بازاریابی اینترنتی

نقد و بررسی مارک گلدمن – کارشناس سرمایه گذاری مشترک – منابع منابع نهایی

از بسیاری از معلمان محبوب بازاریابی آنلاین ، مارک گلدمن متخصص در استفاده از مفهوم Joint Ventures (JV) برای تبلیغ و بازاریابی محصولات و خدمات است. ایده سرمایه گذاری مشترک توسط مارک گلدمن و همسرش در سال 1994 از طریق یک برنامه مستقیم در تجارت بازاریابی خود به نام گلبربر تجارت آغاز شد. ظاهراً در سال 1996 ، مارک و همسرش وارد این شبکه شدند و به زودی این تجارت به یک کسب و کار اطلاعات و نرم افزار شناخته شده بین المللی مبدل شد. این تجارت همچنین چندین دفتر در بسیاری از ایالت ها راه اندازی کرده است.

وب سایت Goldbar Enterprises که توسط مارک گلدمن و همسرش تأسیس شده است ، وب سایتی است که برای هر کسی که در زمینه بازاریابی آنلاین یا مشاغل اینترنتی تحصیل می کند ، توصیه می شود. محصول اصلی Goldbar Enterprises UMR یا منبع فروش نهایی است. این مجموعه ای از هر نرم افزار و هر ابزار ممکن است که برای بازاریابی آنلاین مفید است. این شامل سایت Tracker ، Ad Tracker ، Rotator ، Listserver و Autoresponder می شود. در حال حاضر ، این سایت به عنوان یکی از برترین سایت های جهان در نظر گرفته شده است که حتی کاربران تازه کار یا کارشناسان آن را بسیار کاربر پسند می دانند.

با استفاده از مفهوم مهندسی Joint Ventures ، تجارت مارک گلدمن جهشی بزرگ بین بقیه مشاغل بازاریابی آنلاین تجربه کرد. تکنیک هایی که از مارس گلدنمن از Joint Ventures آموخته است ، وی را به بازار مسابقات گلف ، مشاغل غیرانتفاعی و حتی نرم افزارها و دوره های بازاریابی سوق داد. کتابهای الکترونیکی نیز از طریق Joint Ventures در دسترس هستند.

در طول سالها ، با کمک همسرش ، مارک گلدمن توانسته است تکنیک های موفق خود را به بازاریابان آنلاین و صاحبان مشاغل خود در سراسر جهان آموزش دهد. آنها تدریس خود را از طریق teleseminars و دوره های آنلاین متوجه شدند. محصول اسرار مشترک کشف نشده آنها به هزاران نفر در گسترش تجارت کمک کرده است. این زن و شوهر همچنین موفق شدند تنها در منبع فروش نهایی ، سایتی را به اعضای خود اختصاص دهند. در این سایت بازاریابان آنلاین و صاحبان مشاغل به عنوان مشترک می توانند از ابزارهای آنلاین موجود ، ارزان و ساده برای ساخت و رشد مشاغل خود استفاده کنند.

مارک گلدمن و همسرش همچنین JV Secrets Reveals را نوشتند ، یک راهنمایی بسیار تحسین شده که برای یافتن شرکای JV ، استفاده از قراردادها و توافق نامه ها برای محافظت از معاملات ، معاملات کارگزاری JV و نوشتن پیشنهادات مؤثر JV استفاده می شود. این راهنما همچنین از مطالعات موردی هم مبتدیان و هم از کارشناسان برای ارائه بینش در مورد معاملات بزرگ و کوچک استفاده می کند.

مارک گلد پس از تجربه گسترده ای به عنوان مربی ، کارآفرین ، نویسنده و محقق مفهوم Joint Venture ، برجسته ترین متخصص در استفاده از مشاغل مشترک برای رهبری و راه اندازی هر مشاغل محسوب می شود.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

جهت دیدن ادامه مطالب مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید

لینک کوتاه مطلب: shrtco.de ulvis.net tny.im clck.ru v.ht v.gd is.gd g6g.irbit.ly

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا