فیلم و هنر

نقش آفرینی مهدیس توکلی در سریال خسوف


طبق گزارشات محتوای کلیدی ؛ خورشید گرفتگی اولین سریال داخلی مازیار میری در این کشور یک حاکم غیرفعال نیست. جدیدترین پروژه سینمایی این کارگردان فیلم 2 ساله “سارا و آیدا” بود.

خلاصه داستان سریال Eclipse

خلاصه داستان سریال Eclipse
خلاصه داستان سریال Eclipse

سری Eclipse یکی از جدیدترین تولیدات صحنه نما است که جمعه برای رقابت با سری فیلم ها وارد عرصه شد. این سریال به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی همایون اسعدیان ساخته شده است. خورشیدگرفتگی ایران نمایشی از عشق و رفاه است و فقط از نمایا پخش می شود.

این لیست مجموعه ای از عاشقانه ها است. شخصیت اصلی سریال ، امیر ، طبق وعده های خانواده ، با دخترش ازدواج می کند. اما آینده برای امیر برنامه دیگری دارد. امیر دلش را برای دختری دیگر از دست می دهد و این ابراز عشق ، چالش های زیادی را برای خانواده به همراه دارد.

زمان گرفتگی

بر اساس گزارش وب سایت نماوا ، روز تنفس از سری خورشیدگرفتگی ها از روز جمعه 14 اکتبر آغاز می شود. این لیست هر جمعه ساعت 8 صبح نمایش داده می شود و طرفداران مازیار میری و آثار او می توانند قسمت های جدید ماه گرفتگی را در این زمان تماشا کنند.

بازیکنان در سری Eclipse

بازیکنان در سری Eclipse
بازیکنان در سری Eclipse

مازیار میری آثاری مانند فیلم استخر ، کتاب قانون و یک قطعه ناتمام را در گالری هنری خود دارد. این بار با حضور حسین ترابونژاد و مهدی شیرزاد به عنوان فیلمنامه نویس به سطح عمومی رفته است. سریال Eclipse طی 20 تا 50 دقیقه در صحنه نماوا منتشر می شود.

لیست کامل شخصیت های مجموعه مازیار مازی میری به تازگی منتشر شده است. اسامی بازیکنان به شرح زیر است.

امین تارخ

علی عمرانی

پوریا رحیمی سام

مینو شریفی

سجاد بابایی

المیرا دهقانی

پریا مجللی

فریبا خادمی

شمسی فضل الهی

حسین فلاح

حسین رستمی

نسیم یعقوبی

نیکآآفرید سماواتی

تیر را می شکند

مهدیس توکلی

مسعود کرامتی

از نظر فنی

ستاره اسکندریه

شهره سلطانی

سیامک احسایی

زندگی مهدیس توکلی

زندگی مهدیس توکلی
زندگی مهدیس توکلی

مهدیس توکلی در سال 1373 در تهران متولد شد. بازیگر تلویزیون و تئاتر فعالیت خود را در تئاتر آغاز کرد و در سال 97 ، توانست جایزه تئاتر را در تئاتر کسب کند. روزهای روشن شب تاریک ، ملکه زیبایی لنین ، تایلند ، رفقا و ایمولیتو از جمله آثاری هستند که با بازی مهدیس توکلی روی صحنه دیدیم.

اسم واقعی: مهدیس

نام خانوادگی: توکلی

تاریخ تولد: فعالیت 1372

محل تولد: تهران

آموزش: یک فیلم و یک برنامه تلویزیونی

سن خدمت: 1398 تا به امروز

وضعیت تاهل: به طور کلی

همسر مهدیس توکلی کیست؟

مهدیس توکلی هنوز ازدواج نکرده است و در صورت انتشار خبر ازدواج وی این قسمت به روز می شود.

صفحه اینستاگرام مهدیس توکلی

صفحه اینستاگرام خانم مهدیس توکلی برای آدرس زیر معتبر است.

instagram.com/mahdistavakkoli

مهدیس توکلی ، بازیگر نقش مینو افشار در سریال از سرنوشت ، از هشتگ ها برای درک بهتر نوشته های خود استفاده می کند که بازتابی از نقش و گردشگری طبیعی اوست.

دختر 165 سانتی متری سینما و تلویزیون ایران مادری به نام زهرا ملکی دارد و مجرد است. تنها خواهرش نیز مهسا نام دارد.

پست های مرتبط:

مهدیس توکلی بازیگری را آغاز می کند

مهدیس توکلی بازیگری را آغاز می کند
مهدیس توکلی بازیگری را آغاز می کند

مهدیس توکلی فعالیت هنری خود را در سال 1372 به عنوان بازیگر آغاز کرد و در سال 1997 جایزه بازیگری خانه تئاتر را برای کارش در افرا یا روز گذر به سرپرستی سهیل ساعی دریافت کرد. برخی از بازیهای او شامل خاطرات بازیگر نقش دوم ، روزهای روشن ، شبهای تاریک ، رفقا ، مخالفان ، شبیه ساز و غیره است. و در کنار بازیگران معروف مانند حامی پوریا و لیلا بلوکات بازی کرد. او به تازگی در سریال “پدر پسر” که از شبکه 5 پخش شد ظاهر شد. بازی در درام “سرنوشت 3” و بازی در نقش مینو افشار توجه تماشاگران را به خود جلب کرد.

مهدیس توکلی در سریالی از سرنوشت

مهدیس توکلی بازیگر نقش مینو افشار در سریال سرنوشت شبکه دو ، دختر منصور افشار “با بازی مجید واشقانی” و مینا ماجدی “با بازی لیلا بلوکات” است. مهدیس توکلی بازیگر نقش مینو افشار در این سریال از سرنوشت نیز بازی می کند معتدل است “هاشم” ، فاطمه بهارمست “نغمه” ، کیسان دیباج “سهراب” ، پوریا پورسرخ “شاهرخ” ، مهدی صبایی “بابک” و شبنم فرشاد جو “در نقش گلبار”.

مهدیس توکلی در سریال پسر

مهدیس توکلی در سریال آتن در سریال پدر پسر ظاهر شد. وی در سریال پسران نقش محمدجواد جعفرپور ، یدالله شادمان و مهران رجبی را بازی کرده است. زیرنویس های کانال زیرنویس 2 جایگزین سریال های تاریخی معروف بوم و بانو شده است.

مهدیس توکلی ، مانند مهراوه شریفی نیا و آمریکایی شریفی نیا ، “دختران محمدرضا شریفی نیا و آزیتا لاچینی” ، عاشق کتاب است و به مخاطبان خود توصیه می کند که این کتاب در انتظار لاموزیکای گودو ، شرق ، شرق و مارگریت دوراس است.

مهدیس توکلی در نمایش شب روشن روزهای تاریک

کارگردان درام شبهای روزهای تاریک محمد مهاجران است که صحنه تئاتر خود را در هفت داستان عاشقانه از دهه هفتاد مشاهده می کند.

کارگردان “روزهای روشن و تاریک” به شوخی گفته بود “دهه ها پیش ، مانند 40 یا 50 نفر ، آنها بیشتر مراقبت و ارتباط برقرار می کردند ؛ اما اکنون این رابطه بسیار متفاوت است.

با این کار ، من نتوانستم ارتباط را در مکانهای مدرن نشان دهم و ما. “ما انسانها امروز چقدر رنج می بریم؟” نشان دادن داستان کلمه ، خواندن نمایشنامه در حضور یک مرد ، نشان دادن چیزی شبیه زندگی از گذشته حاکم است.

فرهاد مهرخیرانی ، مهدیس توکلی ، فرانک جلیلی ، عادل عزیزنژاد ، مهرنوش دارا ، سیاوش خادم حسینی ، آلدوز منصور ، مریم ایمانیاکیا ، حمیدرضا محمودیه ، سعید هاشمی ، الیناز آتلایی ، شیما حمیدقی و شیما بازی می کنند.

چهره ها شامل بهزاد فراهانی ، رامین پرچمی ، بهزاد رحیم خانی ، جلیل فرجاد ، فریبا آهنگ ، ساقی زینتی ، جهانگیر جهانگیری ، کاظم هژیر آزاد ، پرستو کرمی ، عقیل بهرامی ، لیلا بوشهری ، آرتمیس ورزنده و محواند ساربان است.

آثار مهدیس توکلی

آثار مهدیس توکلی
آثار مهدیس توکلی

تئاترها:

حمایت از یادآوری بازیکن

روزهای روشن ، شبهای تاریک

شرکای رقابتی

از راه تا انتها

سلسله:

پدر پسر

از آینده

فیلم ها:

بلاگر

جایزه مهدیس توکلی برای نقشه یا روز

جایزه مهدیس توکلی
جایزه مهدیس توکلی

نقشه یا گذر روز »نوشته بهرام بیضایی و کارگردانی سهیل ساعی و اجرا شده در هفتمین جشنواره تئاتر فجر.

این نمایش داستان افرا است ، یک معلم محلی جوان و وفادار که پس از گذراندن زندگی در کنار خانواده اش ، مجبور شد هدیه آموزش پرنس کالمن را بپذیرد. مادر شاهزاده چلمن قصد دارد با افرا ازدواج کند ، اما افرا…

بازیکنان آن نسرین درخشان زاده ، پانته آ مرزبانیان ، فرانک کلانتر ، هومن رستگار ، مهدی بزرگزاده ، وحید نفر ، جواد پورزند ، مهدیس توکلی ، عرفان ابراهیمی ، سهیل ساعی ، اسحاق میر عزیزی ، عطا محبوبی ، نیلوفی محمدی هستند.

آنچه دیگران می خوانند:

گردآورنده: علیرضا یوسفیدکمه بازگشت به بالا