیار وجود دارد

دلیل این کار این است که محتوای در حال افزایش است و آنها خیلی تنبل یا احمق هستند که خودشان تولید کنند. بسیاری از پشت این نوع کلاهبرداری ها بازاریابان اینترنتی و شرکت های وابسته به صدها سایت هستند.

پرداخت کسی برای نوشتن مطالب اصلی و آموزنده در سایت های آنها ، هزاران دلار برای آنها هزینه خواهد کرد. بنابراین آنها نویسندگان اینترنتی انکار ناپذیر را که برای تولید محتوا در این صنعت تازه کار هستند ، بلعیده اند.

نحوه جلوگیری از کلاهبرداری در زمینه نوشتن آنلاین |

این فقط تعجب آور است. ننویس محتوای اصلی رایگان. مشاغل مشروعیت در صورت استفاده از شما ، به شما می پردازند که نمونه ای بنویسید. اما در بیشتر موارد ، آنها حتی به آن احتیاج ندارند. نمونه هایی که قبلاً دارید خوب کار می کنند. به یاد داشته باشید که

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا