اخبار بازار

نمایشگاه بهار – اخبار ایران و اخبار جهان


به گزارش خبرگزاری ، به نقل از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، ب جلسه معاون شورای وزیر صنعت ، تجارت و کار آخر اقدامات صورت لازم است بازار کشور در پایان سال 2 تنظیم شود آناتومی وجود داشت

در آن جلسه جزئیات را گزارش کنید دستورالعمل ها بازار را در این مورد تعیین کنید روزها و روند اجرای ، برنامه ریزی و کالا در دسترس است و چگونگی برپایی نمایشگاه های بهار.

بنابراین معاونان اصلی را گزارش دهید دستورالعمل ها تنظیم بازار در پایان سال شامل محصولات و خدمات مورد انتظار ، برگزاری نمایشگاه های فروش بهاری ، اجرای برنامه فروش فوق عالی توسط فروشگاه های زنجیره ای ، افسانه ها و سازمان های میادین میوه روغنی، لوازم و توزیع موارد و ملزومات لازم ، اجرای طرح تنظیم بازار میوه و مرکبات و یک طرح بازرسی تشدید شده بازرسی با همکاری سازمانهای پشتیبانی مصرف کنندگان تولید کنندگان ، صنایع ، مناطق معدن و تجارت ، آزمایش های تجاری و سازمان های بازار اعلام شد.

این برنامه شامل کالاهایی است که بازار کالاهای پروتئینی از جمله مرغ ، گوشت قرمز و تخم مرغ ، اقلام را تنظیم می کند مقدماتی و غذاهایی مانند برنج ، روغن نباتی ، شکر ، لوبیا ، ماکارونی ، پخش می شوند گوجه فرنگی و لباس ، کیف و کفش ، شیر و شیرین زنده آجیل و آجیل ، میوه ، محصولات تمیز کننده و بهداشتی ، انواع لاستیک اتومبیل روغن موتور ف دیگران موارد شامل سوخت است.

خدمات عمده این برنامه گنجانده شده است حمل و نقل حومه و حومه شهر شامل بارها و مسافر در هوا ، راه آهن و جاده ها و همچنین اماکن دریایی ، تفریحی و فرهنگی ، گردشگری ، هتل ها و گردشگری ، انبارداری و خدمات سرد و غیره

بر اساس آمار ارائه شده و با همکاری دفتر اصناف ایران برای برگزاری چهار نمایشگاه در سراسر کشور با تقریباً 8000 غرفه برنامه ریزی شده است شماره تقریباً 20 نمایشگاه در استان تهران.

مدت زمان نمایشگاه های بهاری بسته به ولسوالی ها به مدت 7 روز برگزار می شود توزیع کالاها مقدماتی یک شبح نظرات رایگان گرفته شده و اولویت اصلی تهیه کالاهای تولیدی محلی است.

بنابراین گزارش برنامه فروش استثنایی در پایان سال بالغ بر 6000 مورد بود واحدها صنفی ، بیش از هزار فروشگاه زنجیره ای و فروشگاه میوه و سبزیجات روغنی مستقر در کشور مشارکت و کالاهای متنوعی را با تخفیف 1 تا 2 درصد ارائه دهید.

همچنین ، برای تنظیم بازار در پایان سال ، یک برنامه تست رزونانس با اولویت رسیدگی به تخلفات شرکت ها ، تولید و خدمات. دستورالعمل ها این روزها از مارس بازار را تنظیم کنید شروع کنید او

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا