بازاریابی اینترنتی

نقش بازاریابی و تبلیغات در اینترنت

“بیایید این را بدست آوریم … همه چیز در عمل!”

چند بار در این جریان فریب و مزخرف فرو رفته اید؟ بازاریابان شما را برای فروش کالای موجود در فروشگاه قرار داده و آن را فروخته یا قطع می کند. آیا نمی دانید که یکی از ابزارهای اصلی بازاریابی است؟ یک اتومبیل با قیمت مشخصی در روزنامه تبلیغ می کند و شما فقط در حال اجرا هستید تا بدانید که واحد تبلیغی واقعی گمرک یا لیمو است. “این در مقاله است … بنابراین احتمالاً درست است!” چند نفر از شما افرادی را می شناسید که برای “فروش” زندگی می کنند؟ هر وقت چیزی را که در رادیو ، تلویزیون و روزنامه تبلیغ می شود مشاهده می کنند ، در حال اجرا هستند و دیگران را متقاعد می کنند که همان کار را انجام دهند. آنها فکر می کنند در حال معامله هستند ، بله؟ در بسیاری موارد خرید کالای فروش می تواند یک چیز مثبت باشد. شما می توانید کالای مورد نظر را از قیمت فروش اصلی آن علامت گذاری کنید … یا آن را با قیمت خریدار عرضه کننده ارائه می دهید. دلیل یافتن آن چیست؟ این کالا ممکن است فضای لازم برای کالاهای تازه وارد را در خود جای دهد و به فضای انبار نیاز دارد. این کالا ممکن است فروش خوبی نداشته باشد. این کالا می تواند به صورت عمده خریداری شود و فروشنده می خواهد پس از بدست آوردن پول هدفمند خود ، مازاد آن را تخلیه کند. به هر دلیلی – آیا شما یک کارگاه فروش هستید؟ هشدارهای خالی!

آیا خرد جمعی جهل توده ها است؟ آیا اینترنت واقعاً چنین چیز بدی است؟ بازاریابی و تبلیغات اینترنتی به عقل معمول خود چیز بدی نیست. اتصال به جمعیت همان چیزی است که اینترنت – برای گسترش جهانی و اتصال جهانی تولید می کند. اینترنت قرن حاضر آشوب آور و کنترل نشده است. Organic based – یک موجود مجازی بی حد و حصر است که براساس فناوری آمریکایی پدید آمده و به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات عظیم را می دهد. چنین شبکه اطلاعاتی بزرگی که رسانه ها در مورد احتمالات سکوت می کنند. قسمت تاریک با تغییر برنامه های جستجوی وب آغاز شد.

شبکه های اجتماعی ، توسعه دهندگان نرم افزار رایانه ای و تجارت الکترونیکی دائما در حال نظارت بر کاربران و فعالیت های آنها هستند. از این داده ها برای ایجاد پرونده ها در جستجو کنندگان وب استفاده می شود. شرکت ها این پروفایل های کاربران را ارزیابی می کنند. آنها از داده ها برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان استفاده می کنند. شبکه خرید مجازی ، فروش را در دنیای واقعی و محصولات خود تغذیه می کند. این عمل نیاز به مداخله انسان در فروش و یا فروش را از بین می برد یا برطرف می کند. این روش جایگزین زنجیره تأمین است ، همانطور که مشهور است ، مانند بدنهایی که قدرت به “انقلاب صنعتی” دادند. پروفایل کاربری که به عنوان مشتری اجتناب ناپذیر در نظر گرفته می شود ، برای شرکت های دارای کالای بازاریابی و فروش به دارایی اصلی تبدیل می شود. عملکرد وب جستجو به یکی از ابزارهای ضروری طعمه و گرفتن از یکی از قابلیت های کاربر تبدیل شده است. استفان ساندرز از InternetEvolution.com می گوید ، این داده های خاموش از نمایه های کاربران برای صاحبان مشاغل تبدیل به دارایی های قدرتمندی شده است که می توانند در “بازارهای نمایه و مبادلات هویتی” خریداری و فروخته شوند.

بسیاری از شبکه های اجتماعی در زمینه پروفایل و جستجوی معکوس پیشگام هستند. این عمل عوامل مشابه را دنبال می کند. شرکت های اینترنتی سرور اطلاعات کاربر را ذخیره می کنند. این سیلوهای داده هنگامی که صاحبان تصمیم به مشارکت در نمایه اطلاعات کاربر کاربر – هر نوع ارائه دهنده شبکه داده های داده را می گیرند ، وارد عمل می شوند. انجام این کارها برای آنها کاملاً قانونی است … از همین حالا.

اینترنت موجودی است که هیچ کس ، هیچ شرکت یا دولتی قادر به کنترل آن نیست.

کاربران چگونه می توانند از حریم شخصی خود محافظت کنند؟ از اینترنت استفاده نکنید! در جامعه امروز – این غیر عملی است. اینترنت در شبکه های نظارت تغییر کرده است. ساندرز با دستگاههای متصل به شبکه موافق است ، “وظیفه آنها مشاهده کاربران از طریق سنسورها ، پروب ها ، جاسوس افزارها و دوربین هاست. اینترنت شما را تماشا می کند!”

شبکه جهانی وب (اینترنت) از ابزار متناسب با کاربر خود به ابزارهای هدفمند پیشرفته ای برای شرکت هایی که کالا و یا خدمات خود را به یک سیستم وحشی و گیرنده می فروشند تغییر کرده است. شرکت ها فقط می خواهند کالاهای خود را به بازار عرضه کنند. این شبکه همچنین توسط دولت و به خودی خود برای ردیابی شهروندان خود – اجرای قانون برای ردیابی فعالیت های غیرقانونی توسط کاربران استفاده می شود.

این شبکه به مکانی تبدیل شده است که “کاربر اکنون مورد استفاده قرار گرفته است!” آیا برادر بزرگ اینجاست که بماند؟ آیا او شما را تماشا می کند؟ مطمئناً … این همین است

اکنون چه چیزی برای فروش پیشنهاد می شود؟

تا دفعه بعدی …

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا