بازاریابی اینترنتی

نقد و بررسی فوق العاده سهامداران – دوره بازاریابی وابسته توسط اندی گراند

می دانم که به روز بودن با هر یک از دوره های بازاریابی اینترنتی که هر ماه در بازار ظاهر می شود ، کار دشواری خواهد بود. احتمالاً تعداد معدودی از صاحبان شگفت انگیز و موفق آنها در نظر گرفته می شوند.

یکی یا دو مورد از این قیمت ها با قیمت مناسب است و هنوز هم مزایای استثنایی ارائه می دهد. Blogger Blogger یکی از بهترین سیستمهایی است که از اواخر وارد بازار بازاریابی اینترنتی اینترنتی وابسته شده است.

تولید شده توسط یک شعبه فوق العاده

کلید اصلی این سیستم جذاب آنلاین بازاریابی اندی گراند است. اندی ، شاخه ای از 100 بازاریاب برتر clickBank.com ، تقریباً در زیر زمین قرار دارد.

هدف اصلی این دوره این است که اندی با دقت فاش می کند که چگونه او سایتهای وابسته بسیار سبک وزن تولید می کند که او را بین 300 تا 5000 دلار در هر ماه مانند کارهای ساعت ساخته می کند.

مواد برجسته

آنچه یک پسر عالی وابسته واقعاً فوق العاده خوبی برای صاحبان محصول در حال رشد خود انجام می دهد ، جزئیات و بخش های مختلف بازاریابی بازاریابی اینترنتی از طریق بخش های ساده است.

او همچنین به شما می گوید چه برون سپاری ، نرم افزاری ، طراحی و پسوندهای WordPress را استفاده می کند و توصیه می کند همه چیز را نسبتاً ساده انجام دهید.

این برنامه یک لحظه “AHA” برای من فراهم کرده است که چرا سایت های بازاریابی وابسته قبلی من در حال حاضر به همان اندازه که دوست دارم آنها کار نمی کنند.

راهنمای تور پشت پرده فوق شریک

این مهم ترین بخش بازاریابی شرکت های وابسته را تجزیه می کند و این تحقیق اولیه در مورد کلید واژه های طاقچه و خریدار است.

تقریباً هر بازاریابی “حرفه ای” در بازار به شما اطلاع می دهد که حدود 95٪ از کل بازاریاب های آنلاین جدید ناموفق هستند.

اندی همچنین یک وب سایت گام به گام با شما ایجاد می کند ، بنابراین می توانید تمام راه را از ابتدا تا انتها دنبال کنید.

معایب

میزان پخش در فیلم های آنلاین در این دوره آموزشی می تواند کمی کم باشد ، به این معنی که شما باید به سادگی سیستم صوتی خود را تا انتها روشن کنید. این معمولاً یک راه حل آسان است تا زمانی که به یاد داشته باشید قبل از تصمیم گیری برای تماشای چیز دیگری ، میزان صدای صوتی خود را کم کنید.

خط پایین

این طرح باید 10 برابر بیشتر از مقدار دریافت شده شما باشد. تعویض آن بسیار ساده است و به شما امکان می دهد سریع درخواست دهید. در ساخت این سیستم ، بدون شک از کسی که واقعاً عمل کرده است و آنچه را که موعظه می کند ، بیشترین کارآمدی را انجام داده است ، به دست می آورید. او مبلغ زیادی از پول خود را خرج کرد و قبل از آوردن آنها به بازار ، هریک از این روش ها را ارزیابی کرد. من بسیار شک دارم که شما از خرید این مسیر عالی راضی نخواهید شد و در صورت وجود ضمانت برگشت پول نیز وجود دارد. این برنامه همچنین شامل استفاده یک ماهه رایگان از انجمن بازاریابی آنلاین نتایج سریع عالی است که در آن می توانید از اندی سؤال کنید تا آنجا که دوست دارید.

جهت دیدن مقالات بیشتردر مجموعه بازاریابی اینترنتی کلیک کنید 

مسوولیت کلیه محتوای سایت بر عهده منابع اصلی بوده و بانک مشاغل اینفوجاب هیچ مسوولیتی در قبال محتوا ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا