نمایشگر هوشمند اپل به زودی رونمایی خواهد شد

احتمالاً تا چندی دیگر شاهد رونمایی نمایشگر هوشمند اپل خواهیم بود؛ نمایشگری که از قابلیت iOS 17 در استفاده می کند و واقعاً هوشمند است.
مارک گورمن تحلیلگر معروف دنیای تکنولوژی خبر از رونمایی نمایشگر هوشمند اپل در آینده ای نزدیک داد. این نمایشگر از ویژگی استندبای موجود در سیستم عامل iOS 17 بهره می برد و درون آن از یک چیپ هوشمند استفاده شده است. البته پیش تر اطلاعاتی از این نمایشگر هوشمند منتشر شده بود و تقریباً می توانیم بگوییم که صفحه نمایش هوشمند اپل از نوع MiniLED خواهد بود.
بیشتر بخوانید: طغیان اپل علیه اتحادیه اروپا: تغییر جدیدی در اپ استور اعمال نمی کنیم!
نمایشگر هوشمند اپل به زودی رونمایی خواهد شد
مارک گورمن از بلومبرگ در نسخه  اخیر خبرنامه  معروف PowerOn خود گفت احتمال دارد اپل درحال برنامه ریزی برای ساخت نمایشگر جدید باشد که مثل Studio Display از تراشه  سفارشی بهره خواهد برد؛ بدین ترتیب می تواند کاملاً مستقل از مک عمل کند و هنگامی که فعال نیست مثل صفحه نمایش هوشمند باشد.
از مدتی قبل شاهد انتشار شایعاتی درمورد نمایشگر جدید اپل هستیم. به عنوان مثال شاید این برند در حال کار روی صفحه نمایش 27 اینچ miniLED باشد که درواقع مدل جدیدی از نمایشگر گران قیمت Pro Display XDR خواهد بود و امکاناتی مثل دسترسی به دستیار سیری را ارائه خواهد داد.

به نوشته  ورج، قابلیت نمایشگر هوشمند جدید اپل شباهت بسیار زیادی به ویژگی StandBy در iOS 17 خواهد داشت. این قابلیت به آیفون ها اجازه می دهد وقتی به برق وصل می شوند، ساعت و موارد دیگر را در حالت افقی نمایش دهند و به نوعی مثل نمایشگر هوشمند عمل کنند. هنگام خواب نیز این ویژگی با نمایش رنگ قرمز مات روی صفحه، تا حدودی یادآور ساعت های زنگ دار می شود و البته ابزارک هایی مثل کنترل خانه ی هوشمند را نیز ارا ئه می دهد.
ویژگی StandBy شبیه قابلیتی است که سال گذشته برای اولین بار شایعاتی مبنی بر اضافه شدن آن به آیپد مطرح شد؛ البته اپل در رویداد WWDC 2023 این ویژگی را برای تبلت های خود معرفی نکرد و نمی دانیم در نسخه های  آینده  iPadOS 17 ارائه خواهد شد یا خیر.
بیشتر بخوانید:

    اپل بار دیگر نخستین شرکت 3 تریلیون دلاری جهان شد
    شکایت اپل از یک شرکت سوئیسی توزیع سیب به خاطر لوگوی سیب!
    ساخت آیفون های جدید با مواد کامپوزیتی فضایی ؛ گوشی های اپل مقاوم تر از همیشه

نظر شما درباره  رونمایی نمایشگر هوشمند اپل در آینده ای نزدیک چیست؟ دیدگاه خود را در بخش کامنت ها با ای جی مارکت در میان بگذارید و اخبار تکنولوژی را با ما دنبال کنید.

دکمه بازگشت به بالا