دانش و فناوری

نمایشگر مک بوک پرو M1X از نوع Mini-LED و با رفرش ریت ۱۲۰ هرتز خواهد بود

دیروز اپل به طور رسمی آن را به عنوان یک رویداد ویژه تأیید کرد 17 اکتبر ما شما را در آنجا منتظر می بینیم تا شاهد انتشار سری جدید باشیم IMacBook Pro یک سیب در داخل دو سایز 14 و 16 اینچ تا ستاره اصلی این کنفرانس باشید. در حالی که بسیاری از گزارش ها در ماه های اخیر نشان می دهد MacBook Pro جدید از نظر فناوری پیشرفت کرده است صفحه نمایش مینی LED شایعات حاکی از آن است که MacBook Pro M1X جدید برای اولین بار دارای نرخ تجدید 120Hz است.

فیلم MacBook Pro M1X

این گزارش است راس یانگ، یک تحلیلگر حرفه ای که خدمات تحویل ارائه می دهد ، معرفی شده است. بلافاصله ، یانگ جزئیات مربوط به فناوری صفحه نمایش محصولات آینده اپل ، از جمله اندازه دقیق صفحه نمایش را ارائه کرد. آی پد مینی 6 گفته اید؟

پس از اعلام رویداد آینده اپل ، یانگ در توییتر اعلام کرد که مدلهای جدید مک بوک پرو 14 و 16 اینچی دارای فناوری مینی LED و پشتیبانی از تجزیه و تحلیل قیمت 120 هرتز هستند. به گفته موبایل ، مانیتور جدید MonBook Pro توسط همان تولیدکنندگان نمایشگرهای مینی LED انتظار می رود. IPad Pro M1 یعنی الجی و شارپ باید تهیه شود.

یانگ در توییت بعدی خود افزود که صفحه نمایش مینی LED قطعاً تضمین شده است. اما به نظر می رسد ما باید کمی بیشتر در مورد به روزرسانی نرخ 120 هرتز دقت کنیم.

فیلم MacBook Pro M1X

فیلم MacBook Pro M1X

در حالی که iPad Pro چندین سال از فناوری نمایش ProHotion 120Hz برخوردار است. Iphone Pro اپل امسال بالاخره به این فناوری مجهز شد. این اولین بار است که اپل مک بوک را با صفحه نمایش با کارایی بالا معرفی می کند.

جزئیات بیشتر در مورد صفحه نمایش 120 هرتز مورد استفاده در مک بوک پرو جدید مشخص نیست. به عنوان مثال ، مشخص نیست که آیا از فناوری LTPO ProMotion برای کاهش نرخ تجدید تا 10 هرتز برای صرفه جویی در مصرف انرژی استفاده می کند یا خیر.

رویداد 18 اکتبر اپل ساعت 10 صبح به وقت محلی برگزار می شود. میتونه اپل باشه مرحله سوم AirPads خود را به رویداد معرفی کنید.

صفحه نمایش Mini-LED به دلیل فروش بالای مک بوک پرو اپل با استقبال خوبی روبرو شده است

نظر شما چیه؟ آیا می توانید MacBook Pro M1X را برای نمایش یک صفحه نمایش مینی LED در نرخ تازه سازی 120 هرتز استفاده کنید؟نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا