دانش و فناوری

نمایشگر آیفون 14 پرو با قابلیت همیشه روشن (Always on Display) ارائه می‌شود

طبق گزارش‌ها نمایشگر آیفون 14 برای همیشه روشن (Always on Display) عرضه می‌شود

مستر بلیط

مارک گورمن، خبرنگار بلومبرگ مدعی شده است که به نظر می‌رسد نمایشگر سری گوشی‌های پرچمدار جدید اپل، یعنی آیفو. این نمایشگرهای روشن امکان نمایش اطلاعات مفیدی از همیشه برخی ویجت‌های کاربردی مانند وضعیت آب و هوا و تناسب اندام را در حالت صفحه نمایش قفل یا لاک اسکرین iOS 16 برای کاربران ارائه‌دهنده می‌کند.

بیشتر بخوانید: در آیفون 14 هم خبری از رفرش ریت 120 هرتزی نیست!

یژگی‌های جذاب نمایشگر آیفون 14 پرو

قبل از این نیز اخبار دیگری در باب عرضه مدل‌های گوشی هوشمند آیفون 4 پرو همراه با بهره‌مندی از نمایشگر همیشه روشن منه در تمامی گزارش‌ها به این مسئله اشاره شده است که نمایشگر آیفون 14 به کاربران امکان می‌دهد بدون نیاز به باز کردن قفل صفحه نمایش، به برخی از اطلاعات مورد نیازشان دسترسی پیدا کنند.

و حالا خبرنگار بلومبرگ در گزارش خود به طور رسمی اعلام می کند که در گوشی های هوشمند آیفون 14 پرو و ​​آیفون 14 پرو مکس که از iOS 16 پشتیبانی می کند، حتی در حالت لاک اسکرین امکان مشاهده اطلاعات احتمالی ویجت ها وجود دارد.

ویژگی های جذاب نمایشگر آیفون 14 پرو

با استناد به صحت گزارش‌های منتشر شده، در گوشی هوشمند آیفون 14 پرو مانند اپل واچ، اطلاعات ویجت‌هایی از جمله وضعیت آب و هوا، تقویم، وضعیت سهام، برخی فعالیت‌ها و داده‌ها بر روی نمایشگر همیشه روشن و با نرخ بروزرسانی پایین به نمایش گذاشته شده است. می شود. شباهت دیگر این گوشی به اپل واچ آن است که از برخی داده‌های حساس در لاک اسکرین خودداری می‌کند.

علاوه بر ویجت‌هایی که در گزارش‌ها به آن اشاره شده است، به نظر می‌رسد نمایشگر همیشه روشن IPhone 14 Pro اطلاعاتی دیگر مانند تاریخ، ساعت و نوتیفیکیشن‌های خوانده نشده را نیز نمایش دهد. با توجه به برنامه های کاربردی که برای اپل واچ سری 5 در پیش گرفت، احتمالاً در این گوشی نیز برای کاربران امکانی فراهم می‌شود که از طریق برنامه نمایشگر همیشه روشن را در مدل‌های مختلف نمایشگر IPhone 14 پرو و ​​یا پرومکس فعال یا غیرفعال کنند.

علاوه بر این مارک گورمن در گزارش خود به نکات دیگری اشاره کرد. طبق گفته‌های این کارشناس، اپل تدابیری می‌اندیشد که در حالت نمایشگر همیشه روشن، IPhone 14 پرو با ویژگی‌های خصوصی از جمله روشنایی کمتر و فریم رایت پایین‌تر مصرف مصرف را به حداقل‌ترین حالت ممکن کاهش دهد. پمپانی اپل همچنین در مدل‌های 13 پرو نرخ نمایشگر را در حالتی که فعالیت خاصی با گوشی در آن دارد.

ه تفته، یکی از تحلیلگران حوزه نمایشگر. راس یانگ ، به نظر می‌رسد افزایش نمایشگر گوشی‌های هوشمند آیفون 14 نرو نیز مانند اپل واچ تا یک هرتز کاهش داشته باشد. در حال حاضر در دنیای تکنولوژی منتظر عرضه گوشی های هوشمند دی ویفون

بیشتر بخوانید:

نظر شما در خصوص نمایشگر آیفون 14 چرو چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان قرار.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا