فیلم و هنر

نقش کسری در فیلم سینمایی لایه های دروغ کیست؟

به گزارش تیتربرتر «لایه‌های دروغ» اولین فیلم اکشن محصول مشترک ایران و فنلاند سال ۱۴۰۰ است که در سومین روز جشنواره فیلم فجر در خانه جشنواره اکران می‌شود.

خلاصه داستان لایه های دروغ


خلاصه داستان لایه های دروغ
خلاصه داستان لایه های دروغ

هنوز چیزی اینجا نیست، اما اینجاست. این اثر سینمایی، درباره قهرمان آتش‌نشان ایرانی است که دچار مشکلاتی در زندگی خود می‌شود. رامین سهراب علاوه بر این که کارگردانی این فیلم را بر عهده داشته باشد نقش آتش نشان را در این فیلم بازی می کند.

بازیگران فیلم لایه های دروغ

رامین سهراب، آنتی رینی، سونیا فارلینگ، آنو سینیسالو، نادر فلاح، آرمان درویشمجید سعیدی، میلاد میرزایی، فرشاد اسدالله‌پور، روشنک گرامی و پپه کارای بازیگران لایه های دروغ هستند.

عوامل فیلم لایه های دروغ

نر م م م ف ف ف ف ف م م م م م م م م م م م م م م م م م م

مارک هابسن مدیر فیلمبرداری، آنتون یوکیکاناس طراح نور، بابک اردلان صدابردار، حسین صالحیان طراح گریم، مهدی عباسی پور مدیر تدارکات، مهسا جلیلپور و شیوا اکبری طراح صحنه، تینا سهیلی طراح لباس، افشین رضایی برنامهریز، ابراهیم اشرفی فیلمبردار، آیدار اورنگ مشاور رسانه، سارا سالک روابط عمومی و محسن صرافی جانشین تهیه‌کننده و مجری طرح، عوامل این فیلم سینمایی هستند.

بیوگرافی میلاد میرزایی


بیوگرافی میلاد میرزایی
بیوگرافی میلاد میرزایی

میلاد میرزایی متولد 31 شهریور 1369 در بابل است. او دارای مدرک لیسانس بازیگری است. میلاد میرزایی فعالیت هنری خود را با دوبله آغاز کرده و در سال 1386 با فیلم سینمایی اشکان وارد عرصه بازیگری شد.

همسر میلاد میرزایی

اینها بهترین بهترین ها و بهترین ها و بهترین ها هستند. و صرافی انتشار خبری مبنی بر ازدواج و متاهلی ایشان این بخش نیز بروزرسانی خواهد شد.

شروع بازیگری میلاد میرزایی


شروع بازیگری میلاد میرزایی
شروع بازیگری میلاد میرزایی

میلاد میرزایی از دوران کودکی به هنر و بازیگری علاقه‌مند به فعالیت‌های جدید خود را از سال T1383 با تئاتر در شهر ساری شروع کرد که لکنت زبان داشت روزانه تا هفده ساعت تمرین فن بیان می‌کرد تا بعد از گذشت شش ماه تمرین. مشکل تکلم خود را رفع کرد و بعد در سال 1386 انگشتر متبرک وارد عرصه بازیگری شد. و در سال 1394 در اولین فیلم سینمایی خود به نام ماه در جنگل به کارگردانی سیامک شایقی بازی کرد.

میلاد میرزایی با بازی در سریال بانوی عمارت در سال 1395 با ایفای نقش رشید پسر حاج فتاح و انار مریم مومن، رامتین خداپناهی و نیکی نصیریان به شهرت رسید. میلاد هنرمندی تمام عیار که علاوه بر بازیگری در گویندگی، دوبله، موسیقی و عکاسی هم فعالیت می کند.گفتنی است وی در سریال شرم که قرار است در پاییز 1399 پخش شود نیز بازی کرده است.

فیلم شناسی میلاد میرزایی


فیلم شناسی میلاد میرزایی
فیلم شناسی میلاد میرزایی

1- سریال شرم (1399)

2- سریال بانوی عمارت (1397)

3- سریال نوار زرد (1396)

4- سریال محکومین (1396)

5- سریال رنج پنهان (1396)

6- سریال تاریکی شب ، روشنایی روز (1396)

7- درد مشترک (1395)

9- سریال چرخ و فلک (1395)

10- ماه در جنگل (1394)

11- فیلم لایه های دروغ

12- فولان فوران آب از تنور

13- فیلم درد مشترک

14- سریال سرزمین کهن

15- سریال بیگانه ای با من است


فرودگاه ها:

مصاحبه ای خواندنی با میلاد میرزایی


مصاحبه ای خواندنی با میلاد میرزایی
مصاحبه ای خواندنی با میلاد میرزایی


* برا بازی در سریال «شرم» رافتید؟

بازی در این سریال را برای این سریال به عنوان شخصیتی از خیلی من دور بود، برای رسیدن به این شخصیت خیلی دوست داشتم، برای این سریال حدود چهارده کیلو وزن کم کردم چون دو پارت بازی داشتم، هشت سال بعد. و هشت سال و چون نقش من به مجارستان می رود و آن سختی ها برای او اتفاق می افتد وقتی می خواهم برگردد با یک استایل متفاوت ظاهر تا مشخص شود که چقدر زجر کشیده شده است، این کار را برای همین پذیرفتم و البته بخش اعظم است. بن به خاطر کار کردن با آقای کاوری بود، خیلی دوست داشتم با آنها کار کنم و این اتفاق افتاد.


* چقدر قرنطینه را رعایت کنید و در این مدت چه کارهایی انجام داده اید؟

قرنطینه را رعایت کرده ام و آن اوایل که آمده بود چهار ماه از خانه بیرون نرفتم، همیشه در خانه بودم، فیلم دیدن، کتاب خواندن و تمرین کردن، کارهای روزمره ای که یک بازگیر می دهد و خیلی هم به من بد نگذشته است. ، تنها سختی این دوران بود که نمی توانستم از خانه بیرون بروم و چهار ماه در خانه بودم.


* خوش چهره بودن چقدر در پیشنهاد نقش به بازیگر تاثیر دارد؟

خوش چهره بی تاثیر نیست، به خاطر این که بالاخره بخشی از فیلم چهره است و گاهی اوقات خوش چهره بودن شانسی می آورد، چهره زیبا مثل یک ویترین می ماند و طبیعتا همه دوست دارند چهره باشند و از آن چهره استفاده کنند.


* شما خوش چهره هستید؟

نمی دانم! خوش چهره بودن نسبی است و آنچه دیگران شما را می بینند مهم است.


* اگر با خودتان آشنا شوید از خودتان خوشتان خواهید آمد؟

من چون آدم آرام و مثبت اندیشی هستم یقینا وقتی خودم را می بینم با خودم ارتباط برقرار می کنم، در واقع این را از دیگران هم می پرسند و جواب می دهند هم خدا را شکر همین بوده است.


* فعالیت در دنیای مدلینگ؟

فعالیت در زمینه مدلینگ چون بازیگری را می پسندم و آن را دوست دارم، به بازیگری به عنوان شغل و حرفه ای ندارم.


* مدلینگ حرفه ای برای شما جذابیتی ندارد؟

مدلینگ را دوست ندارم ولی بارها پیشنهاد ام ، شاید اگر طرح یا ایده ا


* آیا از بازیگری جدی دیگری هم دارید؟

شدت به هنر عکاسی علاقه دارم و فکر می کنم عکاسی برای من یک تمرین بازیگری است که باعث می شود نگاه کنم و ببینم قوی شود.


* تا حالا جلوی آینه تمرین جایزه گرفته اید؟

بله خیلی تمرین کرده ام، از همان بچگی جلوی آینه تمرین جایزه گرفته ام و هنوز هم این کار را می کنم و فکر می کنم بعد از گرفتن جایزه این تمرین را انجام دهم، وقتی تمرین می کنم واقعا احساس می کنم آن جایزه را می گیرند. ام و این حال من را خوب می کند، به من انگیزه می دهد و وقتی از تمرین زیاد خسته می شود


* شهرت را دوست داری؟

هیچکس نمی تواند بگوید از شهرت بدش می آید، من هم بدم نمی آید اما نه اینکه آن را سرلوحه قرار دهم و برای آن بجنگم، وقتی کار ما به شکلی است که در تصویر دیده می شود پس شهرت هم قسمتی از آن است.


* اولین شهرت حاشیه می آورد، حاشیه را دوست دارید؟

از حاشیه اصلا خوشم نمی آید و هیچ وقت دوست ندارم در حاشیه باشم.


* آیا روزی سوپراستار شده است؟

من نمی توانم تصمیم بگیرم که سوپراستار خواهم شد یا خیر، بله، در هدف خودم سوپر استار شدن را می بینم ولی سوپراستار شدن اتفاقی است، اتفاقی که خیلی چیزها باید دست به دست هم بدهند تا برای یک بازیگر این اتفاق بیفتد، باید بقیه ببینند. که آیا پتانسیل سوپراستار شدن در من وجود دارد یا نه، اگر وجود داشته باشد سرمایه گذاری شود و مردم استقبال کنند، نود و نه درصد مردم هستند و یک درصد دیگر تیمی بسیار بزرگ هستند که یک نفر را به همه شکل حمایت می کنند تا آن شخص سوپراستار را حمایت کند. شود.


* فکر می کنید ده سال بعد کجا باشید؟

ده سال بعد را نمی دانم اما مثلا اگر به ده سال قبل برگردم اصلا فکر نمی کنم ده سال بعد اینجایی که هستم ولی هستم، نه اینکه جای بالاترین فکر نمی کنم در اینجا باشم، ده سال بعد هم با همین برنامه جلو می روم و مار را انجام می دهم، قطعا به هدفهایم نزدیکتر و خیلی خوشحال تر هستم.


منچه دیگران میخوانند:


نویسنده: علیرضا یوسفی

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا